blabla - kropkowane

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
abyssin3
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 623
Rejestracja: 18/07/05, 15:12

blabla - kropkowane




przez abyssin3 » 07/02/06, 17:25

[nawias]
Jean63, czy… mógłbyś………… przestać… robić… kropki……… za… wszystko… i… za… nic…… jak……………………………………………………. albo przynajmniej mieć mniej ciężkie palce.....:zaszokować:
[/nawias]
0 x
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 07/02/06, 18:17

abyssin3 : Arrow:

dla linii przerywanej możesz to nazwać TIC, są tacy, którzy mają TOCS, każdy ma swój własny TRUC i przepraszam, postaram się nie umieszczać więcej : Chichot:
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 07/02/06, 18:18

abyssin3 : Arrow:

hej, ponownie czytając mój post, właśnie zobaczyłem, że nie tylko ja stawiam kropki..... ::
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Avatar de l'utilisateur
abyssin3
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 623
Rejestracja: 18/07/05, 15:12




przez abyssin3 » 07/02/06, 19:46

To jest możliwe ...... :D
0 x
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 07/02/06, 22:16

to było CIĘŻKIE?

OK, muszę zeskanować strony artykułu, ale w tej chwili mój skaner jest uszkodzony.
*

cięższe jest rozwiązanie problemu ze skanerem linii przerywanych
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 07/02/06, 22:21

abyssin3 : Arrow:

uważaj na kropki!

Dyskusje pro/antyszczepionkowe do niczego nie prowadzą... Najłatwiej moim zdaniem rozmawiać o tym ponownie, kiedy złapiesz polio czy tężec. Wtedy będziesz wiedział, jak duże jest niebezpieczeństwo

Cóż, właściwie jeśli złapiesz tężec, nie będzie cię już tam, żeby o tym rozmawiać, ale hej...


Naliczyłem 6, kiedy powinieneś uważać na pisanie na klawiaturze, taki rygorystyczny facet patrzy na to, jak pisze na klawiaturze… daj spokój, napisałem tylko 3 i po francusku nie ma zgniłego języka SMS-ów, jestem starym MOAH
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Avatar de l'utilisateur
drwal
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4731
Rejestracja: 07/11/05, 10:45
Lokalizacja: Mountain ... (Trieves)
x 2




przez drwal » 08/02/06, 09:50

"nie dotyczymenent” przez pojedyncze „m”!

Trochę rygoru jak u diabła!!!

: Chichot:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 08/02/06, 09:54

Czuję rosnącą niechęć, więc PRZESTAŃ to psuć forum z takimi drobiazgami proszę!
Zmęczony byciem policjantem!
0 x
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 08/02/06, 10:04

musisz to zobaczyć z abyssin3.
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Avatar de l'utilisateur
drwal
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4731
Rejestracja: 07/11/05, 10:45
Lokalizacja: Mountain ... (Trieves)
x 2




przez drwal » 08/02/06, 10:24

Econology napisał:Czuję rosnącą niechęć, więc PRZESTAŃ to psuć forum z takimi drobiazgami proszę!
Zmęczony byciem policjantem!
Uh z mojej strony, to był tylko żart, proszę pana... : Oops:

Auć! Nie palce, proszę pana! :płakać:

(Obiecuję, że zrobię więcej... ale czasami trzeba rozweselić atmosferę, prawda?)
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 260