Informacje o polubieniach / głosach na wiadomość od forums

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: angouleme
x 264

Informacje o polubieniach / głosach na wiadomość od forums




przez chatelot16 » 10/02/16, 20:34

Edycja: temat został podzielony od tego czasu Rolnictwo / ogrodnictwo-bardziej-niż-bio-en-siew-live-bez-zmęczenie t13846.html aby omówić system głosowania po wpisach (ikony kciuka w prawym dolnym rogu każdego postu)

Christophe napisał:Tylko jedna wada: LIKE (biała ręka w prawym dolnym rogu każdej wiadomości) jest rzadko używana z tego, co w tej chwili widzę: z pewnością „biała” ręka na szarym tle nie jest wystarczająco widoczna. Mam zamiar nad tym popracować... Dam ci jeden za tę wiadomość. :D


lajkowanie to głupota...tutaj stąpamy po ziemi i wiemy, że to nie dlatego, że wielu z nich się myli, oznacza to, że mają rację...więc liczba lajków nie jest kryterium jakości

Marzę o czymś takim jak potwierdzenie zamiast „lubię” i żeby rejestrowało tych, którzy potwierdzili

więc wiadomość potwierdzona nie tylko zawiera liczbę potwierdzeń, ale widzimy także listę potwierdzonych, która podaje wagę tych, którzy potwierdzają: lepsze niż liczba anonimowych polubień

To nie na temat w ogrodnictwie, ale wiesz, jak to przenieść!
1 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042

Re: Ogrodnictwo więcej niż bio-till bez zmęczenia?




przez Christophe » 10/02/16, 20:46

chatelot16 napisał:Marzę o czymś takim jak potwierdzenie zamiast „lubię” i żeby rejestrowało tych, którzy potwierdzili

więc wiadomość potwierdzona nie tylko zawiera liczbę potwierdzeń, ale widzimy także listę potwierdzonych, która podaje wagę tych, którzy potwierdzają: lepsze niż liczba anonimowych polubień

To nie na temat w ogrodnictwie, ale wiesz, jak to przenieść!


Hm, nie bardzo rozumiem: chcesz, aby wiadomości nie były publikowane (z wyjątkiem członków, którzy mogą głosować) przed określoną liczbą głosów?

ps: lubie to forum nie są anonimowe, wpis pojawia się w profilu każdego użytkownika...

Lista "lubi"
Wyświetla listę wszystkich "Like" wspólne i odbierane.
0 x
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: angouleme
x 264

Re: Ogrodnictwo więcej niż bio-till bez zmęczenia?




przez chatelot16 » 10/02/16, 20:58

Nie mówię o ograniczaniu dystrybucji wiadomości, to byłoby smutne

Mówię o możliwości potwierdzenia wiadomości... i możliwości kliknięcia potwierdzonej x razy, aby dowiedzieć się, kto ją potwierdził

Właśnie kliknąłem na Twój profil: tworzy listę osób, które Ci się spodobały, w tym sensie nie widzę sensu... Bardziej interesujące byłoby wiedzieć, kto polubił wiadomość, cóż, może jest to również możliwe

Myślę, że te historie o podobnych należy przenieść na temat podobny... cóż, to też kultura, ale nie kultura ogrodowa
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042

Re: Ogrodnictwo więcej niż bio-till bez zmęczenia?




przez Christophe » 10/02/16, 21:28

Podzieliłem temat, abyśmy mogli spokojniej o tym porozmawiać tutaj...

chatelot16 napisał:Właśnie kliknąłem na Twój profil: tworzy listę osób, które Ci się spodobały, w tym sensie nie widzę sensu... Bardziej interesujące byłoby wiedzieć, kto polubił wiadomość, cóż, może jest to również możliwe


Obydwa zmysły mają swoje zastosowania, prawda? Wyraźnie widzę listę polubień, które dałem ORAZ otrzymałem...

Wykonaj kilka testów na swoim koncie... (polubienia są odwracalne)
0 x
Avatar de l'utilisateur
Sen-no-sen
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6856
Rejestracja: 11/06/09, 13:08
Lokalizacja: Wysoka Beaujolais.
x 749

Re: Informacje o polubieniach/głosach na wiadomość od forums




przez Sen-no-sen » 10/02/16, 21:35

:P Jak to „polubić”. forum w pełni?
1 x
„Inżynieria czasami polega na wiedzy, kiedy przestać” Charles De Gaulle.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042

Re: Informacje o polubieniach/głosach na wiadomość od forums




przez Christophe » 10/02/16, 21:38

Musisz kliknąć LIKE przy każdej wiadomości lol :D

Do zobaczenia za 3 lata! : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: angouleme
x 264

Re: Informacje o polubieniach/głosach na wiadomość od forums




przez chatelot16 » 10/02/16, 22:02

widzimy listę polubień przyznanych i otrzymanych dla każdego członka, ale nie interesuje mnie to... członek nie ma jakości opartej na otrzymanych polubieniach... członek może napisać poważną wiadomość potwierdzoną przez d innych członków , a w innym miejscu pisz bzdury: każda wiadomość może mieć zupełnie inną wartość

dla mnie nie jest to członek, którego potwierdzenie musi być wymienione, ale wiadomość

ale uważaj, nie życzę sobie tego forum rozwinięcie czegoś podobnego lub potwierdzenia: nie jest to celem forum ...po prostu wyrażaj się grzecznie, a czytelnik dokona sortowania

Mam na myśli zasadę liczenia bierzmowań i wymieniania ich autora jako jednego forum demokratyczny, namiastka zgromadzeń, zgromadzenia ogólnego czy coraz bardziej nieefektywny parlament, co sprawia wrażenie, że a forum dobrze zorganizowane byłoby lepiej
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042

Re: Informacje o polubieniach/głosach na wiadomość od forums




przez Christophe » 10/02/16, 22:06

Na każdej wiadomości znajduje się licznik: jest to kciuk w prawym dolnym rogu...

Potem tak, w tej wersji nie ma rankingu najlepszych wiadomości (ale może to nastąpić w aktualizacji)...

A jeśli jedna z Twoich wiadomości zostanie „polubiona” to pojawi się na liście w Twoim profilu, to samo w drugą stronę jeśli wiadomość Ci się spodoba...
0 x
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: angouleme
x 264

Re: Informacje o polubieniach/głosach na wiadomość od forums




przez chatelot16 » 10/02/16, 22:33

Nie szukam rankingu najlepszych wiadomości, szukam tylko możliwości zobaczenia listy użytkowników, którzy polubili wiadomość
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042

Re: Informacje o polubieniach/głosach na wiadomość od forums




przez Christophe » 10/02/16, 22:59

Ok...Uważam, że ranking najlepszych wiadomości jest bardziej interesujący, prawda?

W obu przypadkach może to oznaczać ewolucję rozszerzenia...
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 383