poważny problem z serwerem

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042

poważny problem z serwerem

przez Christophe » 26/08/06, 10:53

Serwer dedykowany witryny został spełniony bardzo poważny problem konserwacyjny w czwartek około południa : po prostu się zawiesił i został obcięty przez mojego hosta!

Trwa rekonfiguracja nowego serwera, co wiąże się z trudnościami związanymi z migracją...

Możesz zostawić kilka słów wsparcia poniżej, ponieważ te dni są dość okropne i trudne dla Christine i dla mnie…

Dziękujemy za zrozumienie i przepraszamy za napotkane problemy...
Ostatnio edytowane przez Christophe 26 / 08 / 06, 14: 56, 3 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
pluesy
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 291
Rejestracja: 26/11/04, 22:39
Lokalizacja: 88 Saint Die Vosges
x 1

przez pluesy » 26/08/06, 11:21

dobra robota, Christopher, jesteś najlepszy
Wiem, że Twoja praca, Twoja inteligencja i Twoja nieustępliwość przezwyciężą Twoje obecne problemy i że pewnego dnia zostaną one nagrodzone

nie rozpaczaj, wspieramy Cię
0 x

"Są tylko dwie rzeczy nieskończone, wszechświat i ludzka głupota ... ale dla całego świata, nie mam absolutną pewność."
[Albert Einstein]
Avatar de l'utilisateur
lau
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 814
Rejestracja: 19/11/05, 01:13
Lokalizacja: Vaucluse

przez lau » 26/08/06, 12:09

Witamy Krystynę i Krzysztofa!

kiedy zobaczyłem, że nie mam już dostępu do ekonomii, pomyślałem, że webmaster zrobił sobie przerwę i wyjechał na wakacje. Cholera!...ale nie!
Teraz właśnie zostałem powiadomiony o awarii serwera i Christophe z cricri d'amour odważa się na rekonfigurację :zaszokować:

Życzę ci więcej niż powodzenia; często właśnie na naprawach uczymy się najwięcej, bo rzadko się wszystko toczy na kółkach..
Jestem pewien, że w przyszłym tygodniu wszystko się wyjaśni.

@ Wkrótce!
0 x
Liczba cząsteczek w kropli wody jest równa liczbie kropli, który zawiera Morza Czarnego!
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042

przez Christophe » 26/08/06, 12:21

Dziękuję za wsparcie...

Jak udało ci się tu dotrzeć?
0 x
Avatar de l'utilisateur
pluesy
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 291
Rejestracja: 26/11/04, 22:39
Lokalizacja: 88 Saint Die Vosges
x 1

przez pluesy » 26/08/06, 12:30

Przekazuję mu tę informację i mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe.... : Chichot:
0 x

"Są tylko dwie rzeczy nieskończone, wszechświat i ludzka głupota ... ale dla całego świata, nie mam absolutną pewność."
[Albert Einstein]
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042

przez Christophe » 26/08/06, 13:35

Wcale nie, wręcz przeciwnie... to była wtedy tylko fałszywa nadzieja (myślałem, że to "zadziałało" od lau...) cóż, wracam do mojego *.php.... :płakać: :płakać: :płakać:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042

przez Christophe » 26/08/06, 14:52

Oto raport z operacji w toku i/lub rozwiązanych:

1) Rzeczy, które działają:

1) forums z wyjątkiem niektórych obrazów (awatar) i galerii. Sprawa powinna zostać rozwiązana w poniedziałek.
2) sklep (ale to jeszcze test, stąd chwilowo ograniczony dostęp)
3) strona częściowo działa (patrz poniżej)


2) „Pozytywne” punkty w związku z awarią serwera:

1) Brak utraty danych (z wyjątkiem wiadomości porannej w czwartek) forums.
2) Brak utraty danych w sklepie (żadne zamówienie nie będzie zatem honorowane!).
3) Nie ma utraty zawartości witryny, ale pliki do pobrania pozostają w tej chwili niedostępne...
4) Poprawione bezpieczeństwo serwera (pasywne i aktywne)

2) Rzeczy, które są złe:

1) zarządzanie domeną .com stwarza problemy i nie zostaną one należycie rozwiązane przed poniedziałkowym południem.
2) Przepisanie zostało utracone, ponieważ nowy serwer nie jest kompatybilny (na razie), mając nadzieję, że stanie się to wkrótce.
3) Nie działa żadna mapa witryny (.xml) z powodu 2)
4) Pobieranie (5Go) będzie dostarczane stopniowo.
5) Pb ze znakami w katalogu.
6) Wiele nieaktywnych linków na stronie... zostaną one rozwiązane w miarę upływu czasu...

Musi jeszcze istnieć jakiś punkt, którego nie podano poniżej... ponieważ od czwartkowego południa spałem 8 godzin.... Mam trochę problemów ze zrozumieniem wszystkiego...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6

przez Cuicui » 26/08/06, 15:01

Miło mi cię poznać. Powodzenia !
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042

przez Christophe » 26/08/06, 15:59

Cześć Cuicui, również cieszę się, że Cię znowu widzę... zwłaszcza, że ​​uważam, że jesteś pierwszym członkiem, który skorzystał z tymczasowego przekierowania domeny econologie.com, które właśnie wprowadziliśmy... w międzyczasie na stałe przeadresować...
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7

przez słoń » 26/08/06, 16:38

Drogi Christopherze:

uff, udało mi się wrócić na stronę poprzez link w mailu otrzymanym na moje konto: Podejrzewałem, że nie strajkujecie i że gdzieś jest coś nie tak.

Dobrze, jak wszyscy, cierpliwie znoszę swoje kłopoty i życzę powodzenia z Cochise i Geronimo :D

Korzystam z okazji, aby spróbować ukraść dane „innym”
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 212