Prośba o zwięzłość i szacunek. Proszę.

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6930
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2870

Prośba o zwięzłość i szacunek. Proszę.




przez gegyx » 12/02/06, 16:47

Do wszystkich :
Osobiście uważam, że interwencje i pytania są godne w tym miejscu forum, musi być wynikiem niewielkiej wcześniejszej refleksji, a nie „żywego” encefalogramu danej osoby.

Mając 2000 członków, czytanie wszystkich postów w celu aktualizacji się staje się już trudne, bez konieczności ponownego wpisywania, „powtarzanych” myśli, mnożenia tematów otwierających lub „stanów umysłu” chwilowych, nieistotnych chwil, które większość czytelników odczuwa i nie ma sensu wyświetlać...
To samo dotyczy utworzonych nowych tematów, podczas gdy często istnieje już podobny, utworzony już wcześniej…
To samo dotyczy kolejnych wiadomości od tego samego autora, przy czym ma on możliwość „ponownej edycji”, poprawiania się, uzupełniania pierwszej wiadomości i usuwania wiadomości, które stały się bezużyteczne. Dla niektórych głównych autorów tej witryny musi się to wydawać zadaniem „nie do pokonania”.
Dowodzi to po raz kolejny braku refleksji, braku cierpliwości, przejawu braku szacunku, a przede wszystkim pewnej preferencji do rozpościerania się na wszystkim, co się rusza, aby pozostawić po sobie ślad, swój „brąz”, nawet jeśli jest kiepskiej jakości...
Na dłuższą metę stałym czytelnikom grozi znudzenie... Widać tylko zawstydzenie niektórych z powodu (poprzedniego) braku powiadomień e-mailowych o tematach, w których interweniowali... To znak że nie czytają wszystkiego, bo nie mają już czasu.
Dziękuję za zrozumienie.

PS: Moje różne uwagi na temat nadmiaru bezużytecznych wiadomości, sposobu prezentacji wiadomości, ortografii, czy bardziej poważnie, dotyczącego językowego wyjaśnienia niektórych wyrażeń używanych przez „Mistrzów” dla dobrego zrozumienia ich istotnych rad, powstały dopiero po , pewną dozę cierpliwości, bo skoro dla mnie było to denerwujące, to dla wielu osób na pewno też... Dlatego też, chcąc poprawić jakość treści, interweniowałem kilka razy na swój sposób (co mogło wydawać się mistrzowskie), tylko po to, aby podnieść świadomość wśród ludzi, którzy uparcie nie dostrzegają oczywistości.
Gegyx.
Ostatnio edytowane przez gegyx 13 / 02 / 06, 11: 16, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 12/02/06, 22:38

Aby udzielać takich lekcji o wszystkim, trzeba być naprawdę niezwykle inteligentnym i utalentowanym.

Myślałem, że webmaster nazywa się Christophe i ma moderatorów, którzy mu pomagają.

Uważam, że niewiele osób rozpoznało w tym swoje wady forum tak jak to robiłem wiele razy.

Nie jestem idealna, ALE to mnie pociesza, że ​​nie jestem jedyna.
0 x
śruba
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 357
Rejestracja: 01/02/06, 20:44
Lokalizacja: Pas-de-Calais




przez śruba » 12/02/06, 22:46

cześć

Jeśli chodzi o użycie forum :

Mogłyby być zebrane w jednym temacie kompletne instrukcje ze wskazówkami, które pozwolą szybciej sformatować wiadomość, zintegrować diagramy, zdjęcia, porady i procedurę, którą należy zastosować, aby np. obraz zajmował mniej miejsca w kilobajtach

Wszędzie widzę porady, czasami się powtarzają
jeśli pamiętam, że widziałem, kiedy tego potrzebowałem, nie wiem już, gdzie szukać, ponieważ widziałem to ukryte w innych wiadomościach (jaki to był temat?, jaka strona?)

wystarczy link (zawsze taki sam)
nawet jeśli oznacza to przypomnienie tego w jakimkolwiek temacie, kiedy nowy schodzi i zadaje pytanie

śruba
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 265