Optymalizacja forums: nowy Początek strony

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79295
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11028

Optymalizacja forums: nowy Początek strony




przez Christophe » 18/03/07, 20:37

Rozjaśniłem „górę strony” na stronach tematycznych.

Zatem: 15 ostatnich wiadomości nie pojawia się już na stronach tematów, a jedynie w indeksie ( https://www.econologie.com/forums/ ) i różnych pod-forums ( Na przykład: https://www.econologie.com/forums/les-energi ... -vf39.html )

Mam nadzieję, że nie zaszkodzi to zbytnio regularnym ale zwykle ma to na celu odczytanie forum łatwiej".

Zobaczymy, że w użyciu ta modyfikacja nie jest nieodwracalna.

Co o tym sądzisz?
Ostatnio edytowane przez Christophe 19 / 03 / 07, 12: 54, 1 edytowany raz.
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 19/03/07, 01:33

Cóż, przyznaję, że trochę mnie to niepokoi: praktyczne było zobaczyć najnowsze posty na górze strony.
Przyzwyczaię się do tego, na pasku narzędzi nadal jest link „ostatnie posty”.
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Avatar de l'utilisateur
bham
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1666
Rejestracja: 20/12/04, 17:36
x 6




przez bham » 19/03/07, 08:55

Targol napisał:Cóż, przyznaję, że trochę mnie to niepokoi: praktyczne było zobaczyć ostatnie posty na górze strony ......

: Oops: : Mrgreen: Wcześniej lubiłem lepiej, do szybkiej nawigacji i w locie, aby zobaczyć, co nowego, czy nie.
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 19/03/07, 08:58

W ogóle mi się to nie podoba, zmusza mnie do szukania strony, w której jest góra, chciałbym wrócić do starego systemu, przygotowywałem się również do zadania pytania, aby zobaczyć, czy to był normalne.
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6




przez Cuicui » 19/03/07, 09:34

bham napisał:: Oops: : Mrgreen: Wcześniej lubiłem lepiej, do szybkiej nawigacji i w locie, aby zobaczyć, co nowego, czy nie.

+1
0 x
goodeco
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 121
Rejestracja: 14/02/06, 06:54
Lokalizacja: Marsylia




przez goodeco » 19/03/07, 09:49

+1 również
0 x
W wiecznej nauki
Avatar de l'utilisateur
crispus
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 401
Rejestracja: 08/09/06, 20:51
Lokalizacja: Rennes
x 1




przez crispus » 19/03/07, 11:06

Bonjour à tous,

Ze swojej strony doceniam tę zmianę, wszystko, co może przyspieszyć ładowanie stron, odpowiada mi, ponieważ mam podział cyfrowy. Zbyt często rezygnuję z konsultacji, zwłaszcza jeśli chodzi o filmy!

A jeśli chcę poznać listę ostatnich postów, mam pasek ekonologii poświęcony temu zastosowaniu ... Dziękuję Christophe!

W związku z tym ta „lista 15” systematycznie odnosi się do pierwszej strony tematu, wtedy muszę poczekać, aż zostanie w pełni załadowana (a jeśli jest dużo zdjęć, tak!) móc wybrać ostatnią stronę. To próbuje.

Mogę dużo zapytać, ale czy możemy zostać skierowani bezpośrednio na ostatnią stronę tematu?
0 x
goodeco
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 121
Rejestracja: 14/02/06, 06:54
Lokalizacja: Marsylia




przez goodeco » 19/03/07, 11:41

Jeśli poprawi to dostęp dla tych, którzy mają małą prędkość, lepiej zostaw to w ten sposób.
: Idea: +1, aby przejść bezpośrednio do ostatniej strony tematu : Chichot:
0 x
W wiecznej nauki
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 19/03/07, 11:47

Crispus napisał:Mogę dużo zapytać, ale czy możemy zostać skierowani bezpośrednio na ostatnią stronę tematu?


Cześć

Możesz: kliknąć mały kwadrat na końcu linii.

do diabła, twoja sprawa Christophe, musisz wrócić, aby zacząć od nowa; ten pierwszy był prostszy; mieliśmy wszystko przed sobą.

@+
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)
To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79295
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11028




przez Christophe » 19/03/07, 11:48

Crispus napisał:W związku z tym ta „lista 15” systematycznie odnosi się do pierwszej strony tematu, wtedy muszę poczekać, aż zostanie w pełni załadowana (a jeśli jest dużo zdjęć, tak!) móc wybrać ostatnią stronę. To próbuje.

Mogę dużo zapytać, ale czy możemy zostać skierowani bezpośrednio na ostatnią stronę tematu?


+1 przy tobie w odniesieniu do prędkości ładowania.

Jeśli chodzi o bezpośredni dostęp do ostatniego postu, wystarczy kliknąć małą ikonę

Nigdy tego nie próbowałeś? :zaszokować:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 187