Dziura w zabezpieczeniach... jaka dziura?

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
lau
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 814
Rejestracja: 19/11/05, 01:13
Lokalizacja: Vaucluse

Dziura w zabezpieczeniach... jaka dziura?




przez lau » 17/02/06, 00:11

: Evil:
źródło: „horyzont zdrowia”
Obraz
0 x
Liczba cząsteczek w kropli wody jest równa liczbie kropli, który zawiera Morza Czarnego!
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6930
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2870




przez gegyx » 17/02/06, 09:35

Wszystkie te informacje były już od dwóch lat podawane w ulotkach związkowych i nic nie wyszło...
Trybunał Obrachunkowy wydaje swoją opinię i tyle.
SS musi jedynie wezwać państwo do zapłaty przed sądami….
Podobnie jak fundusze regionalne radzą sobie obecnie z oszukańczymi działaniami osób fizycznych i personelu medycznego.
Ale tak się nie dzieje... Istnieje jednak poważne ryzyko bankructwa firmy, skoro teraz tak myślimy.

Jeśli skazane państwo nie będzie w stanie zapłacić, zapłaci w ratach.
Gdy odsetki będą naliczane latami, dziura w Ubezpieczeniu Społecznym osiągnie wartość szczytową.

Ta dezinformacja jest rażącym przykładem na to, że do wszelkich wyjaśnień i opinii pochodzących od rządzących należy podchodzić z ostrożnością i systematycznie. Zrozumienie i zatrzymanie wyłącznie sprzecznych informacji jest często bliższe rzeczywistości...
0 x
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 10/03/06, 23:51

powitanie
To szalone, ale nie zmienia to wiele, gdy nie masz ubezpieczenia zdrowotnego!!!!! :P
@
+zac
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)
To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.
Avatar de l'utilisateur
nonoLeRobot
Mistrz Kyot'Home
Mistrz Kyot'Home
Wiadomości: 790
Rejestracja: 19/01/05, 23:55
Lokalizacja: Beaune 21 / Paryż
x 13




przez nonoLeRobot » 11/03/06, 01:22

Cóż, to oszustwo, system ubezpieczeń społecznych rzeczywiście ma deficyt:

„Zabezpieczenie społeczne ma pewność, że państwo spłaci swoje długi, zatem sumy te nie są „przywłaszczane”, lecz uznawane za dochód. To jest to, co nazywamy długiem bezpiecznym. Długi, które z prawnego punktu widzenia nie zaliczają się do deficytów społecznych (tzw. słynna dziura). Przepraszam za oszusta, ale widać, że jest przede wszystkim cholernym kłamcą.

Sprawdź na Hoaxbusterze:
http://www.hoaxbuster.com/hoaxliste/hoa ... icle=23285
Znowu teoria wszystkiego zgniłego...

PS: Opublikowałem ponownie tę wiadomość, aby ją wyjaśnić, po wiadomości André, która znajduje się poniżej.
Ostatnio edytowane przez nonoLeRobot 11 / 03 / 06, 01: 49, 1 edytowany raz.
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 11/03/06, 01:25

