Inne strony „ekonomiczne”.

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79114
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Inne strony „ekonomiczne”.




przez Christophe » 22/09/06, 12:04

Oto inne strony z terminem „ekonologia”, ale z którymi nie mam żadnego związku ani nawet powinowactwa:

ecology.over-blog.com
ekonologia.net

Jeśli znajdziesz inne, podaj je w tym wątku.
Ostatnio edytowane przez Christophe 29 / 10 / 10, 11: 24, 5 edytowany raz.
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2

Re: Inne strony "ekonologiczne".




przez Targol » 22/09/06, 13:08

Christophe napisał:Oto inne strony z terminem „ekonologia”, ale z którymi nie mam żadnego związku ani nawet powinowactwa:

ecology.over-blog.com

Ten, gdy spojrzy się na wymiany banerów, które oferuje, jest tylko spin-offem ładowarki-portable-solaire.com, która sprzedaje ładowarkę słoneczną do telefonów komórkowych.

Christophe napisał:Jeśli znajdziesz inne, podaj je w tym wątku.


Masz również, jeśli zmienisz język:
http://www.econology.com/ albo trafiasz na pokaz slajdów prezentujący amerykański „think tank”…
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79114
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: Inne strony "ekonologiczne".




przez Christophe » 22/09/06, 14:00

Targol napisał:Ten, gdy spojrzy się na wymiany banerów, które oferuje, jest tylko spin-offem ładowarki-portable-solaire.com, która sprzedaje ładowarkę słoneczną do telefonów komórkowych.


...którego metody sprzedaży wydają się bardzo podejrzane...
charger-portable-solaire.les-pages-web.com/opportunite.php (zabawne, data „listu” zmienia się każdego dnia, aby zasymulować, że jest niedawny….)

Powiedziałeś piramida? :D

I powiedz, że zostawiłeś im swój e-mail :płakać: :płakać: :płakać:

To właśnie takie strony zanieczyszczają handel elektroniczny i zabijają wiarygodność „poważnych” sklepów, takich jak my… :|
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2

Re: Inne strony "ekonologiczne".




przez Targol » 22/09/06, 14:13

Christophe napisał:I powiedz, że zostawiłeś im swój e-mail :płakać: :płakać: :płakać:


Boaf, filtry antyspamowe istnieją!!!
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Avatar de l'utilisateur
SUPERFORM
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 294
Rejestracja: 09/11/04, 14:00




przez SUPERFORM » 05/10/06, 09:04

to nie jest strona, którą znalazłem...

ale reklama, której literówka i użyte terminy wyskoczyły na mnie ...

por https://www.econologie.info/?2006/10/05/ ... des-emules
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 05/10/06, 13:20

to prawda, że ​​istnieją święte podobieństwa na poziomie literówki!!!
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79114
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 05/10/06, 13:34

Cóż, tym lepiej, to znaczy, że wygląd econo nie jest zbyt nieprzyjemny...

Cóż, jeśli nie w tym samym gatunku, jest www.econologie.info ale to zależy od nas, co Targol? : Chichot:
Ostatnio edytowane przez Christophe 29 / 10 / 10, 11: 26, 1 edytowany raz.
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 05/10/06, 13:58

Christophe napisał:Cóż, jeśli nie w tym samym gatunku, jest www.econologie.info ale to zależy od nas, co Targol? : Chichot:


Cóż, to prawda, że ​​na razie to 90% ty, 6% ja i 4% Olga. pozostali autorzy nie spieszą się z wystawianiem biletów :płakać:
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79114
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 05/10/06, 14:00

Targol napisał:
Christophe napisał:Cóż, jeśli nie w tym samym gatunku, jest www.econologie.info ale to zależy od nas, co Targol? : Chichot:


Cóż, to prawda, że ​​na razie to 90% ty, 6% ja i 4% Olga. pozostali autorzy nie spieszą się z wystawianiem biletów :płakać:


Cóż, to nie ma znaczenia % ... ważne jest, aby uczestniczyć ...

ps: tak naprawdę Olga to moja młodsza siostra (10 lat) (hihihihi dobrze ją wyszkoliłem eh) : Chichot:
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 05/10/06, 14:09

Christophe napisał:ps: tak naprawdę Olga to moja młodsza siostra (10 lat) (hihihihi dobrze ją wyszkoliłem eh) : Chichot:


Wiedziałem, że to twoja młodsza siostra, ale nie, że miała 10 lat.
To nie czyni mnie młodszą, masz siostrę, która jest prawie w wieku mojego najstarszego syna :płakać:

W każdym razie, kapeluszu, daje nadzieję stwierdzenie, że następne pokolenie czuje się zaniepokojone problemami planety.

Pokolenie 68ardów skorzystało ze społeczeństwa konsumpcyjnego, kolejne pokolenia zbierają swoje śmieci : Evil:
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 216