Kalendarium witryny? Interesuje Cię to?

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11044

Kalendarium witryny? Interesuje Cię to?




przez Christophe » 27/11/06, 14:59

Wszystko jest w tytule… żeby nowicjusze wiedzieli (trochę lepiej), gdzie spadli… : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
nonoLeRobot
Mistrz Kyot'Home
Mistrz Kyot'Home
Wiadomości: 790
Rejestracja: 19/01/05, 23:55
Lokalizacja: Beaune 21 / Paryż
x 13




przez nonoLeRobot » 27/11/06, 15:53

Cóż, nikt ci nie odpowiada, ale tak, może być bardzo miło. Ja też bym chciał ale to długie, taka historia tematów na temat forum.

Bo to zabawne, jak pracujemy według „trybu”, w którym tematy w ciągu kilku tygodni zajmują mnóstwo postów, a potem są zupełnie zapominane.

idź, Christophe, dobre jaskinie : Mrgreen: . Stronę śledzę już prawie 2 lata, mija naprawdę szybko, miło będzie znów zobaczyć stare nawyki.
0 x
Colmant
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 101
Rejestracja: 05/09/06, 10:40
Lokalizacja: Vaucluse




przez Colmant » 27/11/06, 17:09

czy możesz wyświetlić więcej niż 15 ostatnich tematów wiadomości, zatytułowanych „ostatnie 15 wiadomości”?
0 x
Colmant
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 101
Rejestracja: 05/09/06, 10:40
Lokalizacja: Vaucluse




przez Colmant » 27/11/06, 17:14

tak, widziałem, że konieczne było uwzględnienie tego w ulepszeniach i sugestiach
0 x
Colmant
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 101
Rejestracja: 05/09/06, 10:40
Lokalizacja: Vaucluse




przez Colmant » 27/11/06, 19:55

świetna mapa serwisu
dziękuję Christophe
jeśli chodzi o ewolucję strony, dobrze się wyraziłeś i dobrze zrozumiałem:
les duży rozwoju wydarzeń, ale nie śledziłem wszystkiego

dodatkowo również „cierpiałem” na atak Ddos, połączenie umierało…

Cóż, postaram się nie wyglądać za bardzo na c.[/b]
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11044




przez Christophe » 27/11/06, 19:57

Colmant napisał:świetna mapa serwisu
dziękuję Christophe


cóż, nie ma za co... Jest dostępny ze wszystkich stron forum gdy jesteś zalogowany: Nowe wiadomości - Najnowsze posty

Swoją drogą Nowe wiadomości też powinny Cię zainteresować: https://www.econologie.com/forums/search.php ... d=newposts
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 269