Porozmawiajmy o czymś innym...

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
camel1
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 322
Rejestracja: 29/01/05, 00:29
Lokalizacja: Loire
x 1
Kontakt :

Porozmawiajmy o czymś innym...




przez camel1 » 29/09/06, 02:52

Witam Ekonologów! :D

Raz nie jest to w zwyczaju, przychodzę napisać w tym rogu... o czymś, co nie ma nic wspólnego z Pantone ani darmową energią...

Tak naprawdę poza tym jestem muzykiem i wraz z moją grupą Camelazur wydaliśmy właśnie naszą pierwszą płytę, składającą się z pięciu utworów, zatytułowaną „Mister Humain”.

Można go pobrać za darmo tutaj (pojedyncze kawałki lub duży zip:
http://camelazur.free.fr/telech.htm

Wszystko to odbywa się „w domu”, w moim domowym studiu… : Chichot:

Zapraszamy do przeglądania strony, znajdują się tam inne informacje o nas...

Dobre słuchanie!

A +++

Michel
0 x
Byliśmy na krawędzi, ale zrobiliśmy duży krok naprzód ...
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 29/09/06, 07:52

Właśnie pobrałem płytę

to nie jest zły początek 8)



Moim zdaniem do promocji Camelazur nie jest zbyt zachęcająca jako nazwa, potrzebujesz czegoś mniej nachalnego
(to jest moja opinia) co myślą inni?
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 30/09/06, 10:45

Kpt Maloche powiedział:



to nie jest zły początek



Moim zdaniem do promocji Camelazur nie jest zbyt zachęcająca jako nazwa, potrzebujesz czegoś mniej nachalnego


cóż, myślę to samo, ale nie chciałem się powtarzać :?
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79118
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973




przez Christophe » 30/09/06, 11:54

Ten temat powinien Cię zainteresować Camel: https://www.econologie.com/forums/radio-econ ... t2197.html
:)
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : ne 44 i goście 226