Internet Explorer Vista 7 + = problem ze sklepu?

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79353
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11059

Internet Explorer Vista 7 + = problem ze sklepu?




przez Christophe » 26/02/07, 16:05

Wysokiej klasy! Właśnie zostałem poinformowany o problemie z kompatybilnością sklepu z najnowszym badziewiem Microsoftu, o którym wspomniałem: Internet Explorer 7 (+ Vista).

IE 7 nie może zachować koszyka z oryginalnymi ustawieniami...czy inżynierowie Microsoftu byliby zbyt dobrze opłacani, aby tworzyć takie niezgodności?

Aby rozwiązać problem, jest tylko jedno rozwiązanie: użyj FireFox, oto oficjalny link do pobrania: http://www.mozilla-europe.org/fr/products/firefox/

Ponadto ci, którzy nadal korzystają z IE, docenią znacznie szybszy system wyświetlania stron FF.

Przepraszam za to wydarzenie.
Ostatnio edytowane przez Christophe 26 / 02 / 07, 19: 26, 1 edytowany raz.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79353
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11059




przez Christophe » 26/02/07, 16:32

Uh ...Czy znajdzie się hojna dusza, która przetestuje „wypełnianie koszyka IE 7”?

Jesteśmy „wciąż” pod Windows 2000 i IE 7 nie da się zainstalować pod 2000 (kolejny świetny żart ze strony Krosoftu)...

dziękuję :)
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 26/02/07, 17:55

Chciałem ci pomóc, ale stało się coś takiego:
Właśnie spędziłem pół godziny, czekając na zakończenie pobierania IE1.
Po zakończeniu uruchamiam instalator „IE7-WindowsXP-x86-fra.exe” na moim komputerze z systemem XP pro (sp2-fr) ​​​​i to M...E odpowiada mi:
zainstaluj to wszystko badziewie z IE7 napisał:Ta instalacja nie obsługuje języka Twojego systemu operacyjnego


Może gdybym pobrał IE7 w języku rosyjskim, zadziałałoby. W każdym razie utwierdza mnie to w przekonaniu, że Firefox jest lepszy.

Nie mogę jednak przetestować sklepu. Przepraszam :płakać:
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Avatar de l'utilisateur
delnoram
moderator
moderator
Wiadomości: 1322
Rejestracja: 27/08/05, 22:14
Lokalizacja: Mâcon-Tournus
x 2




przez delnoram » 26/02/07, 18:57

Targol napisał:Chciałem ci pomóc, ale stało się coś takiego:
Właśnie spędziłem pół godziny, czekając na zakończenie pobierania IE1.
Po zakończeniu uruchamiam instalator „IE7-WindowsXP-x86-fra.exe” na moim komputerze z systemem XP pro (sp2-fr) ​​​​i to M...E odpowiada mi:
zainstaluj to wszystko badziewie z IE7 napisał:Ta instalacja nie obsługuje języka Twojego systemu operacyjnego


Może gdybym pobrał IE7 w języku rosyjskim, zadziałałoby. W każdym razie utwierdza mnie to w przekonaniu, że Firefox jest lepszy.

Nie mogę jednak przetestować sklepu. Przepraszam :płakać:


:zaszokować: Przepraszam, targol, ale zainstalowałem go około 3 tygodnie temu i nie ma problemu.
i nie ze sklepem
0 x
"Myślenie nie powinny być przedmiotem nauczania w szkole, zamiast do uczenia się na pamięć faktów, które nie są sprawdzone?"
"To nie dlatego, że mogą być źle mają rację!" (Coluche)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79353
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11059




przez Christophe » 26/02/07, 19:25

Dziękuję Targol za próbę przetestowania, ale Twój problem utwierdza w przekonaniu, że IE7 tak naprawdę nie sprostał temu zadaniu...

Delnoram (dziękuję) przetestował go na boku...najwyraźniej nie napotkał żadnych problemów...Czy może to być problem związany z IE7 i Vista? :?
0 x
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 26/02/07, 22:41

8) IE7 :? widok :?
Nawet nie chcę wiedzieć.
W pracy jest niezłe gówno, więc w domu to Mandriva i Mozilla...

Jak Christophe właśnie nam przypomniał, Mozilla działa bardzo dobrze pod Windaube. : Lol:
Właśnie wyszła Vista, od dawna wiedzieliśmy, że ich nowości należy unikać... (jak najnowsze Renault czy Pigeot) zawsze jest pełno błędów...
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 26/02/07, 23:14

powszechnie wiadomo, że Vista nie ma innego celu niż zapewnienie przychodów Microsoftowi! i zwiększyć naszą zależność.

