10 000 członków!

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79353
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11059

10 000 członków!




przez Christophe » 05/01/07, 14:23

Wczoraj w ciągu dnia minęliśmy szlaban symbolizujący 10 000 członków zarejestrowanych na stronie!

Serdecznie dziękuję wszystkim za zainteresowanie ekologią, a w szczególności tym, którzy już się nią zajmowali forums!

:):)
0 x
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 05/01/07, 14:41

Ekologia, która rośnie, która rośnie... Brawo Toff, oby tak dalej

Na szczęście nie wszyscy jesteśmy „super aktywni”, w przeciwnym razie miałbym trudności z dotrzymaniem kroku :D
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79353
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11059




przez Christophe » 05/01/07, 14:51

Tak, idzie w górę, idzie w górę i bez (dużej) pomocy z zewnątrz! :)

A co do podążania...jesteś silniejszy ode mnie...już mam z tym problem... : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
SUPERFORM
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 294
Rejestracja: 09/11/04, 14:00




przez SUPERFORM » 05/01/07, 15:12

Gratulacje za przekroczenie tego progu!!

Dziękujemy wszystkim aktywnym członkom, którzy dzielą się z nami swoimi wynikami...

Czekam z niecierpliwością na miejsce do majsterkowania...

W międzyczasie wezmę to, co mi dasz...

Jeszcze raz dziękuję! : Mrgreen:
0 x
PED
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 02/04/07, 09:44
Lokalizacja: Lyon




przez PED » 02/04/07, 10:19

Witam,

Nie wiem, czy na stowarzyszeniu jest też 10 000 członków forum, ale rozumiem dlaczego nie ma proponowanego tematu na przedstawienie się! To moja pierwsza wiadomość tutaj... Już przesyłam gratulacje!

Prawdopodobnie nie będziesz miał problemu z umieszczeniem forum link na mojej stronie, strona forum...Wiem, że moje nastawienie do ekologii jest oryginalne i niekoniecznie widoczne na pierwszy rzut oka...

Odkryłem ekologię i uważam ją za bardzo interesującą, ponieważ odpowiada ona temu, co staram się robić w moim codziennym życiu, aby zmniejszyć mój wpływ jako Francuza na planetę...

Termin nie jest znany i trudny do nauczenia się (bezpośrednio i automatycznie, bez konieczności zastanawiania się nad nim), nawet jeśli znasz dwa słowa tworzące neologizm...

Czy często używasz wyrażenia „gospodarka ekologiczna„? Czy często mówi Pan o ekologii gospodarki? Jestem przekonany, że te dwa słowa, rzadko używane jeden po drugim, pomogłyby szybciej przekazać przekaz. Wiem, u mnie to raczej kwestia techniki, wszystkiego, co dotyczy uczenie się, przy czym zaleca się skorzystanie z definicji słowa przed wprowadzeniem nowego słowa do słownika.
0 x
Franciszka.
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 02/04/07, 10:43

DALC napisała:Witam,

Cześć Françoise i witaj w Econologie : Mrgreen:
DALC napisała:Nie wiem, czy na stowarzyszeniu jest też 10 000 członków forum, ale rozumiem dlaczego nie ma proponowanego tematu na przedstawienie się!

Masz całkowitą rację, myślę, że jest to luka, którą wkrótce wypełnimy.

DALC napisała:Prawdopodobnie nie będziesz miał problemu z umieszczeniem forum link na mojej stronie, strona forum...Wiem, że moje nastawienie do ekologii jest oryginalne i niekoniecznie widoczne na pierwszy rzut oka...

Jeśli Twoja witryna nie propaguje nadmiernej miłości do pojazdów 4x4 lub podróży samolotem, nie ma problemu. Promowanie miłości do psów nie wydaje mi się złe :D
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Avatar de l'utilisateur
louphil
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 278
Rejestracja: 22/07/05, 01:20
Lokalizacja: Gironde (Ste Foy-la-Grande)
x 4




przez louphil » 05/10/07, 17:34

Wow, 10 000 zarejestrowanych!??? Podejrzewałem, że będzie nas wielu, ale nie w takim stopniu…
Gratuluję Ekologii...
0 x
http://wunic.fr

To dlatego, że prędkość światła jest większa niż w przypadku dźwięku
Niektóre z nich genialny powietrze przed klimatyzację ....:D :D :D
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79353
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11059




przez Christophe » 05/10/07, 17:40

Cóż, na liście mailingowej jest zarejestrowanych 10 000 osób, to prawda.

Ale od czasu założenia tego tematu uporządkowałem nieaktualne e-maile (ponad 3000), co zmniejszyło ich liczbę i obecnie zarejestrowanych jest dokładnie 10 117....

dla forum są one wskazane na dole pierwszej strony:

Nasi członkowie napisali łącznie 51303 4485 wiadomości. Mamy XNUMX zarejestrowanych członków.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : JimmyBoss i goście 245