Prezentacja solaricool

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
solaircool
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 19
Rejestracja: 23/12/06, 20:20

Prezentacja solaricool




przez solaircool » 23/12/06, 20:58

Witam członków i życzę szczęśliwego końca roku

od 1979 moja pasja do ogniw słonecznych, systemów oszczędzających energię pod każdą postacią, to dla mnie przyjemność i zdecydowałem się opublikować kilka rzeczy dla moich rówieśników i mojej planety miłości

Amicalement :D
0 x
Avatar de l'utilisateur
camel1
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 322
Rejestracja: 29/01/05, 00:29
Lokalizacja: Loire
x 1
Kontakt :




przez camel1 » 25/12/06, 23:53

Cześć !

Witamy w klubie, Solaircool! :D

Czy masz na swoim koncie jakieś osiągnięcia, pytanie OZE?

Miłego imprezowania!

Michel
0 x
Byliśmy na krawędzi, ale zrobiliśmy duży krok naprzód ...
Avatar de l'utilisateur
solaircool
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 19
Rejestracja: 23/12/06, 20:20




przez solaircool » 26/12/06, 02:11

tak instalacja ponad 5000 paneli i inne urojenia od 1974 roku
wszystko, co dotyczy powrotu do zdrowia i ochrony mojej małej planety, aż do mojego talerza

szczęśliwego zakończenia roku 2006 i nie tylko
0 x
Avatar de l'utilisateur
camel1
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 322
Rejestracja: 29/01/05, 00:29
Lokalizacja: Loire
x 1
Kontakt :




przez camel1 » 27/12/06, 00:56

Witaj Szatanie! Poznałem cię!

solarcool napisała:tak instalacja ponad 5000 paneli i inne urojenia od 1974 roku
wszystko, co dotyczy powrotu do zdrowia i ochrony mojej małej planety, aż do mojego talerza

szczęśliwego zakończenia roku 2006 i nie tylko

:zaszokować: :zaszokować: :zaszokować: Yarggggllll! :zaszokować: :zaszokować: :zaszokować:

Rok 1974 to mniej więcej rok, w którym zacząłem interesować się ekologią, a co za tym idzie, energią słoneczną i odnawialną... Miałem wtedy 11 lat : Chichot: :płakać:

Jeśli chodzi o akcję, przyszło to trochę później, ale oto jesteś! :zaszokować:

Musisz być kopalnią informacji na ten temat. Zakładam, że mając takie doświadczenie, które doprowadziłoby Don Juana do płaczu, jesteś instalatorem?

Z jakiego regionu pochodzisz (szukałem Twojego profilu, ale nic tam nie było...)

Ponieważ nie zamierzamy poprzestawać na Pantone i Didierze i szukamy powiązań w zakresie różnych umiejętności, być może moglibyśmy razem zrobić kilka fajnych rzeczy… później…
Pracujemy nad strukturą, która będzie przeznaczona między innymi na ten cel... i która będzie oddana do użytku w 2007 roku...
Lio jest już w soku, o tym poinformuję wkrótce, bo przypuszczam, że część forum już się zastanawiam, co jeszcze moglibyśmy położyć! ! : Chichot: : Lol:

W każdym razie powtarzam (ale nie! nie ITER! : Evil: ) Witaj w klubie !

A ++++
Michel
0 x
Byliśmy na krawędzi, ale zrobiliśmy duży krok naprzód ...
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6




przez Cuicui » 27/12/06, 10:38

camel1 napisał: (ale nie! nie ITER! : Evil: )

A szczypta Z?
0 x
Avatar de l'utilisateur
solaircool
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 19
Rejestracja: 23/12/06, 20:20

dziękuję




przez solaircool » 28/12/06, 15:16

Widziałem i słyszałem tyle rzeczy od najprostszych do najbardziej szalonych, że podaję informacje weryfikowalne, bo 1460 osób znało rzeczy, które poszły w zapomnienie... do wynalazków jestem bardzo ostrożny, bo ruch wieczny jest co roku odkrywany na nowo ???? i oszczędności ze wszystkich stron więc czytam posty bo kontrowersje szkodzą tylko fakty można zweryfikować :zaszokować:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 314