Futur-science i inni ...

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Bibiphoque
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 749
Rejestracja: 31/03/04, 07:37
Lokalizacja: Bruksela




przez Bibiphoque » 23/09/04, 15:15

: Huh:
Witam,
Zaglądamy do różnych rzeczy forums, z przerażeniem zauważam brak otwartości umysłu wielu ludzi, wydaje się, że istnieje rodzaj „klanu” ludzi, którzy chcą jedynie dyskredytować nowe idee (patrz między innymi wątek o silnikach magnetycznych na temat futura-nauki lub wątekforum.lelectronique.com/' target='_blank'>http://forum.lelectronique.com/ w „blabla”, którego jestem pomysłodawcą.
Czy ma Pan takie samo wrażenie jak ja, że ​​istnieje rodzaj zmowy, której celem jest dyskredytacja osób proponujących nietypowe pomysły? (Czy Sieć stałaby się czymś w rodzaju TF1? :P :P :P :P )
Dziękuję A +
0 x
To nie dlatego, że zawsze mówił, że to niemożliwe, że nie powinniśmy próbować :)
Avatar de l'utilisateur
Misterloxo
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 480
Rejestracja: 10/02/03, 15:28
x 1




przez Misterloxo » 23/09/04, 20:24

Witaj Bibifoku!

Ja również jestem zbulwersowany brakiem otwartości niektórych ludzi, którzy uważają, że znają prawdę absolutną.
Ci sami ludzie na przykład uważają PMC za herezję pod szlachetnym pretekstem, że „gdyby istniała, wiedzielibyśmy o tym już dawno temu i zostałaby skomercjalizowana”. No więc. To dobra analiza.

Są to owce lub wiatrowskazy, z którymi musimy się uporać, ale z którymi nie możemy tracić czasu na słownictwo.

Mam nadzieję, że pewnego dnia nie będzie już wiele do powiedzenia, ponieważ wszystko zostanie zademonstrowane i ustalone jako normalne.


Oni ciągną w dół, ale inni podciągają :D


ciąg dalszy... :huh:
0 x
Nauka nieposłuszeństwo jest procesem długotrwałym. To trwa przez całe życie, aby osiągnąć doskonałość. "Maurice Rajsfus
I pomyśleć, to znaczy nie ma. "Alain, filozof
Bibiphoque
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 749
Rejestracja: 31/03/04, 07:37
Lokalizacja: Bruksela




przez Bibiphoque » 24/09/04, 08:44

:P
Witam,
Całkowicie podzielam Twoją opinię. Jedyne, co mnie niepokoi, to opóźnienie w szybkim rozwoju technik, które jest spowodowane przez te wszystkie „poczekamy i zobaczymy”, podczas gdy potrzeba jest pilna dla naszej biednej planety, a przy okazji dla cywilizacji! (W końcu nie dopuściłem do tego! lol!!) : Lol:
A+
0 x
To nie dlatego, że zawsze mówił, że to niemożliwe, że nie powinniśmy próbować :)
Avatar de l'utilisateur
Misterloxo
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 480
Rejestracja: 10/02/03, 15:28
x 1




przez Misterloxo » 25/09/04, 17:04

Przynajmniej dzisiaj przesłanie, informacja krążą dzięki Internetowi i możemy mieć nadzieję, że trafiają do niektórych umysłów. Jeszcze 10 lat temu tego zjawiska prawie nie było…

Co więcej, jest to raczej rewolucja niż ewolucja: wyobrażenie sobie, że istnieją inne źródła energii niż ropa naftowa, gdy cały system (gospodarczy, polityczny, edukacyjny itp.), w którym żyjemy, jest na niej oparty (ropa), wykorzystaj ją , nadużywaj go, płucz nim gardło... to rewolucja, nawet jeśli niektóre rozwiązania są przestarzałe (HVB...)

(W końcu nie dopuściłem do tego! lol!!)


Nie wątpię w to ani przez chwilę :P
0 x
Nauka nieposłuszeństwo jest procesem długotrwałym. To trwa przez całe życie, aby osiągnąć doskonałość. "Maurice Rajsfus
I pomyśleć, to znaczy nie ma. "Alain, filozof
Bibiphoque
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 749
Rejestracja: 31/03/04, 07:37
Lokalizacja: Bruksela




przez Bibiphoque » 27/09/04, 13:35

;)
Absolutnie zresztą olej jest niezastąpiony............ do produkcji niektórych tworzyw sztucznych. :rolleyes:
A+
0 x
To nie dlatego, że zawsze mówił, że to niemożliwe, że nie powinniśmy próbować :)

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 340