Ebay i boty

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79353
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11059

Ebay i boty

przez Christophe » 08/10/06, 15:22

Dla każdego, kto ślepo ufa recenzjom w serwisie Ebay: Oto mały link, który mocno pachnie botem
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2

przez Targol » 08/10/06, 20:02

Ślepe zaufanie, nie przesadzaj. : Wink:

Jeśli chodzi o bota, możesz wyjaśnić?
To, że ten koleś kolekcjonuje krawaty, nie oznacza, że ​​bot zamieszcza komentarze. Poza tym, że ma wiele profili i kupuje dla siebie przedmioty, nie widzę, w jaki sposób bot mógłby być w to zaangażowany.

Uznaje się, że niektórzy eBayerzy używają botów do automatycznego publikowania „fałszywych” komentarzy swoim kupującym. Nie zmienia to faktu, że za każdym komentarzem kryje się zakup i zadowolona osoba. Niektóre narzędzia eBay zapewniają nawet tego rodzaju usługi.

To niczego nie dowodzi... Albo musisz wyjaśnić więcej...
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79353
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11059

przez Christophe » 08/10/06, 20:14

Targol napisał:Uznaje się, że niektórzy eBayerzy używają botów do automatycznego publikowania „fałszywych” komentarzy swoim kupującym. Nie zmienia to faktu, że za każdym komentarzem kryje się zakup i zadowolona osoba.


Hm, czy w twoim zdaniu nie ma paradoksu?

No cóż, nie będę się rozwodzić nad tym tematem... Po prostu nadal mam w gardle, że sprzedawca (1 zawodowiec) powiedział mi: „Spójrz na moją liczbę gwiazdek”, gdy chciałem kupić 1 duży elektrogen za 1000 €...

Niezbyt poważnie...ale spróbujemy wystawić kilka produktów ze sklepu na ebay'u...tylko "żeby zobaczyć" : Chichot:
0 x
Christine
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1144
Rejestracja: 09/08/04, 22:53
Lokalizacja: W Belgii, po
x 1

przez Christine » 08/10/06, 20:53

Naprawdę nie widzę problemu. Chłopaki kupili kilka krawatów na raz, a skoro e-bay prosi ich o komentarz przy każdym egzemplarzu, to nie mają zamiaru pisać literatury i kupować tego samego.
Nie powinieneś widzieć zła wszędzie... i szczerze mówiąc, keskonenaabranler?
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2

przez Targol » 08/10/06, 21:01

Christine napisał:Naprawdę nie widzę problemu. Chłopaki kupili kilka krawatów na raz, a skoro e-bay prosi ich o komentarz przy każdym egzemplarzu, to nie mają zamiaru pisać literatury i kupować tego samego.

Dokładnie to powiedziałem, ale inaczej.

Christine napisał:Nie powinieneś widzieć zła wszędzie... i szczerze mówiąc, keskonenaabranler?


+1
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79353
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11059

przez Christophe » 08/10/06, 21:23

OK, w porządku... w takim razie wszyscy jesteście przeciwko mnie: Obraz
i zamykam temat!
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : JimmyBoss i goście 246