Powiadomienie przez e-mail

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2

Powiadomienie przez e-mail




przez Targol » 04/09/06, 14:55

Witam wszystkich.

Chciałem Cię zapytać, czy powiadomienie e-mailem o odpowiedzi na wątek, w którym uczestniczysz, działa poprawnie, czy nie.

Od piątku nie otrzymałem ani jednego powiadomienia z zakresu ekologii, mimo że obserwowane przeze mnie wątki ewoluowały.

Czy tylko ja tak mam, czy to ekonomia trochę szwankuje?
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Denis
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 944
Rejestracja: 15/12/05, 17:26
Lokalizacja: Rodan-Alpy
x 2




przez Denis » 04/09/06, 17:46

u mnie to samo, ale zdarzało się to nawet przed błędem
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 04/09/06, 21:12

dla mnie wszystko w porządku, mam wiadomości z 1, 2, 3 i 4 września
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 04/09/06, 21:38

U mnie ta funkcja działała 1-2 miesiące potem nic...
Nie przypominam sobie, żebym cokolwiek zmieniał w ustawieniach...

To powiedziawszy, ponieważ codziennie wchodzę na tę stronę, nie jest to już wielka sprawa. Poza tym zarządzanie moją pocztą e-mail na „la poste.net” zajmuje czasem bardzo dużo czasu. Wolę spędzać czas na forum tylko w mojej skrzynce pocztowej... : Lol:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 04/09/06, 22:32

Otrzymuję powiadomienia, ale nie po jednym na wiadomość
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 05/09/06, 09:20

Capt_Maloche napisał:Otrzymuję powiadomienia, ale nie po jednym na wiadomość


To normalne, Kapitanie, otrzymujesz powiadomienie, gdy wątek, który obserwujesz, zostanie wzbogacony po raz pierwszy, a następnie nie raz w tym samym wątku, dopóki go nie odwiedzisz.

Celem jest powiadomienie Cię o rozwoju dyskusji, a nie spamowanie Twojej skrzynki odbiorczej.
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
nialabert
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 258
Rejestracja: 02/06/05, 22:32
Lokalizacja: Genewa




przez nialabert » 05/09/06, 10:29

Nie zapomnij zaznaczyć małego pola „Powiadom mnie, gdy zostanie opublikowana odpowiedź”, gdy będziesz odpowiadać.

Powiadomienia najwyraźniej nie są automatyczne.
0 x
Denis
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 944
Rejestracja: 15/12/05, 17:26
Lokalizacja: Rodan-Alpy
x 2




przez Denis » 05/09/06, 10:51

Nigdzie nie znalazłem takich opcji. Mam zamiar udać się do okultysty
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 05/09/06, 11:45

nialabert napisał:Nie zapomnij zaznaczyć małego pola „Powiadom mnie, gdy zostanie opublikowana odpowiedź”, gdy będziesz odpowiadać.

Powiadomienia najwyraźniej nie są automatyczne.


To miło, Nialabert, ale nie jesteśmy tacy młodzi. :D
Ideą pytania było „zadziałało, już nie działa”, a nie „jak sprawić, by to działało?”

Jeśli wezmę przykład tego wątku, na dole wątku znajduje się link z informacją „przestań śledzić ten temat”. Powinienem więc otrzymać powiadomienie, gdy zostanie wzbogacony (w przeciwnym razie ten link powinien mieć opcję „śledź ten temat”).

Ale nic nie otrzymuję... :płakać:
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 05/09/06, 12:17

Odblokuj pliki cookie, prawda?
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 298