Wyjaśnij mi.

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
chedavid
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 29/09/04, 15:30




przez chedavid » 29/09/04, 15:47

WIĘC:
moi rodzice mają turbodiesel Citroën BX. ma przebieg 250000 XNUMX km i chcielibyśmy się dowiedzieć, czy jeśli mówimy o normalnym silniku, sposób mieszania z surowym olejem roślinnym sprawdza się w naszym typie pojazdu.
z drugiej strony mam moba, peugeota 103 starej generacji, benzyna i na mieszance oleju do dwusuwów. co zrobić, żeby móc nim mniej zanieczyszczać? Nie do końca zrozumiałem wszystkie Twoje wyjaśnienia...
z góry dziękuję.
Dawid, 15 lat.
ps: dsl Najpierw stawiam ten bałagan. w złym forum.
0 x
Christine
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1144
Rejestracja: 09/08/04, 22:53
Lokalizacja: W Belgii, po
x 1




przez Christine » 30/09/04, 18:59

Christophe odpowiedział:


W przypadku BX radzę przeczytać plik .pdf na tej stronie:
https://www.econologie.com/l-huile-veget ... s-120.html

Dla tłumu nie ma wiele do roboty… może benzyna syntetyczna? (200 L oleju roślinnego + 5 L alkoholu do nacierania, mieszać przez kilka dni i uzyskać syntetyczną esencję)

Albo lepiej: skonfiguruj reaktor Pantone (patrz sekcja Projekt Pantone) na miejscu.

Jestem autorem raportu inżynierskiego
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 148