Wstydzę się za nas

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
jp33
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 19
Rejestracja: 14/01/06, 09:55
Lokalizacja: BORDEAUX

Wstydzę się za nas




przez jp33 » 01/02/06, 22:28

Co za wstyd !!!

Zobowiązanie rybaków do zniszczenia Nie wiem, ile ton przegrzebków sprzedano, ponieważ po powrocie z kampanii rybackiej pojawił się problem kupujących, uważam to za skandal.
Obowiązek zniszczenia tego łowiska, w przeciwnym razie brak dotacji
z Europy.
Przedstaw dowód zniszczenia przez wyspecjalizowaną firmę.
Zakaz przekazywania darowizn na cele charytatywne ASSO.

ZACHOWANIE EUROPY ???

Zachowanie grzeszników?

Problem z asystą?

Dokąd idziemy

Od Ciebie zależy, co powiesz!

Jestem rzemieślnikiem od prawie 12 lat i prowadzę sklep.
Nie mam z tego nic do jedzenia, ale płacę za wszystko.
Na szczęście nie mieszkam sam.
Nie wskazuję już na ASSEDIC, żyję z wysoko podniesioną głową i nikomu (lub prawie) nie jestem nic winien!

Po prostu żałuję, że nie nagrałem tego dziś na JT TF1. Jeśli ktoś to zrobił, chciałbym, aby został ponownie nadany do niedowierzania.
0 x
Czy nigdy nie rezygnuje .....
Avatar de l'utilisateur
Były Oceano
moderator
moderator
Wiadomości: 1571
Rejestracja: 04/06/05, 23:10
Lokalizacja: Lorraine - Francja
x 1




przez Były Oceano » 01/02/06, 23:06

Robi się to od lat. Podczas moich studiów oceanicznych jeden z nauczycieli techniki połowowej powiedział nam, że rybacy sardynek złapali ich i wrzucili z powrotem do wody, martwy, aby otrzymać dotacje z Europy. I było już w 87 ...

Nasze społeczeństwo nie jest już nawet społeczeństwem konsumpcyjnym, ani nadmiernym zużyciem, jest społeczeństwem marnotrawstwa. Niewielu ludzi ma poczucie wartości, zarówno w odniesieniu do przedmiotów, zasobów, pracy, wartości ludzkich, jak i wartości życia.

Ile żyjących istot rocznie poświęca się na próżno przy ołtarzu zyskowności / pomocy / nadprodukcji / manifestacji?
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 276