Nowy system zarządzania listą mailingową

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11043

Nowy system zarządzania listą mailingową




przez Christophe » 27/04/06, 12:47

Po raczej nierozwiązywalnych problemach z otrzymywaniem wiadomości e-mail od niektórych członków witryny, konfiguruję nowy system zarządzania listą mailingową, który, mam nadzieję, będzie bardziej niezawodny i elastyczny!

Zmieniłbym pole rejestracyjne witryny i dodał pole rejestracyjne na stronie forum jeśli nie mogę zautomatyzować implementacji „subskrypcja do forum -> zapisz się na mailing automatycznie".

Korzyść dla Ciebie : możliwość wyboru maili w formacie HTML lub TEXT oraz znacznie łatwiejsze wypisanie się z listy. (błąd ze starą wersją). Żadnych duplikatów ani utraconych e-maili.

Korzyść dla nas : znacznie łatwiejsze zarządzanie pisaniem i wysyłaniem.

Oczywiście członkowie już zarejestrowani (site + forum ) zostaną automatycznie zarejestrowane w nowym systemie. (przy domyślnym formacie TEKST, jeśli chcesz otrzymywać w formacie HTML, będziesz musiał zmienić parametry).
Ale w każdym razie ponowna rejestracja nie będzie konieczna ( uff! :) ).

W przypadku jakichkolwiek uwag/problemów skorzystaj z forum.
(w rzeczywistości nie jestem pewien, czy nowy system rozwiąże problemy, więc jeśli stali bywalcy mogliby mi pomóc/informacje zwrotne jakiegokolwiek rodzaju byłbym wdzięczny ...)

Dziękuję.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11043




przez Christophe » 27/04/06, 15:38

Tutaj ustawiłem nowy system.

Jeśli kilku stałych bywalców forum może przetestować system, który byłby miły.

Wypróbuj wszystkie możliwości: subskrypcję, rezygnację z subskrypcji, format... i spójrz na różne e-maile, które otrzymujesz (lub nie) w swojej skrzynce pocztowej dla każdego działania.

Na razie umieściłem obowiązkowe potwierdzenie rejestracji (jest trochę cięższe, ale ma to na celu uniknięcie rejestracji przez roboty..)

Dziękuję.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11043




przez Christophe » 01/05/06, 15:48

Przychodzę importować wiadomości e-mail subskrybentów do forum w bazie danych poczty elektronicznej.

Wszyscy członkowie forums zarejestrowani PRZED 1 maja będą teraz otrzymywać wiadomości z serwisu za pośrednictwem Newslettera.

Członkowie forum zarejestrowane PO 1 maja będą mogły wybrać, czy chcą zapisać się na Newsletter. Proces nie jest automatyczny.

WAŻNE: jeśli mimo to, będąc zarejestrowanym w forum nie chcesz/nie chcesz już otrzymywać Newslettera, wystarczy wpisać swój adres e-mail w formularzu subskrypcji/wypisania znajdującym się na górze wszystkich stron forum.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : ne 44 i goście 230