Problem z pobieraniem wideo w „niebieskim samochodzie”

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Crazy Frog
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 05/05/06, 12:04

Problem z pobieraniem wideo w „niebieskim samochodzie”

przez Crazy Frog » 05/05/06, 12:12

hello.svp, jak mogę pobrać raport na temat niebieskiego samochodu (transmisja M6Turbo). Powinno to działać, ponieważ jestem zarejestrowany i jestem członkiem tego forum. dziękuję za pomoc. a +
obsłudze.

https://www.econologie.com/la-blue-car-l ... -3642.html
0 x
Crazy Frog
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 05/05/06, 12:04

przez Crazy Frog » 06/05/06, 11:12

: Evil: Cześć. Proszę, nikt nie ma odpowiedzi na mój problem. Czy ktoś może go dla mnie pobrać, ponieważ po wprowadzeniu mojej nazwy użytkownika lub adresu e-mail i hasła nie działa? Dziękuję
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11043

przez Christophe » 06/05/06, 11:17

Byłoby dobrze, gdybyś przeczytał niektóre strony, zanim się zdenerwujesz ... https://www.econologie.com/comment-etre- ... logie.html

:|

Zwłaszcza, że ​​na wszystkich stronach forum Złożyłem:

„Uwaga rejestracja jako członek forum jest niezależna od członków witryny ”
Ostatnio edytowane przez Christophe 06 / 10 / 10, 12: 16, 1 edytowany raz.
0 x
Crazy Frog
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 05/05/06, 12:04

przez Crazy Frog » 06/05/06, 11:20

Witaj, już podałem i napisałem swój e-mail do newslettera i nadal nie działa. Możemy przynajmniej powiedzieć, że ta strona i ta forum mieć bardzo skomplikowaną operację ... :P
Dobrze, że znalazłem, ale to nie jest proste ...
Hasło econologie biuletynu nadal nie działa. Gdzieś jest blokada ...
a+
Amicalement
Ostatnio edytowane przez Crazy Frog 06 / 05 / 06, 11: 46, 2 edytowany raz.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11043

przez Christophe » 06/05/06, 11:38

Nie ma nic skomplikowanego, wystarczy poświęcić trochę czasu na przeczytanie ...

Podsumowując:

1) na ul forum

2) istnieje subskrypcja Newslettera, aby być członkiem witryny i mieć dostęp do chronionych plików do pobrania.

Te 2 rejestracje są NIEZALEŻNE i BEZPŁATNE.

Mógłbyś rajdować tak jak ty, gdybym poprosił cię o rejestrację jako członek strony ... (wiele stron prosi o pieniądze za mniej niż to !!), ale szczerze mówiąc głupia i wolna walka!
0 x
Crazy Frog
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 05/05/06, 12:04

przez Crazy Frog » 06/05/06, 11:45

Nie śmieję się, proszę o wyjaśnienia, to wszystko ... :|
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11043

przez Christophe » 06/05/06, 11:57

Cóż, kiedy piszemy naszą drugą wiadomość, zaczynając od : Evil: Myślę, że to coś więcej niż prośba o wyjaśnienia ...
0 x
Crazy Frog
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 05/05/06, 12:04

przez Crazy Frog » 06/05/06, 13:17

Jeśli weźmiesz emotikony za wyrażenia wyrażające poważne emocje każdego członka, wtedy ... Myślę, że jeśli ktoś jest niezadowolony z tego powodu forum, będzie raczej używać szorstkich i wulgarnych słów, a zwłaszcza nie będzie wyrażać grzeczności (co nie jest moim przypadkiem). a +
Amicalement : Mrgreen:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11043

przez Christophe » 06/05/06, 13:56

Cóż, właśnie do tego stworzono emotikony: wyrażanie uczuć ... lub ich nazw ... Trudno jest wyrazić uczucia lub nastrój pisząc inaczej ...

Jako nowy członek przegapiłby więcej niż używasz obelg (odsłaniając dziecinną osobowość: „nie jestem szczęśliwy, chcę tego”) ... w tym przypadku jest tylko jedno lekarstwo: mały krzyż w prawym górnym rogu okna eksploratora ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Misterloxo
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 480
Rejestracja: 10/02/03, 15:28
x 1

przez Misterloxo » 06/05/06, 14:21

Właśnie próbowałem:

login: ekonologia
pass: że z biuletynu

działa nikiel :zaszokować:
0 x
Nauka nieposłuszeństwo jest procesem długotrwałym. To trwa przez całe życie, aby osiągnąć doskonałość. "Maurice Rajsfus
I pomyśleć, to znaczy nie ma. "Alain, filozof

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 159