Firefoksie! Firefoksie! Firefoksie!
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79353
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11059




przez Christophe » 02/03/07, 10:28

Oto co Zac i Maloche powiedzieli mi o Viście:

Temat: Przewrotność systemu Windows Vista.


Windows Vista, najnowszy system operacyjny Microsoftu, jest pełen systemów ochrony przed kopiowaniem i blokowania treści pod pretekstem walki z piractwem ze strony niektórych firm, takich jak MPAA, RAA czy SGAE. Systemy te są zintegrowane z podstawowym oprogramowaniem systemu, co sprawia, że ​​bardzo trudno je usunąć lub obejść.
W rezultacie, jeśli zainstalujesz system Windows Vista lub kupisz komputer, na którym system Windows Vista jest już preinstalowany, nie będziesz mógł już oglądać ani nagrywać filmów ani słuchać ani nagrywać muzyki pobranej z Internetu.
Najgorsze jest to, że w wielu przypadkach nie będziesz mógł tego zrobić, nawet jeśli legalnie kupiłeś treści, ponieważ zintegrowany DRM (system ochrony praw autorskich) nie pozwala na przykład na nagrywanie utworu lub płyty DVD (legalnie zakupionej) w formacie MP3 ani możliwości nagrania wybranych utworów (legalnie zakupionych) na płytę CD w samochodzie. Często nie będzie nawet możliwości zapisania filmu (legalnie zakupionego) na komputerze lub na jakimkolwiek nośniku innym niż określona nagrywarka autoryzowana przez firmę Microsoft i producentów treści. Jeśli spróbujesz to zrobić, nagranie będzie niskiej jakości lub wręcz niemożliwe.
Jedynym pewnym rozwiązaniem w walce z tym nadużyciem jest nieinstalowanie systemu Windows Vista i odrzucenie każdego komputera, który ktoś próbuje Ci sprzedać, z preinstalowanym systemem Windows Vista. Kontynuuj korzystanie z systemu Windows XP lub rozważ aktualizację do „darmowego” systemu operacyjnego, takiego jak Linux.

Proszę przekazać tę informację dalej. Możliwe, że jeśli Microsoft uzna, że ​​z powodu tego skandalicznego przepisu nie ma możliwości sprzedaży systemu Windows Vista, zastanowi się dwa razy.


Kk1 może potwierdzić? Wydaje mi się jednak, że jest dość duży...
:zaszokować:
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 02/03/07, 11:12

Myślę, że ten e-mail, choć oparty na faktach, celowo wyolbrzymia linię dyskredytującą ten system operacyjny.

Dobrze się dogadujmy. Nie jestem zagorzałym obrońcą Microsoftu, a tym bardziej modelu gospodarczego, który reprezentuje, ale hej, jeśli chcemy pozostać wiarygodni, musimy zakwalifikować tego rodzaju propagandę skierowaną przeciwko M$.

Rzeczywistość jest taka, że ​​Vista rzeczywiście integruje szereg funkcji mających na celu zagwarantowanie praw autorskich do strumieni wideo i audio.
Czasami jednak, jeśli funkcjonalności te dobrze chronią dzieła (i interesy finansowe ich wydawnictw), mogą być przyczyną niedogodności dla użytkownika (niekompatybilność różnych DRM-ów ze sobą, ograniczone wykorzystanie itp.). .

Jednak funkcje ochrony audio/wideo systemu Vista nie obejmują niemożności odtwarzania lub przechowywania, a co więcej, nie mogą działać bez kompatybilnego sprzętu. Aby dowiedzieć się więcej, zobacz to Nowości z Clubic

Z drugiej strony jest coś pewnego, że na danym komputerze Vista w większości zadań działa wolniej niż XP - Zobacz test (w języku angielskim) - i, znowu na niekorzyść Visty, dziennikarz specjalizujący się w IT, który miał tylko to do zrobienia, przetestował produktywność tego systemu operacyjnego w porównaniu z Mac OSX i XP i ponownie Z Vistą jest gorzej
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Avatar de l'utilisateur
delnoram
moderator
moderator
Wiadomości: 1322
Rejestracja: 27/08/05, 22:14
Lokalizacja: Mâcon-Tournus
x 2




przez delnoram » 14/04/07, 01:33

Christophe napisał:Uh ...Czy znajdzie się hojna dusza, która przetestuje „wypełnianie koszyka IE 7”?


OK, gotowe z VISTA Home Premium + IE7.0.6000.16386

Koszyk 20 pozycji i wszystko poszło dobrze, bez zmartwień.

Zatem tajemnica pozostaje.
0 x
"Myślenie nie powinny być przedmiotem nauczania w szkole, zamiast do uczenia się na pamięć faktów, które nie są sprawdzone?"

"To nie dlatego, że mogą być źle mają rację!" (Coluche)

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : JimmyBoss i goście 284