Szczęśliwego Nowego Roku, Balland

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
vtajmb
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 77
Rejestracja: 24/06/05, 05:24

Szczęśliwego Nowego Roku, Balland




przez vtajmb » 29/12/06, 11:14

Pozbądź się powszechnych pesymistycznych mdłości, desperackiego kretynizmu, pełnych rozczarowań rozważań na temat „nie-biednych”, którym będzie gorzej, moja droga”, „to nie jest łatwe”…
Koniec z myślami o „dzisiejszej młodzieży” i „za moich czasów to było coś innego”, koniec z rozpaczą w bogactwie, koniec z budzeniem się z pytaniem, gdzie będziemy cierpieć…
Precz z mrokiem, aquoibonizmem, „trzeba to zostawić młodym ludziom”, „udało mi się”, „mamy dość”, „to jest zniszczone”, „to jest okropne, okropne, okropne” „, „okropne, mój Boże”, „to nie może trwać”, „nie ma nic do zrobienia”, „myślę, że idziemy pod mur na dobre”, „wszyscy idziemy tam na śmierć”…
Świat będzie piękny, a przynajmniej lepszy, jeśli nie mniej zły, ale tylko jeśli tego będziemy chcieli, jeśli tak go zbudujemy! Dobrych ludzi wciąż jest mnóstwo, dowodem jest to, że piszę do nich z okazji nowego roku, który tuż-tuż!
Dlatego życzę miłego i zaskakującego Nowego Roku 2007, stymulującego, ale nie irytującego, relaksującego, ale nie usypiającego, innowacyjnego, ale nie mylącego, tylko trochę niepokojącego, wzbogacającego, ale nie tuczącego, opiekuńczego lub uzdrawiającego, śmiejącego się, skaczącego, ale także relaksującego, zdumiewające i kojące, niesamowite, apetyczne, zdumiewające, kochające... i szczerze mówiąc, nie moglibyśmy być bardziej żywi!
Jak mówią fani telewizji, tylko szczęście! jest ogromny…
Do zobaczenia wkrótce, po nowe przygody
JMB


Jean Marie BALLAND - ActiVITIS
Le Carroir Picard - 18300 Bue
tel +33 (02) 48 54 34 94 - +33 (06) 82 66 18 10
jmb@activitis.fr
0 x
JMB
Avatar de l'utilisateur
Misterloxo
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 480
Rejestracja: 10/02/03, 15:28
x 1




przez Misterloxo » 29/12/06, 18:32

To oryginalny sposób na przesłanie życzeń! Ładny !

Dołączam się również do tego przesłania, aby zwrócić się do wszystkich dusz dobrej woli, które chcą i są zaangażowane w próbę ulepszenia naszego świata

@+
0 x
Nauka nieposłuszeństwo jest procesem długotrwałym. To trwa przez całe życie, aby osiągnąć doskonałość. "Maurice Rajsfus
I pomyśleć, to znaczy nie ma. "Alain, filozof

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 203