Ustawianie powiadomień e-mailem lub na forum

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.

Jak korzystasz z powiadomień?

Możesz wybrać 1 opcja

 
 
Sprawdź wyniki
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Ustawianie powiadomień e-mailem lub na forum




przez Christophe » 03/03/16, 15:02

phpBB 3.1 ma świetny system powiadomień: żyć na forum (po połączeniu za pomocą małego dzwonka w prawym górnym rogu menu) i / lub e-mailem, Jest oczywiście konfigurowalny indywidualnie dla każdego przypadku.

Na przykład możesz zostać powiadomiony, jeśli ktoś cytował cię w temacie, nawet stara wiadomość, która pochodzi z okresu przed migracją do tego nowego forum, To bardzo interesujące, aby wznowić interesujące dyskusje!

Jeśli chodzi o ustawienia, dzieje się to tutaj: Twój profil, preferencje forum, edytuj metody powiadamiania.

Radzę ci następujące ustawienia (historia nie jest bombardowana mailami ...):


Po tym możesz sprawdzić wszystko, jeśli chcesz ... To przypadek!

Zachowano tutaj także historię twoich powiadomień: przegląd, zarządzaj powiadomieniami.

notifications_historique.png
notifications_historic.png (44.85 Kio) Oglądane razy 19558


Historia powiadomień (widoków) jest przechowywana przez 6 miesięcy ... co pozostawia członkom dużo czasu na „odwrócenie się” i przeszukanie wcześniejszych powiadomień.

Jeśli masz jakieś uwagi, są mile widziane.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: phpBB 3.1: ustawianie powiadomień przez e-mail lub na forum




przez Christophe » 03/03/16, 15:24

Ach, jeśli regularnie przyjeżdżasz forum: możesz odznaczyć wszystkie powiadomienia e-mailem oczywiście ...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: phpBB 3.1: ustawianie powiadomień przez e-mail lub na forum




przez Christophe » 13/10/18, 16:29

System powiadomień e-mail forum został ulepszony! Mają teraz aktywne linki (uh jesteśmy w 2018, powiedz trochę, tak, wiem, że nie jest za wcześnie), więc to jest znacznie wygodniejszy i łatwiejszy w użyciu

Radzę ci subskrybuj interesujące Cię tematy więc nie przegapisz niczego i aktywujesz powiadomienia o subskrypcji pocztą e-mail (jest to całkowicie dezaktywowane: aby korzystać tak długo, jak interesuje Cię temat).

Radzę teżaktywuj powiadomienia e-mail o „Wycenach” i „PM”, zobacz „Wiadomość polubiona”.

Tutaj możesz ustawić swoje powiadomienia
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: phpBB 3.1: ustawianie powiadomień przez e-mail lub na forum




przez Christophe » 13/10/18, 16:42

W przypadku subskrypcji odbywa się to na każdy temat:

Zapisz się:
abo.jpg
abo.jpg (93.32 Kio) Oglądane razy 17882


Anuluj subskrypcję:
desabo.jpg
desabo.jpg (68.44 KIO) Oglądane razy 17882


Metoda 2 do wypisania się z listy: zarządzaj swoją subskrypcją w swoim profilu

Metoda 3 do wypisania się: kliknij link powiadomienia e-mail (jeśli powiadomienie e-mailem)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: phpBB 3.1: ustawianie powiadomień przez e-mail lub na forum




przez Christophe » 14/10/18, 11:00

Możesz zautomatyzować powiadomienia bez konieczności subskrypcji (subskrypcja automatyczna) po uczestnictwie w temacie, zaznaczając TAK do „Otrzymuj domyślne powiadomienie podczas publikowania nowej odpowiedzi” sur strona cette
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: phpBB 3.1: ustawianie powiadomień przez e-mail lub na forum




przez Christophe » 14/10/18, 11:02

ps: to oczywiście odwracalne ... (przypadek po przypadku)
0 x
Avatar de l'utilisateur
Adrien (były nico239)
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9845
Rejestracja: 31/05/17, 15:43
Lokalizacja: 04
x 2150

Re: phpBB 3.1: ustawianie powiadomień przez e-mail lub na forum




przez Adrien (były nico239) » 15/10/18, 21:36

Temat pada dobrze, ponieważ zamierzałem napisać kilka słów na ten temat.

