Głupie pytanie o ramkę „wyszukiwania”

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Anna
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 22/06/06, 23:25
Lokalizacja: Wściekli (49)

Głupie pytanie o ramkę „wyszukiwania”




przez Anna » 22/06/06, 23:45

Witam wszystkich, jestem małą wiadomością, raczej specjalizuję się w odpadach niż w energii ...
Zadaję sobie bardzo praktyczne pytanie ... czy można zapobiec temu, by ramy „wyszukiwania” zajmowały tak dużo miejsca? kiedy otwieram nową stronę, widzę tylko to, muszę trochę przesunąć, aby odkryć temat ... czy to problem z konfiguracją?
Z drugiej strony (obiecane po tych wszystkich formalnościach mówię o marnotrawstwie ...) szerokość forum wydaje się bardzo mały ... prawda?

Okej, idę dalej surfować forum pełen informacji!
0 x
Anna
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046

Re: Prawdopodobnie bardzo głupie pytanie o „re




przez Christophe » 23/06/06, 09:15

Witajcie, Anno!

Anna napisała:Zadaję sobie bardzo praktyczne pytanie ... czy można zapobiec temu, by ramy „wyszukiwania” zajmowały tak dużo miejsca? kiedy otwieram nową stronę, widzę tylko to, muszę trochę przesunąć, aby odkryć temat ... czy to problem z konfiguracją?


Uh ... Nie rozumiem, co ci przeszkadza ... Używamy wyszukiwarki Google i nie jesteśmy w stanie wyświetlić wyników innych niż na nowej stronie.

Chyba że przeszkadza Ci „Szukaj: Econologie.com w Internecie”?

Anna napisała:Z drugiej strony (obiecane po tych wszystkich formalnościach mówię o marnotrawstwie ...) szerokość forum wydaje się bardzo mały ... prawda? Okej, idę dalej surfować forum pełen informacji!


Jest ona zmniejszona do 800 pikseli dla osób, które nadal mają ograniczoną rozdzielczość. Ponadto myślę, że pozostawienie białych marginesów ułatwia nawigację i zmniejsza wrażenie zmęczenia ... ale mogę się mylić?

Dobra wizyta w każdym przypadku i nie wahaj się zadawać takich pytań / komentarzy.
0 x
Anna
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 22/06/06, 23:25
Lokalizacja: Wściekli (49)




przez Anna » 23/06/06, 21:13

Obraz

to mój problem, lol, ale może inaczej nie jest to możliwe?
to znaczy stwierdzam, że górna część jest bardzo duża (ta, która zawiera przestrzeń wyszukiwania)
Wkrótce
0 x
Anna
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 23/06/06, 21:53

Cóż, dobrowolnie umieściliśmy go tak, aby był widoczny (logiczne nie?) Ponieważ wiele osób nie mogło znaleźć narzędzia wyszukiwania ...
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 164