ekoedukacja

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
chuligan
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 04/03/04, 13:53




przez chuligan » 24/07/04, 15:27

Jak wiecie nie jest już czas na wielkie przemowy ale na konkretne działania prowadzone przez nas miłych obywateli którzy tracą cierpliwość!!! Jestem w trakcie tworzenia stowarzyszenia z 1901 roku zajmującego się sprzątaniem miejsc lokalnych przy współpracy ochotników i ożywionych debat w szkołach, ośrodkach wypoczynkowych, a zwłaszcza z lokalnymi urzędnikami!
Ci, którzy mają doświadczenie lub pomysły, zapewniają mnie, że się nie wahają. Poszukuję również szkoleń kwalifikacyjnych z edukacji ekologicznej. Dziękuję wam wszystkim. Pholan
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79287
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11024




przez Christophe » 24/07/04, 22:06

Wydaje mi się, że w Strasburgu istnieje instytut ochrony środowiska, który prowadzi roczne szkolenie. Aby się dostać, musisz udowodnić swoje zaangażowanie w działania na rzecz ochrony środowiska...
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 101