Recenzja użytkownika Land Rover Pantone

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79304
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11037

Recenzja użytkownika Land Rover Pantone




przez Christophe » 12/08/06, 23:06

Widziany w: http://www.landroverfaq.com/viewsujet.php?p=6051

mutt napisał: Tak więc dla tajemniczych, ale tak ekscytujących montaży (jazda w Krainie bez zanieczyszczeń!) Polecam osobom z otwartym umysłem obecność: QUANTHOMME.COM i EKONOLOGII Dobry wieczór. Jeśli chodzi o instrukcje dla zestawu LDA, zaleca się jedynie, aby z pamięci usunąć rodzaj zatrzymania na osi ... (podjętej bardzo ogólnie i niezbyt technicznie, zgadzam się). Dobry wieczór! PA
Tak, ale z Quanthomme i ich domem spotkań musisz jechać na północ, żeby to działało.
Kiedy dochodzimy do bieguna północnego, co robimy? Czy stawiamy silnik z tyłu?


Ralala jednak ja / my robimy / wszystko, aby być tak poważnym, jak to możliwe ... uprzedzenia umierają ciężko ...
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2

Re: Recenzja użytkownika Land Rover Pantone




przez Targol » 31/08/06, 15:13

Christophe napisał:Ralala jednak ja / my robimy / wszystko, aby być tak poważnym, jak to możliwe ... uprzedzenia umierają ciężko ...


Musisz także zobaczyć, skąd pochodzi krytyka, Christophe. Kierowca 4x4, który wypowiada się na tematy, których nie opanował i który (moim zdaniem) nigdy nie postawił stopy na tej stronie lub na stronie quant'home. Ponadto, jeśli spojrzysz na jego awatara, nie wygląda na to, by jego głównym celem była oszczędność paliwa.

PS: Czy wiesz, skąd bierze się ten pomysł, że musisz jechać na północ?
Jak widać, część pantone nie jest tą, którą najczęściej odwiedzam na stronie. Nie mam wiedzy technicznej niezbędnej do zrozumienia problemu. Z drugiej strony, z tego, co zrozumiałem, nigdy nie słyszałem o kompasie ani żadnym innym urządzeniu, które uzasadniałoby taką pozycję ...
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79304
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11037

Re: Recenzja użytkownika Land Rover Pantone




przez Christophe » 31/08/06, 15:15

Targol napisał:PS: Czy wiesz, skąd bierze się ten pomysł, że musisz jechać na północ?


Sam De Mister Pantone ... z powodu orientacji NS podczas włamania ... która okazała się ogromną wędzarnią ... wszyscy użytkownicy, którzy są trochę poważni, powiedzą ...
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 31/08/06, 15:17

OK, dziękuję za wyjaśnienie.

Podobnie słaba komunikacja może zepsuć reputację najbardziej obiecujących projektów.
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79304
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11037




przez Christophe » 31/08/06, 15:23

Targol napisał:Podobnie słaba komunikacja może zepsuć reputację najbardziej obiecujących projektów.


Oczywiście ... ale to nie wszystko ... Czy czytałeś fiasko mojego spotkania z Pantone? W przeciwnym razie jest to: Christophe Martz i silnik pantone
et
moje spotkanie z pantone trwało
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 31/08/06, 15:46

Nie czytałem, ale poprawiłem swoją winę. : Chichot:

To bardzo wzbogaca. Zasadniczo, jeśli podsumujemy, pan Pantone przypadkowo natrafił na ogromną rzecz, ale nie mając środków ani umiejętności, by zagłębić się w temat, złożył wniosek o patent, aby nikt nie mógł zabrać dziecka bez niego zapłacić mu tantiemy. :zmarszczyć brwi:

Jeśli kiedyś chce napisać swoje wspomnienia, zawsze możesz zaoferować mu następujący tytuł:
„Paul pantone, czyli jak powstrzymać ludzkość przed postępem dla osobistych korzyści”.
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 31/08/06, 16:30

Halo

To bardzo wzbogaca. Zasadniczo, jeśli podsumujemy, pan Pantone przypadkowo natrafił na ogromną rzecz, ale nie mając środków ani umiejętności, by zagłębić się w temat, złożył wniosek o patent, aby nikt nie mógł zabrać dziecka bez niego zapłacić mu tantiemy.


Żaden Pantone nie uprościł systemu Chambrin, który ma bardzo mało, działa w ten sam sposób, pomimo wszystkiego, co otacza Pantone. Dla tych, którzy doświadczyli, jest kilka rzeczy, które trzymają się tych słów i inne, które są całkowicie ekscentryczni, ponieważ niewiele osób robi w 100% zespoły pantonów
jak pantone.
Doping w wodzie jest wariantem pantona, który przychodzi do nas od pierwszego montażu pana G, i tam zebrano zbyt wiele zaawansowanych postaci i dalekosiężne wyjaśnienia, które doprowadziły do ​​dyskredytacji dopingu w wodzie.
Jednak producenci nadal umieszczają ERG w silnikach, gdy mogłyby one umieścić ERG w wodzie.
Spójrz na reaktor lamelowy, gdy w domach, wygląda coraz bardziej jak zespół komory ... ale brakuje mu czegoś ... Komora zrozumiała w swoim czasie.
Jeśli jest to sprawiedliwe dla gospodarki, jeśli faceci włożyli panton, łatwiej byłoby chodzić ze smażonym ziemniakiem na oleju napędowym, ale panton ma więcej uzasadnienia, zmniejszenie zapachów poprzez spożywanie większej ilości wody z silnikiem osiągamy prawie takie same wyniki jak olej napędowy, mówię w parze.
efektywność pantonu jest bardziej obecna, gdy stosuje się silniki o niższej jakości paliwa lub silniki o niskiej wydajności, wszędzie tam, gdzie występują złe warunki spalania, to wyjaśnia, dlaczego na dyszach, które wymuszają lub który toczy się w warunkach spalania wyczerpania staje się zły, panton ma całą swoją skuteczność.
Zbyt długo próbowałem porównać moje zużycie przy prędkości 100 km / h, gdzie silnik Diesla jest mało używany, więc w dobrym stanie spalania, a teraz robię porównanie przy wyższej prędkości.

André
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 229