Co zrobić z moim kontem szkoleniowym?

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
phil59
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2212
Rejestracja: 09/02/20, 10:42
x 504

Co zrobić z moim kontem szkoleniowym?




przez phil59 » 05/08/22, 13:21

Nie wiem, czy to jest właściwe miejsce do publikowania, ale może się przenieś...

Od 1994 roku nie trenowałem, poza pracą.

Tam mam do dyspozycji około 3000 euro, ale w wieku 61 lat, co ciekawego robić? (ciekawe dla MNIE, moje zainteresowania).

na początku widziałem prawo jazdy na samochód ciężarowy, ale bôf, poza noszeniem mojej słodkiej żony, mało interesował... : Lol: : Lol: : Lol: : Lol: : Lol:

Po szkoleniu z pomp ciepła, paneli słonecznych itp...

Właściwie byłoby to tylko dla mojej przyjemności, bo zastanawiam się, jeśli wiek emerytalny nie dojdzie do 325, co z tym zrobić.... : Arrow:

Jusre w ten sposób, wciąż otrzymując „oszustwo na ten temat” ....
0 x
hmmmmmm, hmmmmmmmmmmmmmm, hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmm, huh, hmmmmmmmmmmmm.

: Oops: :płakać: :( :zaszokować:
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6459
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1610

Odp: Co zrobić z moim kontem szkoleniowym?




przez Macro » 05/08/22, 13:32

Czapka wagi ciężkiej fimo fcos ... Ale ku mojej wielkiej rozpaczy nie próbowałem ...

Edytuj... Nie mam do tego dostępu, ponieważ nie jestem ani emerytem, ​​ani nie szukam pracy...
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Odp: Co zrobić z moim kontem szkoleniowym?




przez Janic » 05/08/22, 13:45

pozostaje na drutach lub ceramice! : Chichot:
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
phil59
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2212
Rejestracja: 09/02/20, 10:42
x 504

Odp: Co zrobić z moim kontem szkoleniowym?




przez phil59 » 05/08/22, 14:19

Widzę, że to bzdury inspiruje!

Mówię sobie, że chirurg, może nie byłoby źle, ale trochę długo….

Moja żona zdała BAC w wieku 30 lat i BAC plus 2 w wieku 40 lat, a w wieku 60 lat zrobi doktorat z „nudnego”.

Robienie krótkiego "teoretycznego" treningu nie przeszkadza mi, ale praktyka, z problemami z plecami, jest kłopotliwa....

Wczoraj tylko zmiana zbiornika wyrównawczego u teściowej, a dziś tylko wlanie wody z powrotem do spryskiwacza, nie jest ciężko, ale czuję wagę.... (nareszcie masę, żeby być dokładniejszym) .
0 x
hmmmmmm, hmmmmmmmmmmmmmm, hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmm, huh, hmmmmmmmmmmmm.

: Oops: :płakać: :( :zaszokować:
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6459
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1610

Odp: Co zrobić z moim kontem szkoleniowym?




przez Macro » 05/08/22, 14:31

Janic napisał:pozostaje na drutach lub ceramice! : Chichot:


Nie wierzysz tak dobrze....mnogość kursów szkoleniowych, takich jak ekinoterapia, aromaterapia... I inne czysto rekreacyjne typu grawerowanie w drewnie makrama scoubidous rattan...

Jeśli o mnie chodzi, to było wyciąganie wraku z rowów.Jestem wystarczająco przekupny i mam empatię robota więc brzmiało to dla mnie jak dużo...

Ramka Macache
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 15994
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5188

Odp: Co zrobić z moim kontem szkoleniowym?




przez Remundo » 05/08/22, 14:39

gineko?

: Arrow: : Mrgreen:
0 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6459
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1610

Odp: Co zrobić z moim kontem szkoleniowym?




przez Macro » 05/08/22, 15:04

Mam empatię robota : Chichot: : Chichot: : Chichot: Twój płód jest zepsuty, moja pani... W każdym razie, biorąc pod uwagę twarz jego ojca, to może tylko chudnąć.... kiedy mój asystent podłączy odkurzacz i za kilka tygodni ten paskudny wrz kiepska pamięć... dla ojca... ha nie za późno już nigdy nie wejdzie do odkurzacza ten idiota...: Chichot: : Chichot:
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 15994
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5188

Odp: Co zrobić z moim kontem szkoleniowym?




przez Remundo » 05/08/22, 15:17

co za poeta! : Mrgreen: Nie powiedziałem, chirurg dokonujący aborcji! Roll:

dobry ginekolog ma psychologię, obserwację, a przede wszystkim takt. to może pasować Philowi. Taki pomysł. :P
0 x
Obraz
phil59
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2212
Rejestracja: 09/02/20, 10:42
x 504

Odp: Co zrobić z moim kontem szkoleniowym?




przez phil59 » 05/08/22, 15:43

Na pewno palcowania mam trochę! : Lol:
1 x
hmmmmmm, hmmmmmmmmmmmmmm, hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmm, huh, hmmmmmmmmmmmm.

: Oops: :płakać: :( :zaszokować:
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 15994
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5188

Odp: Co zrobić z moim kontem szkoleniowym?




przez Remundo » 05/08/22, 16:11

mój mały palec tak mi powiedział. :P : Idea:
0 x
Obraz

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 263