Kurwa, niska prędkość ......

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
przekraczać
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 190
Rejestracja: 12/12/05, 15:16
Lokalizacja: Tajlandia

Kurwa, niska prędkość ......




przez przekraczać » 07/03/06, 08:10

Witam,
Potrzebuję porady ... Mam dość bycia wziętym za idiotę !!!!
Trochę historii ....
Mieszkając na „wiejskim” obszarze, nie mam dostępu do „normalnego” ADSL ..... ale skontaktowali się ze mną pocztą ISP, w stylu Free lub Wanadoo. „masz prawo do rozszerzenia 512k lub Re adsl ..... Super !!! Tak wcześnie, tak wcześnie !!!!
Więc biorę abonament od Wanadoo (France Telecom) z pytaniem, czy są pewni, że zadziała !!!!!! Odpowiedź: „Tak-tak !! to na pewno ... wszystkie lampki świecą na zielono na twojej linii… nie ma powodu, dla którego miałoby nie działać… poza 512 rozszerzonymi jest przeznaczony dla ludzi takich jak ty .... Nigdy nie miałem przypadku, w którym to nie działałoby ... itd. "
Tak więc na początku lutego składam zamówienie, dostarczam je w połowie lutego. Wykonuję uruchomienie .... Nic .... wskaźnik miga na modemie wanadoo ..... Czekam .... nic ... Wzywam bezpłatną pomoc techniczną przez 1 godzinę lub dwa połączenia .... wciąż nic .... dzwonię 8 dni później, aby zgłosić, że to nadal nie działa .... Ach dobrze? ..... Więc kazano mi czekać jeszcze kilka dni .. .. Oddzwonię na mój koszt i tam powiedziano mi, że zapytają w wyspecjalizowanej służbie .... I że oddzwonią ... Mówię im "uwaga, jestem nieobecny między 16 a 17 ... ???????? - oddzwonili o 1:16 30- powiedzieli mojej żonie, że nie mogę mieć 2k szerokopasmowego internetu ADSL !!!!
I to !!! To nie jest fartuch!
Nikt nie przyszedł do mnie sprawdzić ... Jestem szalony !!!
Chociaż to oni się do mnie zbliżyli, którzy powiedzieli mi, że moja linia jest uprawniona, że ​​wziąłem abonament wraz ze swoim sprzętem, że France Telecom musi wprowadzić środki, aby prawidłowo doprowadzić sygnał aż do filtra ADSL (ogólne warunki sprzedaży) ... oprócz zwrotu kosztów ..... Czy muszę się ich zmusić, France Telecom i Wanadoo, do przeprowadzenia niezbędnych napraw na mojej linii w celu uzyskania co mi obiecali ??? Według nich problemem jest to, że na linii występuje zbyt duża utrata sygnału !!!!
Jestem oburzony takimi praktykami ..... W przypadku Free było tak samo !!!
Najgorsze jest to, że to nie działa i że to ja muszę wykonać wszystkie procedury, aby to zgłosić, na mój koszt !!! Oni są złodziejami !!!
Teraz we France Telecom nie ma nic za darmo ... wiesz 1013 ... 1014 .... 1015 ... itd! Teraz musisz zakasować kask i zamknąć GUEULE !!!! Zapomniałem, że numery są bezpłatne, jeśli chcesz subskrybować ....

CZEKAM NA TWOJĄ RADĘ !!!!!!!!

A + Serge.
0 x
Szacunek !!!
Avatar de l'utilisateur
lau
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 814
Rejestracja: 19/11/05, 01:13
Lokalizacja: Vaucluse




przez lau » 07/03/06, 08:54

Za darmo jest ta zaleta, że ​​czekając na reklamę masz 20 godzin miesięcznie za darmo.
W takim przypadku byłbyś zwycięzcą, aby wziąć dużą prędkość przez antenę satelitarną, ceny są teraz korzystne. Masz 1 megabajta do pobrania i musisz mieć drugą słabość do przesłania.
w przeciwnym razie fce telekomunikacja nie będzie już sama na rynku, co czyni je niezbyt szczęśliwymi.
0 x
Liczba cząsteczek w kropli wody jest równa liczbie kropli, który zawiera Morza Czarnego!
przekraczać
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 190
Rejestracja: 12/12/05, 15:16
Lokalizacja: Tajlandia




przez przekraczać » 07/03/06, 10:54

Do odwołania ???
Czy jest jeden czy nie !!!
Dziękuję za odpowiedzi.
A + Serge.
PS: dsl dla tytułu .... przekracza szacunek !!!
0 x
Szacunek !!!
Avatar de l'utilisateur
Misterloxo
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 480
Rejestracja: 10/02/03, 15:28
x 1




przez Misterloxo » 07/03/06, 11:08

Najlepiej jest skontaktować się ze stowarzyszeniem obrony konsumentów (styl UFC Que Choisir ...).

Mają znacznie większą wagę niż zwykły konsument.

W przeciwnym razie może być konieczne skontaktowanie się z DGCCRF w swoim dziale.

Oczywiście musisz przygotować mały plik z „dowodami” i wysłać go pocztą e-mail.

