Stromy, gra sportów zimowych (narty, snowboard, paragliding i wingsuit) w chwili, gdy karton!

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11043

Stromy, gra sportów zimowych (narty, snowboard, paragliding i wingsuit) w chwili, gdy karton!




przez Christophe » 08/09/17, 23:31

Niedawno znalazłem okazję dla mojego maleństwa (i wreszcie dla mnie też) :D) gra Steep, gra wydana pod koniec 2016 r. przez UbiSoft Annecy, o której warto wspomnieć, ponieważ gry sportowe zimowe są dość rzadkie, a to zmienia się od gier wojskowych klonów FPS, które są bardzo powtarzalne i skopiowana i wklejona ...

Więc Steep to otwarty świat (= możesz swobodnie się poruszać) aktywności górskie (narty, snowboard, paralotniarstwo i wingsuiting w domyślnych sportach i inne z pakietami do dodania: jazda szybka, jazda na sankach, base jump ...) i uważam to za małą perełkę, modelowane są prawdziwe masywy (Mont Blanc, Aiguille Verte, Cervin ...) i możesz np. spędzić 2 godziny (zobacz więcej) wspiąć się na Mont Blanc „pieszo” (osobiście to zrobiłem… ale z paralotnią :D)

Z drugiej strony zalewali doliny prawdopodobnie ze względu na zasoby i rozmiary (masywy wydają się bliższe niż w rzeczywistości ...), szkoda ... ale nadal są naprawdę fajne i wciągające! Istnieje kilka wsi i inżynierii lądowej (tamy, mosty ...)

Oczywiście jest to bardzo zorientowany "arkadowy", na przykład prądy termiczne w trybie paralotniowym są bardzo "optymistyczne", jak tylko skleja się górę, gwałtownie się unosi ... zamknięcia żagli nie są brane pod uwagę albo (możemy zrobić wszystko całkowicie bezpiecznie ...) ... ale ponieważ symulatory paralotni są niezwykle rzadkie, dobrze jest móc to zrobić ...

To samo dotyczy upadków, nigdy nie jesteśmy „kontuzjowani” (jeszcze mniej martwi ... ale możemy być KO) ...

Zabawne, że jest mały licznik G (bardzo często przekraczamy 20 ... ponad 60 jesteś "KO" ... w prawdziwym 60G to katastrofa lotnicza ... w skrócie Tryb Arcade co) ... z drugiej strony nie ma obrotomierza ...

Ani lawiny nie są wymodelowane ... szkoda, że ​​to może być bardzo zabawny sposób ucieczki przed lawiną ... (może w Stromym 2 ??) ...

Wreszcie i to nie jest nic, to ogromna gra dla wielu graczy, każdy może nawet udostępniać swoje utwory, a nawet tworzyć nowe trasy (lub trajektorie w przypadku działań lotniczych ...), aby zaoferować jako „wyzwanie” innym ... kiedy gramy, spotykamy innych graczy (w czasie rzeczywistym lub w postaci "ducha"), kiedy gramy ...

W każdym razie mówię o tym tutaj, aby ci doradzić, ponieważ jest to oryginalna gra, która jest tego warta (jeśli oczywiście lubisz góry ...)

Niektóre filmy:

W języku angielskim:




W języku francuskim:




Ostatnią grą górską, która tak bardzo mnie wciągnęła, był ... BIvouac, symulator epizodów ... wydany w ... houla ... 1987: http://www.jeuxvideo.com/articles/0001/ ... c-test.htm



Szkoda, że ​​nie było żadnych innych symulacji alpinistycznych od ... (o ile wiem ...)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11043

Re: Steep, gra sportów zimowych (jazda na nartach, snowboardzie, paralotniarstwo i kombinezon) w tej chwili, która uderza w dom!




przez Christophe » 19/12/17, 01:53

Aurel, 7 i pół roku, prezentuję ci jego pierwszy film na youtube, jest dość utalentowany w swoich pomysłach (uważam :)) choć i tak trochę zestresowana;)

0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11043

Re: Steep, gra sportów zimowych (jazda na nartach, snowboardzie, paralotniarstwo i kombinezon) w tej chwili, która uderza w dom!




przez Christophe » 19/12/17, 02:11

Stres był już lepszy na drugim:



Tak, wiem, że jest zepsuty : Chichot: : Chichot: : Chichot:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11043

Re: Steep, gra sportów zimowych (jazda na nartach, snowboardzie, paralotniarstwo i kombinezon) w tej chwili, która uderza w dom!




przez Christophe » 20/12/17, 21:43

Dla tych, którzy nadal jeżdżą na nartach w prawdziwym życiu, znalazłem to badanie: https://www.econologie.com/bilan-carbone-station-ski/
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 315