Nie wiem dokładnie, co się zmieniło, ale osobiście jest lepiej.

Po prostu dlatego, że w poprzedniej wersji linki nie były klikalne NI z moim oprogramowaniem pocztowym pod Windows NI z moim oprogramowaniem pocztowym pod Androidem.

Teraz linki są klikalne, co jest znacznie wygodniejsze Obraz

Był tylko Android, który przeprowadziłem wiele testów z poprzednią wersją i wiele „potomków” oprogramowania K2 miało ten sam problem z wyświetlaniem nie klikalnych linków.

Informacje na temat wersji oprogramowania Windows Foxmail 7.0.93 (a zwłaszcza nie najnowszych wersji)
I Android: Inomail (stara wersja ... a zwłaszcza nie ostatni)

Podsumowując, na początek tej ewolucji.
1 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: phpBB 3.1: ustawianie powiadomień przez e-mail lub na forum




przez Christophe » 15/10/18, 22:48

Bin nie wiesz dokładnie, ale sam odpowiedziałeś :) To wszystko, upewniłem się, że wszystkie e-maile wysłane przez forum są „klikalne” ... lepiej późno niż wcale, eh! (na komputerze moglibyśmy dostać się na smartfonie lub tablecie, nieklikalny link jest bezużyteczny ... lub musisz być bardzo zmotywowany do kopiowania / wklejania)

W każdym razie cieszę się, że ci się podoba!

Przygotowuję również automatyczne wysyłanie podsumowań aktywności forums... w tej chwili wciąż testuję i konfiguruję ...

Ci, którzy chcą przetestować, mogą przejść do swojego profilu, zakładki „Podsumowania”… nadal jest w większości w języku angielskim…
0 x
Avatar de l'utilisateur
Adrien (były nico239)
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9845
Rejestracja: 31/05/17, 15:43
Lokalizacja: 04
x 2150

Re: phpBB 3.1: ustawianie powiadomień przez e-mail lub na forum




przez Adrien (były nico239) » 15/10/18, 22:58

Christophe napisał:Bin nie wiesz dokładnie, ale sam odpowiedziałeś :) To wszystko, upewniłem się, że wszystkie e-maile wysłane przez forum są „klikalne” ... lepiej późno niż wcale, eh!

W każdym razie cieszę się, że ci się podoba!

Przygotowuję również automatyczne wysyłanie podsumowań aktywności forums... w tej chwili wciąż testuję i konfiguruję ...

Ci, którzy chcą przetestować, mogą przejść do swojego profilu, zakładki „Podsumowania”… nadal jest w większości w języku angielskim…


Ach, świetnie dla tej ewolucji ...

Zapisałem się do podsumowania aktywności.

Ja pracuję z Forumaktywny wreszcie jako menedżer forum.
To trochę jak ogrodnictwo: im mniej to robię, tym lepiej idę : Mrgreen:
W tamtym czasie nie chciałem wpisywać hostingu i SZCZEGÓLNIE zarządzania bazą danych, która z moich umiejętności obsługi komputera. :zaszokować:

W przeciwnym razie, dopóki tam jesteś, nie ma kanału RSS forum?
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: phpBB 3.1: ustawianie powiadomień przez e-mail lub na forum




przez Christophe » 15/10/18, 23:25

Ach tak, to czasami bolesne, ale musisz iść, jeśli chcesz wprowadzić nowe funkcje ... i zarządzać bezpieczeństwem ... i komfortem użytkowników.

Możesz mi pomóc zoptymalizować konfigurację podsumowań ... jeśli chcesz?

Na razie mi się to nie podoba, maile są zbyt skomplikowane i ciężkie.

Wyłączyłem kanał RSS, ponieważ nie jest używany zbyt często ... czy się mylę?
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 254