10'000 Rosyjski dziadek (Humor!)

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

10'000 Rosyjski dziadek (Humor!)




przez Obamot » 24/04/16, 14:25

10'000th.png
10'000 th.png (18.59 KiB) Dostęp 2144 razy


Za ten 10-tysięczny artykuł w tym forumCóż może być lepszego niż rozmowa z tobą o papirusie (lub twoim pokornym słudze, odwróconym pergaminie)....

Kim jest Obamat? Rosyjski dziadek? A może psotny tybetański lama? : Lol:

Wiki napisał:Papirus rozmnaża się głównie przez swoje korzenie, które powodują pojawianie się nowych pędów w regularnych odstępach czasu.

Brzmi prawie jak ja (z wyjątkiem słowa „regularny", moja lama strona bez wątpienia...). : Mrgreen:

Wiki napisał:Wytwarza również nasiona, które mogą być przenoszone przez wiatr.

Trochę jak na obrazie „Siewca„i słynny”Siewam przy każdym wietrze" z "Larousse'a".

Sieję na dowolnym wind_larousse.jpg


http://rutaliblog.blogspot.ch a écrit :CZY WIESZ?
Logo Larousse'a, od 1876 do lat 1960. XX wieku.
Mała historia języka francuskiego: Petit Larousse
La Semeuse po raz pierwszy narysował w 1890 roku Eugène Grasset, malarz, rytownik i ilustrator pochodzenia szwajcarskiego (1845-1917). Był kilkakrotnie modyfikowany i stylizowany, aż do ostatniej interpretacji, wspólnego dzieła, którego początki sięgają 1993 roku. Połączenie Siewcy i czapli mniszka lekarskiego to pomysł Georgesa Moreau, współzałożyciela Larousse (1853-1934) . Motto „JE SÈME À TOUT VENT” pochodzi od Émile'a Reibera, francuskiego architekta i dekoratora (1826-1893) i odnosi się do idei nasion, zarodków, owoców poprzez instrukcje. La Semeuse pojawiał się w większości prac Larousse'a od około 1890 do 1952 roku i pojawił się ponownie w latach 1970. [Źródło: Infolangue, Printemps 2000, zaczerpnięte z tekstu Gastona Bergerona.]

- "Siewam przy każdym wietrze"
Dlatego niektórzy ludzie mają czasem problem z podążaniem za moimi pomysłami: nie zawsze udaje mi się to zrobić samemu (lol)

Wiki napisał:Cyperus alternifolius (lub Cyperus z naprzemiennymi liśćmi), pochodzący z Madagaskaru, może również rozmnażać się przez sadzonki: łodyga papirusu zanurzona do góry nogami w wodzie wytworzy korzenie, a następnie nowe łodygi w górę.

Sadzonki nie bardzo mi się podobają, bo w zasadzie lama się opiera : Mrgreen: Oprócz:

Wiki napisał:Papirus Cyperus, pochodzący z Egiptu, z którego zrobiono słynny papirus, nie może pochodzić z sadzonki

: Mrgreen:

Wiki napisał:Łodygi mogą osiągnąć średnio trzy metry wysokości i do pięciu metrów

Nie będąc bardzo wysokim, to nie mogę być ja. Jeśli tak, to muszę być GMO ^^

Wiki napisał:Rośnie na glebach piaszczystych, wilgotnych, z dużą ilością słońca przez cały rok i nie boi się całkowitego zanurzenia podstawy łodygi.
Nigdy nie da się ukryć niczego przed WIki na długo, z wyjątkiem tych, którzy palą papirus: ale to już nie wina Wiki… Obraz

Wiki napisał:Przekrój łodyg ma prawie centymetr grubości w przypadku większych.

Moje są trochę grubsze, powiedzmy wielkości palca wskazującego skierowanego ku górze (w razie konieczności lub nawrotu...). :zaszokować: : Chichot:

Wiki napisał:Te długie smukłe łodygi mają na szczycie bardzo duży lekki i pierzasty kwiatostan w kształcie wachlarza.

To musi być moje początkowe łysienie emerytowanej lamy żyjącej w suchych wodach...?! (Francusko-polska gra słów) : Lol:

Wiki napisał:Ciekawostka, nowe pędy pojawiają się zawsze po tej samej stronie

Nie powiem ci, który. Nie, wykluczone, nigdy (gdybym przynajmniej wiedział... to zjawisko spontaniczne).

Wiki napisał:Po brzegach porośniętych papirusem mogą przedzierać się tylko ciężkie i masywne zwierzęta: słonie, hipopotamy. Inne zwierzęta wykorzystują swoje ślady, aby przejść.

Krótki. To jak dotąd najlepszy opis mnie! Obraz
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: 10-tysięczny rosyjski dziadek (humor!)




przez Christophe » 26/05/16, 00:54

Gratulacje Obamot, skasowałem tę wiadomość :)
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 306