Miałem problemy z CDdiscount dla płatnego zamówienia i brakowało paczki. Wiele razy kontaktowałem się z nimi telefonicznie, a oni za każdym razem topili rybę (no cóż, to ja zapłaciłem), dopóki nie skontaktowałem się z DGCCRF.

W każdym razie zadziałało dla mnie. Zwrócili mi pieniądze za to, czego nie otrzymałem. Ale nigdy więcej nie zamówiłbym od nich.

@+
0 x
Nauka nieposłuszeństwo jest procesem długotrwałym. To trwa przez całe życie, aby osiągnąć doskonałość. "Maurice Rajsfus
I pomyśleć, to znaczy nie ma. "Alain, filozof
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11043




przez Christophe » 07/03/06, 11:39

Mam nadzieję, że w pierwszej kolejności zablokowałeś płatność ...

Jeśli nie podejmiesz działań przeciwko stowarzyszeniu obrony konsumentów, biorąc pod uwagę zaangażowane kwoty (oraz energię, czas i zdenerwowanie, które to zajmie), tak naprawdę nie uważam tego za rozsądne. :|

Przeniosłem ten temat do Coup de gueule.
0 x
przekraczać
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 190
Rejestracja: 12/12/05, 15:16
Lokalizacja: Tajlandia




przez przekraczać » 07/03/06, 18:25

Dziękuję Christophe ...
Skontaktowałem się już z UFC .... biegnie!
Wady zobaczę z DGCCRF ... ale w obliczu Wanadoo ???
Chcę, żeby przestrzegali umowy i sprawili, że będzie działać !!!!
Bez refundacji ... zbyt łatwo jest zrywać ludzi !!!
Więc DGCCRF ????? ...................
Ciąg dalszy nastąpi ...
A + Serge.
0 x
Szacunek !!!
Avatar de l'utilisateur
krissg29
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 80
Rejestracja: 07/11/04, 21:26
Lokalizacja: centrum Finistere
x 2




przez krissg29 » 07/03/06, 21:45

Nie mam również dostępu do ADSL. FT wykonało instalację łączącą miasto, ale sygnał jest wciąż zbyt słaby, aby dotrzeć do mojego domu (2 km od miasta).

Jak twierdziłem, zaoferowali mi „rozszerzony ADSL”. W rzeczywistości z tego, co rozumiem, dodają wzmacniacz, aby sygnał nie miał zbyt dużego tłumienia, aby dotrzeć do mojego domu.

Mały szczegół: praca fakturowana przez FT około 100 € na osobę, która składa wniosek.

Drugi szczegół: po zakończeniu pracy (zainstalowany wzmacniacz) inni abonenci w sektorze mają również dostęp do ADSL, ale nie płacą nic za instalację, podobnie jak wszyscy abonenci FT mieszkający w mieście.

W rzeczywistości znaleźli sposób na to, aby ludzie płacili za pracę, którą normalnie są zobowiązani do wykonania za darmo (aby wypełnić „cyfrową przepaść”, tak drodzy dla Chichi)

W przypadku Exceed uważam, że sprzedawca, który sprzedał Ci subskrypcję ADSL, „zapomniał” powiedzieć, że miał specjalne połączenie. Cieszę się, że najpierw cię nie zaczepili, a potem ci się opłaciło.

Tak więc, twierdząc, istnieje coś, co działa całkiem dobrze, ale nie dzieje się to przez telefon:
- idziesz do sklepu France Telecom w najbliższym mieście
- wybrałeś dzień, w którym sklep ma wielu klientów
- i przedstawiasz swoją sprawę, mówiąc wystarczająco głośno (nie powiedziałem krzyku)

Zawsze próbują uciec, mówiąc, że problem pochodzi od drugiego (problem z FT, kiedy narzekasz na Wanadoo i odwrotnie). tylko ich sklep jest używany na 2 pudełka, a reklama, którą będziesz mieć przed sobą, nie będzie już w stanie uciec, ponieważ działa na oba.

Już przetestowane i działa bardzo dobrze, szczególnie w sobotę : Chichot:

PS: Mam 56 lat i ładuję duże rzeczy (styl wideo) w pracy. Sramy najlepiej jak potrafimy.

Re-PS: Włączone http://www.ariase.com/fr/haut-debit/index.html masz dużo szczegółów w Internecie na obszarach wiejskich.
0 x
Nie należy mylić i genialny inżynier
przekraczać
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 190
Rejestracja: 12/12/05, 15:16
Lokalizacja: Tajlandia




przez przekraczać » 08/03/06, 01:02

Witam,
Centrala, od której zależę, jest wyposażona w ReADSL lub rozszerzony ...
FT właśnie powiedziała mojej żonie, że to nie zadziała w domu i że musisz zadzwonić pod numer 1014, aby otrzymać zwrot pieniędzy !!! Bez wyjaśnienia !!!!!
Świetnie !!! Nie !!! Szkoda, że ​​nie spadło na mnie ....
Jeśli tak będzie dalej ... Pociągnę wszystkie przewody do centrali !!! 8 terminali ... wszystkie podłączone za patrolem !!! :x :x :x
Cholera !!! To nie moja wina, że ​​linia jest zgniła ... to odpowiedzialność FT !!!
serge +.
0 x
Szacunek !!!
Avatar de l'utilisateur
lau
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 814
Rejestracja: 19/11/05, 01:13
Lokalizacja: Vaucluse




