Kampanie Greenpeace na rzecz silnika wodnego!

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974

Kampanie Greenpeace na rzecz silnika wodnego!




przez Christophe » 29/03/07, 14:12

...albo prawie!

Oto klip, który nadal powinien zadowolić wszystkich pantoneerów!

Dzieje się tak: GreenPeace i silnik wodny


: Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6




przez Cuicui » 29/03/07, 17:54

Chciałem tylko powiedzieć, że do morza wyciekło mnóstwo ropy...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 29/03/07, 18:17

Cuicui napisał:Chciałem tylko powiedzieć, że do morza wyciekło mnóstwo ropy...


Nie żartujesz?

Dziękuję za resztę i rozwianie napięcia... : Evil:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Lietseu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2327
Rejestracja: 06/04/07, 06:33
Lokalizacja: Antwerpia Belgia, Skype lietseu1
x 3

Re: Kampania Greenpeace na rzecz silnika wodnego!




przez Lietseu » 07/04/07, 22:59

Christophe napisał:...albo prawie!

Oto klip, który nadal powinien zadowolić wszystkich pantoneerów!

Dzieje się tak: GreenPeace i silnik wodny


: Chichot:


Napisałem do nich zaraz po tym jak się zarejestrowałem forum, nie mam odpowiedzi (jeszcze), ale nie rozpaczam...
w innym stylu właśnie odkryłam, że jakiś mądry facet sprzedaje instalacje Pantone w Belgii, jestem oburzona! My już niczego nie szanujemy!
ale po przejściu na TF1 możemy (być może) zobaczyć, że wszystko się zmienia, co nie powstrzyma mnie od pantonowania wszystkiego, co znajduję w rodzinie i za darmo! i zirytować firmy ubezpieczeniowe, które i tak nie płacą, gdy masz kłopoty! (wiem, o czym mówię) zawsze, jeśli to możliwe, wykupuj ubezpieczenie od kosztów prawnych i nie wahaj się zapytać, ile zwróci temu niechlujowi... Od 15 lat jestem w sądzie z powodu poważnych problemów zdrowotnych z powodu do wypadku i dowiem się dopiero za dwa tygodnie (trzeci telefon!)

poza tym witam wszystkich pantoneurów i pantoneusów (na pewno jest ich trochę...
0 x
Usuwając ludzkiej natury to było daleko od jego natury! Lietseu
„Moc miłości musi być silniejsza niż miłość do władzy” Współczesny Lie Tseu?
Widać wyraźnie tylko z sercem, Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974

Re: Kampania Greenpeace na rzecz silnika wodnego!




przez Christophe » 10/04/07, 13:18

Lietseu napisał:w innym stylu właśnie odkryłam, że jakiś mądry facet sprzedaje instalacje Pantone w Belgii, jestem oburzona! My już niczego nie szanujemy!


Och, możesz nam powiedzieć więcej? W jakim obszarze się znajduje? Dlaczego jesteś taki oburzony?

W ten sposób dobrze jest, aby sprawy poszły do ​​przodu, prawda?

Lietseu napisał:poza tym witam wszystkich pantoneurów i pantoneusów (na pewno jest ich trochę...


Tak… kilka… ale mimo to bardzo rzadkie :D

Powodzenia na rozprawie i nie oczekuj zbyt wiele od Greenpeace w sprawie Pantone (na pewno było nas dziesięciu, którzy już z nimi o tym rozmawiali...)
0 x
Avatar de l'utilisateur
Lietseu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2327
Rejestracja: 06/04/07, 06:33
Lokalizacja: Antwerpia Belgia, Skype lietseu1
x 3

Re: Kampania Greenpeace na rzecz silnika wodnego!




przez Lietseu » 10/04/07, 14:28

Christophe napisał:
Lietseu napisał:w innym stylu właśnie odkryłam, że jakiś mądry facet sprzedaje instalacje Pantone w Belgii, jestem oburzona! My już niczego nie szanujemy!


Och, możesz nam powiedzieć więcej? W jakim obszarze się znajduje? Dlaczego jesteś taki oburzony?

W ten sposób dobrze jest, aby sprawy poszły do ​​przodu, prawda?

Lietseu napisał:poza tym witam wszystkich pantoneurów i pantoneusów (na pewno jest ich trochę...


Tak… kilka… ale mimo to bardzo rzadkie :D

Powodzenia na rozprawie i nie oczekuj zbyt wiele od Greenpeace w sprawie Pantone (na pewno było nas dziesięciu, którzy już z nimi o tym rozmawiali...)


Jestem oburzony, bo uważam to za coś obrzydliwego. że sprzedajemy coś, co sami otrzymaliśmy (jak Jankesi, sprzedaliby swoje matki) i że w dodatku nie rozmawiamy o pochodzeniu produktu, nie mam więcej informacji, pochodzi od „znajomej, z którą rozmawiałem o Pantone” przedwczoraj zagłębiam się w sprawę i przekażę kilka wieści... co do procesu, mogę tylko trzymać kciuki, odbył się on beze mnie i czekam na wyrok, resztki Wyszedłem z lasu, ogony, mam kłopoty do końca życia, to proste!
Dziękuję za zachętę, to nie boli! :D
0 x
Usuwając ludzkiej natury to było daleko od jego natury! Lietseu

„Moc miłości musi być silniejsza niż miłość do władzy” Współczesny Lie Tseu?

Widać wyraźnie tylko z sercem, Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu ...

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 259