Nofy z powrotem?

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
nofy
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 164
Rejestracja: 11/09/05, 21:08
x 1

Nofy z powrotem?




przez nofy » 28/10/06, 22:14

Dobry wieczór wszystkim,
Nie interweniowałem w tej sprawie już od dłuższego czasu. forum, po prostu dlatego, że niektórzy „upolityczniają” to jak na mój gust trochę za bardzo, a innych naprawdę łatwo krytykować. Informuję, że mój OGROMNY popisowy 4X4 jest już praktycznie skończony, a prawdziwe testy odbędą się na początku roku i można je przekazywać na prywatny e-mail. Udało mi się poznać ludzi naprawdę aktywnych w tej dziedzinie, z którymi mam prawdziwą wymianę zdań, bez marnowania całej energii na niekończące się rozmowy, a przede wszystkim bez zazdrości zakłócającej naszą dobrą atmosferę, pomimo naszych różnic.Społeczne: to się nazywa tolerancja i inteligencja... Kiedy to forum wróci do rzeczywistości forum „pantonizerów”, bardzo chętnie dołączę do niego ponownie.
NOFY (sen...)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79111
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 29/10/06, 10:44

Um... nie pamiętam, żeby był konflikt pomiędzy tobą a innymi członkami... do kogo kierujesz swój cel? : Chichot: W każdym razie osobiście nic nie zauważyłem...
0 x
Avatar de l'utilisateur
PITMIX
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 2028
Rejestracja: 17/09/05, 10:29
x 17




przez PITMIX » 29/10/06, 18:35

Cześć Nofy
Cholera!! Wczoraj usunąłem wiadomość, którą wysłałem Ci kilka miesięcy temu i której nigdy nie przeczytałeś. :płakać:
Ekologia to nie tylko forum firmy Pantonizer, nie dajcie się zwieść.
Ja też czułem się, jakby mnie ktoś uderzył, w niektórych momentach, gdy odszedłem od tematu.
Skoncentruj się na swoim pomyśle i pokaż nam, jakie piękne rzeczy robisz.
Uwierz mi, ludzie, którzy są zainteresowani, zawsze tam będą.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79111
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 29/10/06, 19:01

PITMIX napisał:Uwierz mi, ludzie, którzy są zainteresowani, zawsze tam będą.


+1, ale niekoniecznie jako uczestnicy… a szkoda… dla nich…
0 x
nofy
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 164
Rejestracja: 11/09/05, 21:08
x 1

To zostało potwierdzone!!




przez nofy » 06/12/06, 22:16

Dobry wieczór wszystkim,

To wszystko, lewicowa kampania trwa pełną parą, anty-Sarko jest w pełnym rozkwicie, są tam proste i fałszywe filmy, myśli krążą… A Christophe jest na tej stronie jak ryba w wodzie, co mogło mieć zupełnie inna orientacja... Szkoda!!
Nofy już nie śni
0 x
Avatar de l'utilisateur
drwal
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4731
Rejestracja: 07/11/05, 10:45
Lokalizacja: Mountain ... (Trieves)
x 2




przez drwal » 07/12/06, 10:54

Czego dokładnie szukasz?

Zabawne jest mówienie o sobie w trzeciej osobie. Przypomina mi kogoś, ale kogo? : Lol: : Lol: : Lol:
0 x
"Jestem wielkim brutalem, ale rzadko myli ..."
nofy
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 164
Rejestracja: 11/09/05, 21:08
x 1




przez nofy » 07/12/06, 23:30

Dobry wieczór Drwal,
Szukam, a raczej szukałem forum pracując nad Pantone i różnymi podejściami do zapobiegania zanieczyszczaniu naszej planety, co częściowo odkryłem tutaj z kilkoma osobami z forum którzy są naprawdę zaangażowani, mają czasem szalone, ale godne szacunku pomysły i którzy chcą posunąć „shmilblic” do przodu. Poza tym w dalszym ciągu śledzę ich pracę, ale bez ingerencji.To, co uważam za godne pożałowania, to zanieczyszczenie, które niektórzy wokół tego utrzymują forum, poprzez możliwie najlepsze upolitycznienie, z przywódcą, który nazywa siebie „moderatorem”!!... i to bez poszanowania wolności myśli innych. Dlatego też, a jestem pewien, że nie tylko ja, przestałem informować o postępie moich drobnych prac w toku... Potwierdzam, że nie jestem typem człowieka, który przyjmuje informacje i nie przekazuje swoich, a jedynie poprzez prywatne e-maile. Nie przychodzę na forum „tzw. ekonomia logiczna” poddana indoktrynacji, są tacy, którzy specjalizują się w tym gatunku. Zauważysz, że mówię w pierwszej osobie, ale po prostu nie podpisałem mojej ostatniej wiadomości Nofy sen, ale Nofy już nie śni...Nofy w innym języku tłumacząc jako sen.
Dobranoc Drwalu i pokój nam.
[/ u]
0 x
Avatar de l'utilisateur
drwal
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4731
Rejestracja: 07/11/05, 10:45
Lokalizacja: Mountain ... (Trieves)
x 2




przez drwal » 08/12/06, 09:31

nofy napisał:Dobry wieczór Drwal,
[...] Godne ubolewania jest to zanieczyszczenie, które niektórzy wokół tego utrzymują forum, upolityczniając tego, kto jest lepszy,
[...] Nie przyjdę na forum „tzw. ekonomia logiczna” poddana indoktrynacji, są tacy, którzy specjalizują się w tym gatunku. [...]
Witam,
Jeśli przyjdziesz, jak sobie życzysz, aby omówić Pantone i tylko Pantone (swoją drogą szkoda nie otworzyć umysłu na inne rzeczy, ale masz do tego prawo...), po co do cholery zwracasz uwagę na "tak zwane zanieczyszczające ekscesy polityczne" :zaszokować: :?

Un forum to otwarta przestrzeń, możesz znaleźć to, czego szukasz...

Kiedy mówisz, że Forum mogłaby mieć zupełnie inną orientację, po tym jak wspomniałeś bardzo precyzyjnie i bardzo pejoratywnie o kpinie z kogoś, kto nie jest szczególnie wzorem harmonijnych relacji między ludźmi i w ich otoczeniu, to ty wprowadzasz wymiar polityczny do tej przestrzeni dyskusyjnej ...

Nie przychodź i nie krytykuj i nie rób tego samego, to nie ma sensu! :zmarszczyć brwi:
0 x
"Jestem wielkim brutalem, ale rzadko myli ..."
nofy
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 164
Rejestracja: 11/09/05, 21:08
x 1

Sztuka zrozumienia............




przez nofy » 08/12/06, 19:03

Cześć Bucheron,
Jeśli to ja uprawiam politykę swoimi kilkoma drobnymi interwencjami, ok, nie ma problemu, bez komentarza, bez większych przeszkód..............
Nofy
0 x
Avatar de l'utilisateur
PITMIX
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 2028
Rejestracja: 17/09/05, 10:29
x 17




przez PITMIX » 08/12/06, 20:52

Cześć Nofy
Co się wydarzyło tuż przed Twoją nieobecnością?
Rozumiem, że pewne rzeczy Cię irytują, ale po co w tym przypadku zwracać na nie uwagę?
Mam wrażenie, że masz rachunki do wyrównania...
Nie wydaje mi się jednak, żebyś wszedł wtedy w konflikt z innymi członkami.
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 196