Witam,
Myślę, że nasi politycy chodzą z wami do szkoły, to jest to samo
historia tutaj opowiada nam o dziurach w ubezpieczeniach komunikacyjnych i
opłat rocznych, co oznacza podwyżkę o 100% w przypadku praw jazdy, które należy odnawiać co dwa lata
Ale w przypadku motocykli drastycznie wzrośnie o 1000 dolarów
rocznie mówimy 4x więcej. (Myślę, że źle ukierunkowali swoją klientelę, tego lata będzie gorąco, zazwyczaj ci amatorzy nie boją się wstrząsnąć)
Absurdem jest dla mnie to, że gdy była nadwyżka, pieniądze te zostały rozmyte w kapitale obrotowym rządu, a jeszcze bardziej absurdalne jest to, że młodzi ludzie płacą więcej, bo statystycznie mają więcej wypadków
jeśli to tak brzmi, powinni sprawić, aby starsi ludzie, tacy jak ja, płacili więcej za ubezpieczenie zdrowotne, bo to oni częściej korzystają z systemu.
W mojej książce nazywam to dyskryminacją, czy to młoda, czy stara osoba, motocyklista, Cadillac, każdy płaci
ze swojej strony, a nie ze względu na wiek czy to, że jest motocyklistą.
Zawsze byłem przeciwny młodym pracownikom zarabiającym mniej niż starsi pracownicy, równej płacy za taką samą pracę.
wymówka szefów (doświadczenie) na moje oko! wszystko jest dobre dla
wyzyskują pracownika, a są związki zawodowe, które tolerują taki stan rzeczy w 2006 roku...
Wyrzućmy to wszystko przy następnych wyborach i powinniśmy też poświęcić urzędników państwowych z takimi genialnymi pomysłami, bo rządy się zmieniają, ale te wróble pozostają. Wystarczy wypełnić zeznanie podatkowe, aby zobaczyć, co za niegodziwca stworzyła taki dokument – ​​labirynt formuł, które mają wprowadzić w błąd przeciętnego obywatela i przynieść korzyści przedsiębiorstwom. Zatrzymuję się tam. Resztę energii zamierzam wydać na spodnie.....


André
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6930
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2870




przez gegyx » 11/03/06, 11:59

Nono, nie rozumiem dlaczego twierdzisz, że powyższa informacja to mistyfikacja? Ponieważ jest w Hoaxbuster? Więc hop! Wszystko w koszu?
Najlepszy sposób na zakopanie tej wiedzy, wraz ze wszystkim, co jest tam napisane...
Jeśli w pełnym artykule są nieścisłości, których nie czytałem, większość tych informacji krążyła już wcześniej w ulotkach związkowych i ja też je przeczytałem na połowie strony „Canard Enchaîné”… WIĘC?
(Tak, wiem, dzisiaj kaczki są na celowniku)
Mówienie o długach strukturalnych jest w porządku! Ale zanim zaczniemy mówić o lukach w bezpieczeństwie, powinniśmy już je uszanować, jeśli okazujemy szacunek…
W pewnym momencie fundusz emerytalny PTT ratował i uzupełniał inne deficytowe fundusze emerytalne, w tym górnicze... Teraz ten fundusz będzie ratował pocztę i FT?
W rubryce w artykule należy doliczyć 1 euro dla lekarzy pierwszego kontaktu.
0 x
Avatar de l'utilisateur
nonoLeRobot
Mistrz Kyot'Home
Mistrz Kyot'Home
Wiadomości: 790
Rejestracja: 19/01/05, 23:55
Lokalizacja: Beaune 21 / Paryż
x 13




przez nonoLeRobot » 11/03/06, 20:09

W każdym razie o wszystkim, co nie dotyczy ekologii i ropy, myślę, że Hoaxbuster bardziej nadaje się do dyskusji niż my. Przynajmniej po to, żeby zweryfikować prawdziwość źródeł.

Faktycznie, tutaj o tym dyskutują: http://www.hoaxbuster.com/hoaxteam/foru ... Mess=42457

Wygląda na to, że od czasu słynnego artykułu w Le Cannard Enchainé z dnia 22 września 09 r. nie ukazało się nic, co byłoby błędem... Hoaxbuster musiał się z nim skontaktować gdzie indziej.

Przyznam, że nie znam już problemu, ale biorąc pod uwagę, że każdy chciałby móc powiedzieć, że to wina państwa itp., nie zdziwiłbym się, gdyby ta informacja wątpliwego pochodzenia pozostała, bo ludziom się podoba, zwłaszcza związki zawodowe (przepraszam, ale po ostatnich wydarzeniach uważam, że związki zawodowe mogą być przydatne, ale z pewnością nie rygorystyczne jak politycy).

Ale bądź ostrożny. Stwierdzenie, że luka w zabezpieczeniach prawdopodobnie istnieje, nie oznacza, że ​​koniecznie popieram reformy zabezpieczenia społecznego i w ogóle. Zwłaszcza, że ​​jestem dość intensywnym użytkownikiem. Tyle, że nie pomaga łączenie wszystkiego razem.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 254