Obraz w podpisie

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Bibiphoque
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 749
Rejestracja: 31/03/04, 07:37
Lokalizacja: Bruksela

Obraz w podpisie

przez Bibiphoque » 28/04/04, 12:06

:P
Witam,
Ponieważ nie widzę obrazu wyświetlanego w moim podpisie, zadaję pytanie, czy pojawia się on w innych.....
Ponieważ wiem, że serwer proxy mojej pracy jest konfigurowany przez Gorret...

Nie wiem, czy to jest poprawne, czy nie...

Proszę, powiedz mi co
0 x
To nie dlatego, że zawsze mówił, że to niemożliwe, że nie powinniśmy próbować :)
Avatar de l'utilisateur
Misterloxo
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 480
Rejestracja: 10/02/03, 15:28
x 1

przez Misterloxo » 28/04/04, 21:12

Twój kolega prawdopodobnie nie ma z tym nic wspólnego,

jest to mały problem konfiguracyjny pomiędzy forum a serwerem i który w tej chwili nadal nie został rozwiązany :(

przepraszam za powstałe niedogodności :rolleyes:
0 x
Nauka nieposłuszeństwo jest procesem długotrwałym. To trwa przez całe życie, aby osiągnąć doskonałość. "Maurice Rajsfus
I pomyśleć, to znaczy nie ma. "Alain, filozof
Bibiphoque
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 749
Rejestracja: 31/03/04, 07:37
Lokalizacja: Bruksela

przez Bibiphoque » 29/04/04, 07:54

:D
Witam,
Jednak zanim zobaczyłem Ekonologię, ale już nie, mam małą ramkę z czerwonym krzyżykiem w lewym górnym rogu. :(
Ale widzisz to czy nie? B)
0 x
To nie dlatego, że zawsze mówił, że to niemożliwe, że nie powinniśmy próbować :)
Moira
x 17

przez Moira » 29/04/04, 10:46

Witaj Bibifoku!

O nie! Twój obraz jest dobrze oznaczony, ale nie jest otwarty. Wiem, to bardzo frustrujące: ja również zamieściłam swoje zdjęcie, aby uzasadnić mój pseudonim „The Body”, ale nikt go nigdy nie widział. :D

Bądź pewien, jeśli jesteś mile widziany w tej sprawie forum, to nie jest dla tych „gadżetów”, a Twoja osobowość z pewnością wyraża się bardziej w mowie niż w obrazie pompowanym gdzie indziej.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Misterloxo
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 480
Rejestracja: 10/02/03, 15:28
x 1

przez Misterloxo » 29/04/04, 20:33

Dobra odpowiedź, Moïra, nie mogłem dać lepszej odpowiedzi :D
0 x
Nauka nieposłuszeństwo jest procesem długotrwałym. To trwa przez całe życie, aby osiągnąć doskonałość. "Maurice Rajsfus
I pomyśleć, to znaczy nie ma. "Alain, filozof

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 227