Econologie wprowadza bezpłatną ofertę hostingu

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79360
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060

Econologie wprowadza bezpłatną ofertę hostingu




przez Christophe » 16/10/06, 14:48

Obecnie testuję możliwość hostowania witryn na profesjonalnych serwerach ekonologicznych. I to jest dla ciebie darmowe.

Czy masz witrynę internetową poświęconą ekonologii (blisko lub daleko) i jesteś hostowany w bezpłatnej witrynie z reklamami, które Cię wkurzają?

Oto zalety hostingu na profesjonalnym hoście:

1) możliwość posiadania prawdziwej nazwy domeny (niemożliwe na darmowych)

2) lepsze SEO (darmowe firmy hostingowe przychodzą po profesjonalistów dla wyszukiwarek)

3) koniec reklam i wyskakujących okienek atakujących użytkowników

4) sql i php 4 i / lub 5

5) prawdziwy adres e-mail w nazwie domeny (bez przekierowania gówna) i tyle adresów, ile chcesz (o ile nie ma nadużyć ...)

6) zarządzanie przez FTP niezależnie od nas

7) dość duża przestrzeń dyskowa (co najmniej 200 MB)

8) automatyczna integracja twojej witryny z katalogiem (PR4 na wszystkich stronach) i może być (jeśli są ludzie, którzy są w porządku) w gatunku Webring ...

Na przykład, www.kyot-home.com był hostowany przez 1 rok na jednym z naszych serwerów.

To jest w zasadzie pomysł ... czy są jakieś zainteresowane wśród stałych bywalców forum ?
0 x
Rulian
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 686
Rejestracja: 02/02/04, 19:46
Lokalizacja: Caen




przez Rulian » 18/10/06, 03:32

Zapomniałeś możliwej możliwości przepisania adresu URL (chociaż nie jest on używany w Kyot-home ...)
0 x
Avatar de l'utilisateur
SUPERFORM
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 294
Rejestracja: 09/11/04, 14:00




przez SUPERFORM » 18/10/06, 08:52

Uważaj !!

Pomysł jest bardzo dobry, ale zostając gospodarzem, jesteś odpowiedzialny za treści, które hostujesz ...

(cóż, w zasadzie, ponieważ jeśli istnieje inna nazwa domeny, może to działa, powinniśmy zapytać)

Zobacz sprawę, od której wszystko się zaczęło:Altern / Valentin Lacambre kontra Estelle Halliday
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79360
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 18/10/06, 09:39

Rulian napisał:Zapomniałeś możliwej możliwości przepisania adresu URL (chociaż nie jest on używany w Kyot-home ...)


Tak, ale to trochę zbyt techniczne, aby „zacząć” ... (nie po mojej stronie, ale dla zainteresowanych ...)

Dla Superform:

1) możemy ominąć bp z kontraktami (których nikt nie czyta, ale szkoda) ... To właśnie robią teraz WSZYSCY pro hostingiści

2) Nie zamierzam konfigurować zautomatyzowanego systemu ... innymi słowy: każde zakwaterowanie zostanie ustawione przeze mnie po sprawdzeniu i sprawdzeniu poprawności zawartości strony ...

3) służy głównie rozwiązywaniu problemów i pomocy stałym użytkownikom forum...
0 x
przekraczać
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 190
Rejestracja: 12/12/05, 15:16
Lokalizacja: Tajlandia




przez przekraczać » 18/10/06, 17:15

Witam,

Ja mówię BRAVO ....

To jest super fajne dla tych, którzy mogą być zainteresowani.
Osobiście chciałem coś zrobić z remontem młyna w odizolowanym i autonomicznym miejscu produkcji hydroelektrowni ... ale tak naprawdę nie wiem wystarczająco dużo o IT ... prawdziwy ból!
Rozmawiałem o tym z kimś, kto ma już witrynę, a on był bardzo zainteresowany projektem ... Wysyłam mu dokumenty, a potem to on będzie zarządzał publikacją online pod moim nadzorem ...
Gdybym wiedział wcześniej ...

A + Serge.
0 x
Szacunek !!!

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 234