fabiennet prezentacja: micro projekt hydro

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
fabiennet
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 08/04/07, 14:32
Lokalizacja: Świętego Marcina Vesubie

fabiennet prezentacja: micro projekt hydro




przez fabiennet » 08/04/07, 14:58

Na początek witam wszystkich członków.
Mam 39 lat, mój mąż 43 i mieszkam w górach w 06.
Podobnie jak wszyscy członkowie uważam, że nadszedł czas, aby zrobić coś dla środowiska i podobnie jak my wszyscy, którzy mamy dzieci, CO JE POZOSTANIECIE?
Kiedy myślę o moim najmłodszym, który ma 6 lat!!!!!!!!!!!
Szukałem kompleksowej witryny i myślę, że ją znalazłem.
Biorąc pod uwagę bliskość strumienia obok naszej stodoły, będziemy produkować prąd.
Ponieważ jesteś w tym nowy, Twoje rady i opinie będą bardzo przydatne.
Z góry dziękujemy.
Dziękuję, Fabienno
0 x
Avatar de l'utilisateur
Były Oceano
moderator
moderator
Wiadomości: 1571
Rejestracja: 04/06/05, 23:10
Lokalizacja: Lorraine - Francja
x 1




przez Były Oceano » 08/04/07, 21:04

Witam, witam w tym miejscu forum.

Twoja wiadomość ma raczej charakter prezentacji, dlatego umieściłem ją w przestrzeni „kontaktowej”.

Zapraszam do przeglądania forum Z pewnością znajdziesz tam materiał do przemyśleń, a także sporo linków do odpowiednich informacji. Mam na myśli między innymi interwencje Drwala na ten temat.

Proszę bardzo, miłej lektury, zobaczysz, jest sporo rzeczy do nauczenia się...
0 x
[Tryb MODO = ON]
Zieuter ale nie sądzę, mniej ...
Peugeot Ion (VE), KIA Optime PHEV, VAE, jeszcze nie ma motocykla elektrycznego...
Avatar de l'utilisateur
Pollux
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 164
Rejestracja: 07/05/06, 23:08
Lokalizacja: Paryż
x 1




przez Pollux » 09/04/07, 03:12

witam,

witaj wśród nowicjuszy!!

tutaj jest bardzo dobrze zrobiony artykuł na temat miniaturowej instalacji wodnej.

http://www.moreau-fr.net/proto/turbine/index.html

być może już to przeczytałeś, ale jeśli nie, ta strona prawdopodobnie ci bardzo pomoże. Jest wszystko, czego potrzebujesz. obliczenia, tutorial, a nawet gdzie znaleźć koło mikro Peltona...

powodzenia z tym projektem.
0 x
krytyka jest konieczne, ale wynalazek ma zasadnicze znaczenie, ponieważ w żadnym wynalazku jest krytyka konwencji ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042




przez Christophe » 10/04/07, 10:53

Były oceaniczny napisał:Zapraszam do przeglądania forum Z pewnością znajdziesz tam materiał do przemyśleń, a także sporo linków do odpowiednich informacji. Mam na myśli między innymi interwencje Drwala na ten temat.

Proszę bardzo, miłej lektury, zobaczysz, jest sporo rzeczy do nauczenia się...


Cieszę się, że znów cię tu widzę, oceano... to było „ziewnięcie”, jak to mówią!

Jeśli chodzi o informacje już obecne, to rzeczywiście dość sporo już o tym dyskutowaliśmy, zob. (m.in.):

https://www.econologie.com/forums/construire ... t2820.html

W imieniu Polluxa dziękuję za przypomnienie (już to prezentowaliśmy, ale gdzie??) o tej bardzo dobrej stronie :)
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 410