Niech żyje GSM!! (:o(((

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Bibiphoque
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 749
Rejestracja: 31/03/04, 07:37
Lokalizacja: Bruksela

Niech żyje GSM!! (:o(((




przez Bibiphoque » 27/03/06, 07:32

Witam,
Oto ciekawy link:
http://www.teslabel.be/lirradia.htm
Qu'en pensez-vous?
@+
0 x
To nie dlatego, że zawsze mówił, że to niemożliwe, że nie powinniśmy próbować :)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79121
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973




przez Christophe » 27/03/06, 10:19

Myślę, że ten 50-minutowy raport dobrze to podsumowuje:
https://www.econologie.com/articles.php?lng=fr&pg=2497

(Mały raport jest zawsze przyjemniejszy do obejrzenia niż przeczytanie strony...)
0 x
Bibiphoque
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 749
Rejestracja: 31/03/04, 07:37
Lokalizacja: Bruksela




przez Bibiphoque » 27/03/06, 10:59

Cześć Christophe
Tak, całkowicie się z Tobą zgadzam, to tylko dlatego, że przychodzą mi na myśl ludzie, którzy łączą się ze swojej pracy, albo czasami mają zainstalowane filtry.. :zaszokować: (Podobnie jak ja, nie ma szczęścia, nie ma „dźwięków i świateł”)
@ ++ : Mrgreen:
0 x
To nie dlatego, że zawsze mówił, że to niemożliwe, że nie powinniśmy próbować :)
Avatar de l'utilisateur
bojourvous5094
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 212
Rejestracja: 20/03/05, 20:11
Lokalizacja: LEVIS, Quebec

Re: Niech żyje GSM!! (:o(((




przez bojourvous5094 » 27/03/06, 23:30

Bibiphoque napisał:Witam,
Oto ciekawy link:
http://www.teslabel.be/lirradia.htm
Qu'en pensez-vous?
@+

___________________

NApromieniowanie POWIETRZNE = komórkowe ::


Osobiście nie boję się tego typu urządzeń. Ale prawdą jest, że wieże transmitujące sygnał są bardziej zagrożone…

Wezmę przykład, który wydaje mi się znacznie bardziej niebezpieczny... Tutaj, w Quebecu, mamy kilka linii hydroelektrycznych wysokiego napięcia... Widzę kilka domów, które są położone bardzo blisko... Wystarczy przejechać wzdłuż tych linii, aby usłyszeć trzaskanie prądu, zwiększa się również wraz z wilgocią.
Powinniśmy zakazać jakiejkolwiek budowy setki metrów od tych linii transportowych... Ale tak nie jest... Widziałem przypadki, gdy krowy rolnika, gdy chciały napić się w oborze, były porażone prądem.... Przedsiębiorstwo energetyczne stwierdziło, że nie jest odpowiedzialne za tę sytuację… Ekspert stwierdził jednak coś zupełnie przeciwnego… Próbował zainstalować systemy zabezpieczające, ale problemy nie ustąpiły….
Ziemia przewodziła prąd, a krowy miały problemy…..

Mamy wokół siebie wszelkiego rodzaju urządzenia elektryczne emitujące fale... telewizor, radio, komputery... komórkowe... telefony bezprzewodowe... emisje satelitarne... Ale czasami może nastąpić zwielokrotnienie mocy w obszarach, w których używane są urządzenia przemysłowe… Wieże radiowe, wieże telewizyjne….

Jeśli chodzi o skutki fizjologiczne opisane w dokumencie, zanieczyszczenia mogą wyrządzić dokładnie takie same szkody…. :zaszokować:
______________

objawy zaobserwowane u personelu ambasady amerykańskiej w Moskwie: ::

Zespół ten obejmuje następujące objawy:

formy łuszczycy i egzemy, choroby zapalne i alergiczne skóry,

• zaburzenia neurologiczne związane z obwodowym układem nerwowym, w tym drażliwość, załamanie nerwowe, utrata apetytu, trudności z koncentracją psychiczną, problemy z akomodacją wzrokową,
• schorzenia węzłów chłonnych u mężczyzn,
• zaburzenia rozrodu (problemy w czasie ciąży, powikłania w czasie porodu, stany poporodowe),
• nowotwory łagodne u mężczyzn i nowotwory złośliwe u kobiet,
• Zmiany hematologiczne (leukocyty)
_________________

Przyczyn tych problemów może być wiele…
::
Jakiego sprzętu szpiegowskiego faktycznie używają USA w Moskwie?
Myślę, że mają bardzo mocne urządzenia, których nie ma w żadnym rejestrze… : Lol: :P ::
-----------------------
PRZYKŁAD:

W Hongkongu jest 7,291,400 XNUMX XNUMX telefonów komórkowych….
To piękne laboratorium!
Zobaczymy za kilka lat, czy to stres, czy telefony komórkowe ich zabiją najpierw… : Lol: : Idea:
0 x
Zbieramy to, co zasialiśmy ...
Bibiphoque
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 749
Rejestracja: 31/03/04, 07:37
Lokalizacja: Bruksela




przez Bibiphoque » 28/03/06, 09:06

Witam,
Jeśli pójdziemy i zobaczymy:
http://www.ortho.lsuhsc.edu/Faculty/Marino/CV.html
i trochę kopiemy, nie ma już wątpliwości, że zanieczyszczenie elektromagnetyczne ma czasami pozytywny, a czasami negatywny wpływ na organizmy żywe. Krytykowany jest brak przejrzystości i uczciwych informacji w tych obszarach.
A przede wszystkim liczne przesłanki kłamstwa, jeśli nie formalne dowody co do szkodliwości przy poziomach promieniowania znacznie niższych od obecnie proponowanych. :zaszokować:
@+
0 x
To nie dlatego, że zawsze mówił, że to niemożliwe, że nie powinniśmy próbować :)

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 220