Konkurs na odniesienia ekologiczne Znajdź błąd!!

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
nonoLeRobot
Mistrz Kyot'Home
Mistrz Kyot'Home
Wiadomości: 790
Rejestracja: 19/01/05, 23:55
Lokalizacja: Beaune 21 / Paryż
x 13

Konkurs na odniesienia ekologiczne Znajdź błąd!!




przez nonoLeRobot » 29/01/07, 14:47

Link:

http://www.memoclic.com/news_2239/refer ... logie.html
:zaszokować:

Aby ci pomóc, jest to w ostatnim akapicie!!!
: Evil: : Evil: : Evil: : Evil: : Evil: :płakać: :płakać: :płakać: :płakać:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79315
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11040




przez Christophe » 29/01/07, 16:04

Jeszcze nie kliknąłem, ale mam propozycję:

planete-energie.com z TOTAL?

jestem dobry jestem dobry?
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79315
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11040




przez Christophe » 29/01/07, 16:06

Arf tęsknił... To chyba była wycieczka na wyspy?

Tutaj i czy zarejestrowałem econologie.com? (oczywiście nie dla cado-intox, ale z ciekawości, aby zobaczyć pozycjonowanie ...)

Edytuj: cholera, to nie zadziała, to angielskie seo:

Kluczem do optymalizacji jest „świadomość globalnego ocieplenia 2007”.
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 29/01/07, 16:49

konkurs top naze napisał:(...) pozwoli na wygranie takich nagród jak Citroën C2, wycieczka na wyspy, ekrany plazmowe...


jako nagroda za konkurs mający na celu podniesienie świadomości na temat globalnego ocieplenia, jest naprawdę na najwyższym poziomie.
Moja reakcja waha się pomiędzy Obraz et Obraz

Oto kopia e-maila, który wysłałem do organizatorów tego konkursu. Nie oczekuję niczego specjalnego, ale nigdy nic nie wiadomo. Dam znać, jeśli będę miał odpowiedź.

Cześć,

Ten mały list tylko po to, by wskazać DUŻĄ niespójność między konkursem „świadomości globalnego ocieplenia” a nagrodami.

Z jednej strony chcesz promować ostrzeżenia internautów przed globalnym ociepleniem, a z drugiej; oferujecie zwycięzcom najlepsze sposoby osiągnięcia tego ocieplenia:
• Samochód (nawet jeśli jest mały, samochody są odpowiedzialne za dużą część ocieplenia)
• Podróż (chyba zwycięzca powinien polecieć na Karaiby samolotem, który ociepla się jeszcze gorzej niż samochody).
• Telewizor plazmowy (bardzo zanieczyszczające środowisko urządzenie, które wykorzystuje energię elektryczną wytwarzaną przez… zgadnij co? W większości przypadków elektrownie węglowe lub paliwowe)

Dlaczego nie zaoferowaliście nagród bardziej adekwatnych do konkursu? Na przykład:
• Panele słoneczne
• Osobisty wiatrak
• I tak dalej



PS: jeśli są osoby, które naprawdę mają alergię na angielski, dajcie znać, przetłumaczę...
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
SixK
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 670
Rejestracja: 15/03/05, 13:48
x 272




przez SixK » 29/01/07, 16:53

Aby udoskonalić jego odniesienie, jest to:
http://www.spywords.com

Przepraszam, nie do końca zrozumiałem cel konkursu. :)

SixK
0 x
Avatar de l'utilisateur
nonoLeRobot
Mistrz Kyot'Home
Mistrz Kyot'Home
Wiadomości: 790
Rejestracja: 19/01/05, 23:55
Lokalizacja: Beaune 21 / Paryż
x 13




przez nonoLeRobot » 29/01/07, 16:55

Gratulacje dla Ciebie 2!!! : Chichot:


Skoro już jesteśmy przy ekonologii i żeby być równie konsekwentnym jak organizator poprzedniego konkursu, w ramach prezentów oferuję Wam podróż samolotem po całym świecie z wieloma przesiadkami. Gdybym mógł, zmusiłbym cię do zrobienia tego w porozumieniu.

Jeszcze raz gratulacje :P
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79315
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11040




przez Christophe » 29/01/07, 16:58

Targol napisał:Oto kopia e-maila, który wysłałem do organizatorów tego konkursu. Nie oczekuję niczego specjalnego, ale nigdy nic nie wiadomo. Dam znać, jeśli będę miał odpowiedź.


Podziwiam twoje poświęcenie dla przegranych spraw Targol...:|
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 29/01/07, 17:15

SixK napisał:Przepraszam, nie do końca zrozumiałem cel konkursu. :)


Zwycięzcą zostanie webmaster serwisu, który – średnio – znajdzie się na szczycie list po wpisaniu hasła „globalne ocieplenie 2007” w głównych wyszukiwarkach.

Christophe napisał:Podziwiam twoje poświęcenie dla przegranych spraw Targol...:|


Pewne idee mogą przejść tylko dzięki sile przykładu i wyjaśnienia.
Wyszedłem z założenia, że ​​firma, która organizuje to wydarzenie, to firma zajmująca się marketingiem internetowym.
Ekologia nie jest zatem szczególnie w jej kulturze. Z drugiej strony, jeśli chodzi o marketing, ważna jest spójność.
Więc może zatrzymają mój e-mail do „świadomości globalnego ocieplenia”.2008". : Chichot:
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79315
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11040




przez Christophe » 29/01/07, 17:23

Targol napisał:Pewne idee mogą przejść tylko dzięki sile przykładu i wyjaśnienia.


Oh Roll: Roll: Roll:
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 29/01/07, 17:36

Christophe napisał:
Targol napisał:Pewne idee mogą przejść tylko dzięki sile przykładu i wyjaśnienia.


Oh Roll: Roll: Roll:


cóż, tak, nawet jeśli czasami możemy pomóc tym wektorom w inny sposób, powiedzmy, trochę bardziej mściwy (podatki, prawa, ...), niemniej jednak prawdą jest, że populacja świadoma problemów i świadoma środków ich naprawy będzie podejmowała więcej wysiłków niż populacja ograniczona.

Ale hej, to jest moje zdanie.
Być może jestem bardzo naiwny, ale nawet jeśli będę musiał głosić na pustyni, nadal będę starał się podnieść świadomość w kwestii, która wydaje mi się kluczowa. DLA NICH TEŻ.
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Gildas i goście 371