Ekonologia WERSJA 2

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79111
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 04/07/04, 12:12

Miło nam poinformować, że druga (długo oczekiwana ;)) wersja ekonologii wreszcie działa!

Bez wielkich rozmów: przejdźmy do faktów. Oprócz znacznie większej czytelności, oto najciekawsze ulepszenia:

Nowe funkcje: - Dostęp do informacji: artykułów, dokumentów, plików do pobrania w przejrzysty i bezpośredni sposób.
- Zawartość strony (w lewym górnym rogu) w skrócie.
- Słuchaj wybranego francuskojęzycznego radia
- Wewnętrzna wyszukiwarka w prawym górnym rogu.
- Możliwość zostania członkiem bezpłatnie, aby uzyskać więcej interakcji.
- Możliwość zostania EcoMemberem dla tych, którzy chcą nas wesprzeć.


Interaktywność, możesz: - publikować wiadomości
- komentowanie artykułów i dokumentów
- wysyłaj prywatne wiadomości do innych podłączonych członków
- odpowiedz na aktualną ankietę
- wpisz się do księgi gości (nowa wersja)
- Zapisz się do Newslettera.
Oczywiście forum nadal funkcjonuje i przede wszystkim się nie zmieniło, nie ma potrzeby ponownej rejestracji.

Życzymy wszystkim bardzo udanej wizyty!

Chcielibyśmy także podziękować: Christine, Cyrilowi, Pierre'owi, Olivierowi i Olive, którzy udzielili nam cennej pomocy w rozwoju tej nowej witryny.
0 x
Papie
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 10
Rejestracja: 20/06/04, 10:04




przez Papie » 04/07/04, 18:49

Hi Christopher,

I niech żyje CMS, znacznie ułatwia zarządzanie stronami z treścią!!!
Należy poprawić jedną rzecz: obraz musi być zbyt szeroki w wizualizacji (lub ramka, która nie ma względnego rozmiaru), ponieważ nie widzę całej witryny w moim oknie (w szerokości). Prawe menu jest obcięte.
W przeciwnym razie poświęcę trochę czasu na przeczytanie treści, ponieważ teraz jest ona łatwiejsza do znalezienia :D
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79111
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 05/07/04, 21:30

tak, widziałem, że stwarza to problemy w rozdzielczości 800x600, nie jest fajnie :(

z drugiej strony, jeśli się zarejestrujesz (zostaniesz członkiem w lewym dolnym rogu), będziesz mógł umieścić menu tylko po lewej stronie.... może to ułatwić Ci życie!
0 x
Papie
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 10
Rejestracja: 20/06/04, 10:04




przez Papie » 05/07/04, 21:57

Stanowi to także problem wykraczający poza to. Mam podwójny ekran, 19-calowy w rozdzielczości 1280x1024 i 15-calowy w rozdzielczości 1024x780. Właśnie testowałem na 15", nie jest dobrze, a na 19, moje okno IE jest wyższe niż 1024 i nadal nie działa.
Po prostu przechodzi na pełny ekran w dniu 19, więc wyświetlenie witryny zajmuje 1280.
Edytowałem źródło i znalazłem 2 błędy:






Tekst do medytacji: -



masz „” zamiast „za gifem w tle.
To musi blokować względną szerokość tła, a poza tym nie rozumiem, dlaczego szerokość = 100% pojawia się dwukrotnie w tym samym tagu!
0 x
Papie
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 10
Rejestracja: 20/06/04, 10:04




przez Papie » 05/07/04, 22:02

Właśnie się zarejestrowałem! Nie mam już problemu na zarejestrowanej stronie, więc musi być tylko na stronie gościa.
Z drugiej strony na tej nowej stronie wiersz „użytkownicy online” jest nieczytelny (tekst w kolorze białym).
0 x
Avatar de l'utilisateur
Misterloxo
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 480
Rejestracja: 10/02/03, 15:28
x 1




przez Misterloxo » 10/07/04, 13:28

Wow, dawno mnie tu nie było i ta zmiana była dla mnie szokiem! Jasne jest, że teraz strona jest bardziej zorientowana na „społeczność” i takie jest, moim zdaniem, jej powołanie.

Gratuluję Państwu tej zmiany, ponieważ od początku o to mi chodziło.


Niech żyje econologie.com V2
0 x
Nauka nieposłuszeństwo jest procesem długotrwałym. To trwa przez całe życie, aby osiągnąć doskonałość. "Maurice Rajsfus
I pomyśleć, to znaczy nie ma. "Alain, filozof

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 221