Wyszukaj partnerów dla stowarzyszenia

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
tradonline
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 29/08/04, 18:02




przez tradonline » 29/08/04, 18:03

Witam,

Mam pomysł na stowarzyszenie (na etapie przedprojektowym) i chciałbym znaleźć osoby zainteresowane pomocą w moim projekcie:

Stowarzyszenie non-profit, którego celem jest zakup i utrzymanie gruntów naturalnych wyłącznie we Francji (lasy, wybrzeża itp.). Celem jest samofinansowanie utrzymania i zakupu gruntów wraz z zarządzaniem obszarami leśnymi (sprzedaż drewna), a także darowiznami/członkostwami + komercyjny system sponsoringu na miejscu, tak jak ma to miejsce w zakładach amerykańskich (http://rainforest.care2.com/).

W tym celu poszukuję osób specjalizujących się w:
- zarządzanie skarbem i stowarzyszeniem
- specjalista ds. prawa (student prawa, prawnik, prawnik itp.)
- las: wybór dobrych gruntów, wybór usługodawców w zakresie utrzymania itp.
- Specjalista IT ds. stworzenia strony internetowej stowarzyszenia
- lokalni wolontariusze niespecjalistyczni w całej Francji

Proszę o kontakt jeśli jesteś zainteresowany info@tradonline.fr

Bonne kontynuacja
a +
Mathieu
0 x
Philflam
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 18
Rejestracja: 09/03/04, 11:56




przez Philflam » 30/08/04, 21:57

Rzeczywiście, przeczytałem w „sciences et vie”, że przyszłość lasów we Francji jest dość niepokojąca, ponieważ nie są one opłacalne (dla większości z nich) ...... :rolleyes:

Bardzo fajny projekt, szkoda, że ​​jestem w Belgii. Bądź z nami w kontakcie!
0 x
chuligan
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 04/03/04, 13:53




przez chuligan » 20/09/04, 09:54

Brawo Mathieu!
Niewiele mogę Ci pomóc, ale chcę pogratulować inicjatywy.
Phoolan :P
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 273