[Aktualizacja] Wydanie forums

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79290
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11025

[Aktualizacja] Wydanie forums




przez Christophe » 14/05/06, 13:01

Całość forums i galerie są teraz dostępne dla wszystkich odwiedzających (nawet tych niezarejestrowanych w forums ).

Umożliwi to pełniejsze zaindeksowanie witryny przez wyszukiwarki (a co za tym idzie, więcej odwiedzających witrynę). forum/site) i we wszystkich przypadkach nie możemy uniemożliwić podmiotom zajmującym się recyklingiem tak dobrej regeneracji...

Ponadto zaktualizowałem linki „Na żywo z forum" i "Ostatnie 15 tematów", które teraz uwzględniają część "Pantone" i ogłoszenie/ogłoszenie. Co wcześniej nie miało miejsca.
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6979
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2904

Re: [Aktualizacja] Wydanie forums




przez gegyx » 14/05/06, 13:22

Econology napisał:Wszystkie galerie są teraz dostępne dla wszystkich odwiedzających (nawet tych niezarejestrowanych w forums ).

Łącznie z „Prywatną Galerią” zarejestrowanych członków?
0 x
Christine
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1144
Rejestracja: 09/08/04, 22:53
Lokalizacja: W Belgii, po
x 1




przez Christine » 14/05/06, 14:05

Nie, ta jest jedyną częścią, która pozostaje „prywatna”, ale jesteś jedyną osobą, która w tej chwili coś tam opublikowała… No cóż… najwyraźniej to nie jest cała wściekłość!

ps: poprawka, nie masz już niczego w swojej prywatnej galerii... :płakać: Zastanawiam się, czy większość członków forum znacie tę galerię... :?
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6979
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2904




przez gegyx » 14/05/06, 16:08

Zamieściłem fotoreportaże i rzeczy bardziej osobiste, dokumenty do przyszłych interwencji. Usunąłem je natychmiast po ogłoszeniu.
O utworzeniu prywatnej galerii zostałem poinformowany przez ogłoszenie Christophe'a oraz wzmiankę „galeria osobista”, wyraźnie widoczną w prawym górnym rogu banera u góry strony, która od tego czasu zniknęła. .

: Arrow: Teraz, aby uzyskać do niego dostęp, musisz być zalogowany jako członek, kliknąć swój profil lub profil innego członka i kliknąć „prywatna galeria xxx.”.

Włącza się, pomiędzy pobieraniem a autoryzowanym dostępem, pobieranie obrazów, dokumentów, więcej ImageShack, galeria zdjęć i dokumentów, prywatne otwarcie dostępu i nie jest konieczna jasna metoda, aby wyjaśnić biednym ludziom właściwy sposób działania, aby podążajcie, wystarczy, żeby ich neurony się splątały.

-- Podobnie w „galeriach dla wszystkich” członek nie ma możliwości poprawienia źle wykonanego dokumentu, a przynajmniej usunięcia go i zastąpienia lepszym, mimo że pierwotnie był on autorem wkładu jest „oznaczony” jako taki.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79290
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11025




przez Christophe » 15/05/06, 09:40

gegyx napisał: oraz wyraźnie widoczną wzmiankę „galeria osobista” w prawym górnym rogu banera u góry strony, która od tego czasu zniknęła.


Hmm, nigdy nie widziałem tego linku... : Chichot: Może dlatego, że jestem administratorem?? Jesteś pewien, że nie mylisz tego z „Galerią zdjęć”, która nadal tam jest… Po prostu przesunąłem ją o „wycięcie” w lewo… ponieważ link najdalej na prawo to łącze do łączenia/rozłączania ( poza tym mam zamiar poprawić brzydką pisownię, trzeba powiedzieć o powiązaniu!!). Spróbuję lub dwie.

gegyx napisał: : Arrow: Teraz, aby uzyskać do niego dostęp, musisz być zalogowany jako członek, kliknąć swój profil lub profil innego członka i kliknąć „prywatna galeria xxx.”.


Masz rację, dodam twardy link, żeby zareklamować ten system...

gegyx napisał:Włącza się, pomiędzy pobieraniem a autoryzowanym dostępem, pobieranie obrazów, dokumentów, więcej ImageShack, galeria zdjęć i dokumentów, prywatne otwarcie dostępu i nie jest konieczna jasna metoda, aby wyjaśnić biednym ludziom właściwy sposób działania, aby podążajcie, wystarczy, żeby ich neurony się splątały.


Tutaj znowu się z tobą zgadzam, w ciągu 1 miesiąca wprowadziłem więcej modyfikacji forum że za 2 lata... więc oczywiście może to być niepokojące dla mieszkańców... Serdecznie przepraszam tych, którym mogłem przeszkodzić... :płakać:

na tej : https://www.econologie.com/forums/a-propos-d ... t1805.html

Poza tym właśnie dodałem tutaj wyjaśnienia galerii: https://www.econologie.com/forums/comment-me ... t1176.html

I przy każdej modyfikacji zakładałem temat na forum typu [Upgrade], aby to ogłosić i udzielić wszelkich niezbędnych wyjaśnień...

gegyx napisał:-- Podobnie w „galeriach dla wszystkich” członek nie ma możliwości poprawienia źle wykonanego dokumentu, a przynajmniej usunięcia go i zastąpienia lepszym, mimo że pierwotnie był on autorem wkładu jest „oznaczony” jako taki.


Ugh, nie wiedziałem... (testowałem to tylko jako administrator, gdzie było to możliwe, więc pomyślałem, że jest to możliwe dla wszystkich...), ale niewiele mogę z tym zrobić... .Z wyjątkiem moderowania Galeria...

ps: abyś mógł zebrać swoje prywatne zdjęcia i przepraszam za niedogodności... : Mrgreen:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79290
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11025




przez Christophe » 15/05/06, 09:50

powtórzeni: Właśnie przetestowałem „udostępnienie” prywatnych galerii i nie widziałem linku „Prywatna galeria” u góry strony… Dlatego ponownie sprawdziłem prywatne galerie i umieszczę w tym link wieczorny szczyt forum
0 x
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6




przez Cuicui » 15/05/06, 11:21

[quote="Ekonologia"]
link najdalej na prawo to połączenie/rozłączenie (poza tym, że poprawię brzydką pisownię, należy powiedzieć, że jest to połączenie!!).


Połączenie? Czy to francuski? Właściwe słowo to połączenie.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79290
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11025




przez Christophe » 15/05/06, 11:35

Cuicui napisał:Połączenie? Czy to francuski? Właściwe słowo to połączenie.


Oh? Cóż, to paradoksalne w przypadku „łączymy się”, więc… Przepraszam, mam zamiar kupić słownik : Mrgreen:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 162