Spadowe pocałunki...

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79118
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973

Spadowe pocałunki...




przez Christophe » 09/05/06, 12:38

Stowarzyszenie Apte ryzykuje problemy z nazewnictwem swoich zestawów Spad w przypadku znaczącego rozwoju, w rzeczywistości jest to nazwa firmy i oprogramowania.

http://www.spadsoft.com/
0 x
Avatar de l'utilisateur
Misterloxo
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 480
Rejestracja: 10/02/03, 15:28
x 1




przez Misterloxo » 09/05/06, 20:57

Zdecydowanie, potwierdzam!

Jest to oprogramowanie służące do analizy i eksploracji danych.

Używałem go głównie do przeprowadzania analiz czynnikowych.

To było jakiś czas temu (w latach 1998-1999) : Chichot:
0 x
Nauka nieposłuszeństwo jest procesem długotrwałym. To trwa przez całe życie, aby osiągnąć doskonałość. "Maurice Rajsfus
I pomyśleć, to znaczy nie ma. "Alain, filozof
Avatar de l'utilisateur
camel1
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 322
Rejestracja: 29/01/05, 00:29
Lokalizacja: Loire
x 1
Kontakt :

Oszczędność paliwa może się bardzo opłacić!




przez camel1 » 09/05/06, 23:24

Cześć przyjaciele!

Hej, pewnego dnia mój partner przyniósł mi reklamę systemu oszczędzania paliwa z adresem internetowym, oto ona:
http://www.rhp-system-france.com/presentation.html

Nieźle się uśmiałem, a Wy?

Michel
0 x
Byliśmy na krawędzi, ale zrobiliśmy duży krok naprzód ...
Avatar de l'utilisateur
camel1
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 322
Rejestracja: 29/01/05, 00:29
Lokalizacja: Loire
x 1
Kontakt :

SPADA...




przez camel1 » 09/05/06, 23:35

A tak, prawie zapomniałem, pamiętam mojego pradziadka (brata mojego dziadka), który powiedział mi, że pilotował SPAD podczas wojny 14/18.

Kiedy zobaczyłem, że ten akronim ponownie pojawił się na stronie forum pantone, od razu mi to przyszło do głowy.

Myślę, że pod względem pierwszeństwa przewyższa wszystkie inne!

Jeśli chcesz zobaczyć jak to wygląda, wejdź tutaj:
[url]http://storage.mfa.free.fr/SpadXIII.html##top[/url]

W przeciwnym razie wyszukiwanie w Google hasła „spad” daje imponującą liczbę odpowiedzi, z których niektóre naprawdę nie mają nic wspólnego ze schmilblikiem!

Śmiejąca się śmierć!

Michel
0 x
Byliśmy na krawędzi, ale zrobiliśmy duży krok naprzód ...
Avatar de l'utilisateur
SUPERFORM
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 294
Rejestracja: 09/11/04, 14:00




przez SUPERFORM » 10/05/06, 08:27

wszystko zależy od tego, w jaki sposób nazwa była chroniona

w rzeczywistości możemy chronić nazwę tylko w jednym działaniu, w jednym sektorze, nie chroniąc jej we wszystkich.

na szczęście, bo nazwy nie są nieskończone!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79118
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973




przez Christophe » 10/05/06, 09:14

Witaj Camelu!

Minęło trochę czasu...
RHP nie martwcie się, im droższe są paliwa, tym więcej będzie takich cudownych produktów i żaden (do odwołania) naprawdę nie działa (z wyjątkiem psychologicznie)…

Jeśli chodzi o SPAD w lotnictwie, jako (były) fan symulacji powietrza, też już o tym słyszałem…ale to model, a nie marka, prawda?

Superform napisał:wszystko zależy od tego, w jaki sposób nazwa była chroniona

w rzeczywistości możemy chronić nazwę tylko w jednym działaniu, w jednym sektorze, nie chroniąc jej we wszystkich.

na szczęście, bo nazwy nie są nieskończone!


Ach, dobrze? Więc moglibyśmy nazwać sklep z bielizną Mac Donalds, skoro nie sprzedaje fast foodów?

Szczerze mówiąc, mam co do tego POWAŻNE wątpliwości...
0 x
Avatar de l'utilisateur
SUPERFORM
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 294
Rejestracja: 09/11/04, 14:00




przez SUPERFORM » 12/05/06, 08:55

w rzeczywistości, gdy zwracamy się z prośbą o wcześniejszy stan wiedzy do organizacji, która tym zarządza, podajemy sektory działalności, którymi jesteśmy zainteresowani.

marka taka jak MC Do oczywiście będzie chronić swoją markę we WSZYSTKICH obszarach działalności, ma środki, ale w przypadku SPAD nie sądzę, że tak jest
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 12/05/06, 09:18

Econology napisał:RHP nie martwcie się, im droższe są paliwa, tym więcej będzie takich cudownych produktów i żaden (do odwołania) naprawdę nie działa (z wyjątkiem psychologicznie)…


Czekaj, ich system RPH prawdopodobnie działa: jest napisany na ich stronie, został przetestowany przez stronę ponad wszelkie podejrzenia: tuning-project.com : Lol:

... w każdym razie dowodzi jednego, jeśli jest zatwierdzony przez stronę tuningową: jest bezużyteczny, możesz się tym popisywać, ale jest bezużyteczny!!!
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : ne 44 i goście 264