Max Havelaar i Best Western na tej samej łodzi...

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79111
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Max Havelaar i Best Western na tej samej łodzi...




przez Christophe » 15/08/06, 14:05

Współsponsorstwo, które wiele mówi o prawdziwej filozofii sprawiedliwego handlu:

Obraz

Czytaj więcej: http://www.maxhavelaarfrance.org/vendee ... ccueil.htm
0 x
marco27
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 10/08/06, 15:24
Lokalizacja: Eure

Max Havelaar i Best Western na tej samej łodzi...




przez marco27 » 09/09/06, 00:47

Współsponsorstwo, które wiele mówi o prawdziwej filozofii sprawiedliwego handlu:

To nie jest współsponsorowanie, ponieważ sponsorem był Max Havelaar.

Informacje zaczerpnięte z linku pod zdjęciem łodzi http://www.maxhavelaarfrance.org/vendee ... ccueil.htm

Łódź Max Havelaar / Best Western jest finansowana przez grupę inwestorów, w tym Best Western France, Protertia FM, Stec, a także Radę Generalną Charente-Maritimes.


„Benoît sponsorował Maxa Havelaara, dzięki niemu sprawiedliwy handel poczynił postępy. Zrobiliśmy razem niezwykły projekt, szalony projekt! To Benoît nas sponsorował! Dzięki niemu tysiące rodzin będzie żyło lepiej; w centrum swojej podróży umieścił człowieka. To prawdziwy obywatel świata” – oświadczył Jean-Pierre Doussin, prezes Max Havelaar.


struktura
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79111
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 09/09/06, 11:00

Ok, to samo dla mnie : Oops:

Widziałem to wyraźnie „W żadnym przypadku stowarzyszenie Maxa Havelaara nie finansowało tej operacji”. ale to nie stowarzyszenie sprzedaje produkty, jeśli...

W każdym razie nie wiedziałem, że to kapitan (Benoit) sponsorował… ale bardziej on był sponsorowany…

Jednak na miejscu Maxa Haveelara wahałbym się, czy nie zostać sponsorem Best Western, symbolu światowej turystyki biznesowej...

We wszystkich przypadkach skojarzenie tych dwóch nazwisk, których działalność i etyka nie mają nic wspólnego a priori, szokuje mnie...niezależnie od tego, czy Max H. włożył kulki, czy nie...

Ale może jestem zbyt moralny...

Ale najwyraźniej pomysł jest zupełnie inny:

Kapitan Benoît Parnaudau, chrześniak Isabelle Autissier od 1997 roku, mocno zaangażowany w kwestie poszanowania środowiska i sprawiedliwego handlu, oferuje MAX HAVELAARowi wyjątkową okazję wykorzystania relacji medialnych z regat do podniesienia świadomości jak największej liczby osób na temat regat kwestie sprawiedliwego handlu.

Dlatego stowarzyszenie MAX HAVELAAR France przyjęło tę propozycję w ostatniej chwili... Decyzja została podjęta 10 września 2004 roku.


Zatem mea culpa nauczy mnie, aby nie czytać wszystkiego szczegółowo przed założeniem tematu : Oops: (ale nadal jestem zszokowany tym skojarzeniem... istnieje na przykład łódź EcoVer, która miałaby znacznie bardziej etyczne powiązania z MH)
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 133