przez lau » 08/03/06, 10:07

http://www.degrouptest.com/
jeśli wystarczy zapłacić 100 €, aby postawić wzmacniacz, nawet jeśli inni z niego skorzystają, szczerze mówiąc, nie ma się co wahać! .. rozwiązanie paraboli kosztuje znacznie drożej
0 x
Liczba cząsteczek w kropli wody jest równa liczbie kropli, który zawiera Morza Czarnego!
Néant
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 298
Rejestracja: 12/02/06, 12:47




przez Néant » 08/03/06, 12:47

Miałem wiele problemów z France Telecom i Wanadoo, szczerze mówiąc, jeśli można się od nich uwolnić, ich praktyki biznesowe są czysto obrzydliwe i przekraczają przepisy.
Dzisiaj jestem w domu i naprawdę ciężko mi było otworzyć linię.
Dla przypomnienia, trzymaj się, musisz podążać.
Kiedy byłem w wanadoo, postanowiłem się przenieść, więc musisz przenieść linię.
Transfer kosztuje już 52 euro, a ponadto, gdy mieszkanie bez linii przez pewien czas, to go przerywa, więc kiedy się wprowadziłem, oprócz transferu linii, linia musiała zostać otwarta w nowym mieszkaniu. i ponownie 50 euro.
Ponadto, jeśli chcesz zachować swój numer, jest to opcja, która kosztuje drobiazg 8 euro, lepiej teraz myślę.
Więc mówię nie, nie dbam o zmianę numeru, zawsze to zapisuję.
Cóż, ok, linia jest otwarta, działa, nawiasem mówiąc, przebijali ścianę, by przejść drut i krótko mówiąc, niczego nie wyczyścili.
Mówię po angielsku przez TIP, w ten sposób otrzymuję PORADĘ, podpisuję się z powrotem, już suma była szczerze mówiąc duża.
Kilka tygodni później dostałem list, był to mój napiwek, a oni go nie zrealizowali i dlaczego mi powiesz?
Po prostu dlatego, że France Telecom zleca podwykonawstwo płatności w centrum, a ponieważ zmienił się mój numer telefonu, napiwek nie był ważny, więc stracili dane mojego banku. wielki
Powyżej idę do agencji w moim mieście, aby się rozliczyć, nie ma mowy, w ft nie można rozliczyć rachunków w agencji, to świetnie.
Cóż, wysyłam napiwek z żebrem (którego nigdy nie powinienem był wysyłać)
Bingo, linia cięcia, więcej reklam, więcej telefonów.
Złość, idę do agencji, wyjaśniam, sprzedawca daje mi papier, który muszę wypełnić i wrócił, wraz z ładnym czekiem na 168 euro depozytu gotówkowego przez 2 lata, aby móc mieć prawo do ponownego otwarcia linia w wysokości 52 euro. A jeśli niestety tylko jedna z płatności opóźni się w ciągu dwóch lat, wówczas nie zwrócą depozytu. (Nawiasem mówiąc, nadal płaciłem rachunek i miałem kredyt, ponieważ byli guru)
Więc wysłałem ich do kurwa, woląc nie mieć linii ani internetu.
Ale nie mogłem tak pozostać, będąc w wydzielonej strefie, dzwonię pod numer 9telecom i tam mówią mi, że praktyki ft są nielegalne.
Dzwonię ponownie do ft, ale nic nie pomaga, nie ma sposobu na uzyskanie linii.
Moja babcia, droga babciu, uwielbiam ją, ma pomysł.
Nazywa 1014 „cześć panie, przez kilka miesięcy będę się regularnie opiekować w szpitalu i okazuje się, że będę mieszkał przez pewien czas z wnukiem, więc muszę otworzyć linię u niego, aby móc mówić do mojego męża ”
Oczywiście reklama próbuje przekonać go do wielu opcji, ale babcia wytrzymuje i opiera się :-)
Wreszcie linia jest otwarta, nadal będzie kosztować 55 euro + 14.50 subskrypcji na bieżący miesiąc.
Wreszcie to zrobione.
W tym nazywam neuf telecom, biorę dziewięć urządzeń w całkowitym uwolnieniu, a 9 telekomunikacja bezpośrednio anuluje subskrypcję na ft.
Więc mam nieograniczony telefon na telefony stacjonarne i połączenie ADSL z prędkością wyższą niż ft sprzedany.
Morał jest taki, że we wszystkim i wszędzie jest wada, wystarczy wiedzieć, jak się w nią wpaść.
Teraz jestem przeciwnikiem France Telecom i radzę wszystkim, aby opuścili dom, szczerze zasłużyli na zatonięcie, są draniami, nie ma innych słów.
W końcu udało nam się je przelecieć z pomocą cennej babci. : Mrgreen:
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : ne 44, Bing [Bot] i goście 188