Randki IRL, w końcu.

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Rulian
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 686
Rejestracja: 02/02/04, 19:46
Lokalizacja: Caen




przez Rulian » 20/06/04, 18:24

Witam wszystkich !!


Dearham i ja oferujemy Ci spotkanie IRL (w prawdziwym życiu), które odbędzie się w lipcu w Paryżu. Dokładny termin zostanie określony przez Dearham w zależności od dostępności i liczby osób chcących przyjechać. Istnieje możliwość zakwaterowania w Dearcham.

Spotkamy się pod koniec ranka gdzieś w Paryżu, potem zjemy razem kolację w małej restauracji i spędzimy resztę dnia rozmawiając o naszych ulubionych tematach. Dearham zademonstruje nam swój trymer Pantone.

Dlatego uwaga dla amatorów. Przyjdźcie licznie i przynieście ze sobą swoją wiedzę, doświadczenia i pomysły, aby ożywić debatę.
Daj nam znać już teraz, biorąc pod uwagę Twoją dostępność, pozwoli to nam zorganizować się najlepiej jak to możliwe.


Proszę bardzo, mam nadzieję, że będzie nas dużo.

Rulian
0 x
Rulian
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 686
Rejestracja: 02/02/04, 19:46
Lokalizacja: Caen




przez Rulian » 23/06/04, 13:27

No cóż, wygląda na to, że nie ma tłumów :huh:
0 x
Bibiphoque
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 749
Rejestracja: 31/03/04, 07:37
Lokalizacja: Bruksela




przez Bibiphoque » 25/06/04, 07:29

Rulian napisał:No cóż, wygląda na to, że nie ma tłumów :huh:

:P :P
Cześć, to normalne, w lipcu w Paryżu nie ma nikogo poza turystami :D :D
(oczywiście z humorem!!)
A+
0 x
To nie dlatego, że zawsze mówił, że to niemożliwe, że nie powinniśmy próbować :)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 25/06/04, 08:33

uh... osobiście wątpię, czy będę mógł przyjechać, biorąc pod uwagę moje finanse :(....ale może chcesz trochę nowości?

lub przynajmniej prześlij wiadomość do poczty... na 220 subskrybentów jest 10 zainteresowanych paryżan, jak sądzę, prawda?
0 x
Rulian
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 686
Rejestracja: 02/02/04, 19:46
Lokalizacja: Caen




przez Rulian » 25/06/04, 13:27

Jeśli chodzi o wiadomości, byłoby to bardzo miłe.
Gdybyś mógł mi to dać, byłoby miło.

dziękuję

PS: Nie jestem Paryżanką i jestem bardzo spłukana, ale hej...
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 155