Sklep ekologiczny przechodzi na HTTPS

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79120
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973

Sklep ekologiczny przechodzi na HTTPS




przez Christophe » 09/01/16, 23:00

Od 6 stycznia sklep całkowicie przeszedł na HTTPS. Oznacza to, że w 100% szyfrowana i bezpieczna nawigacja (wcześniej były to tylko protokoły płatności, zapewniam Cię!)

Nowy adres to zatem https://www.econologie.com/shop/

Jeśli posiadałeś konto klienta, będziesz musiał się przenieść, ponieważ przeglądarki traktują strony https i http jako zupełnie inne.
Ostatnio edytowane przez Christophe 10 / 01 / 16, 22: 47, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 10/01/16, 19:19

OK, zmodyfikowałem link na banerze w www.caroloo.be .
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: Angouleme
x 264




przez chatelot16 » 10/01/16, 19:47

Twój link nie działa

dlaczego napisałeś S z dużej litery?

oczywiście link działa, jeśli na niego klikniesz, ale nie zadziała, jeśli go skopiujesz.... po co umieszczać inny aurtograf na tym, co jest widoczne i na tym, co jest wykonywane?

po co siać tego rodzaju pułapkę?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 15992
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5188




przez Remundo » 10/01/16, 22:08

cóż, chodziło o to, żeby było to oczywiste. SSBez wątpienia :P
0 x
Obraz
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79120
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973




przez Christophe » 10/01/16, 22:51

Przepraszam za S, poprawiłem… na FF działało bez problemu…
nie sprawdzałem innych przeglądarek...przepraszam!! :|

Dobra, bezpieczna nawigacja... : Chichot:

Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory forums wkrótce w "S" ;)
0 x
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: Angouleme
x 264




przez chatelot16 » 10/01/16, 23:17

szkoda, że ​​usunąłem link, który umieściłem w mojej wiadomości, który wskazywał na problem

kiedy piszesz link w pliku a forum możemy to uprościć za pomocą dokładnie tej samej widocznej rzeczy i tego samego łącza, które zostanie wykonane

niestety, możemy również umieścić tekst nadrzędny zupełnie inny niż link, który zostanie wykonany... Uważam to za całkowicie szkodliwe, ale niestety tak właśnie jest

Myślę, że gdy chcemy celowo umieścić widoczny tekst różniący się od wykonanego linku, powinien on pojawić się w innym kolorze... lub z innym dobrze widocznym znakiem... niestety sieć nie jest przejrzysta
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 15992
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5188




przez Remundo » 11/01/16, 13:56

tak, to nie jest właściwy temat,

ale myślałem o ulepszeniach witryny
1) Zwiększ widoczność hiperłączy (niebieski na niebieskim, dla kontrastu jest trochę jasny)
2) możliwość wstawiania filmów do wiadomości: [youtube]Link http[/youtube] (lub coś w stylu [video]link[/video]
0 x
Obraz
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79120
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973




przez Christophe » 11/01/16, 14:01

chatelot16 napisał:szkoda, że ​​usunąłem link, który umieściłem w mojej wiadomości, który wskazywał na problem

kiedy piszesz link w pliku a forum możemy to uprościć za pomocą dokładnie tej samej widocznej rzeczy i tego samego łącza, które zostanie wykonane

niestety, możemy również umieścić tekst nadrzędny zupełnie inny niż link, który zostanie wykonany... Uważam to za całkowicie szkodliwe, ale niestety tak właśnie jest

Myślę, że gdy chcemy celowo umieścić widoczny tekst różniący się od wykonanego linku, powinien on pojawić się w innym kolorze... lub z innym dobrze widocznym znakiem... niestety sieć nie jest przejrzysta


Usunąłem go, ponieważ jeśli spowodował problem dla Ciebie (z jakiej przeglądarki korzystasz, ponieważ Firefox nie spowodował tego problemu), może również spowodować problem dla innych użytkowników Internetu...

Jeśli chodzi o sugestię, rozumiem, co masz na myśli, ale jest ona trudna do wprowadzenia, a moderatorzy pilnują, aby nie było spamu...

Remundo: będzie to możliwe dzięki migracji forums (i utknąłem po tej stronie… to sklep każe mi jeść, więc ma pierwszeństwo…). Czy możesz umieścić te sugestie tutaj: https://www.econologie.com/forums/nouveau-fo ... 14350.html

Będzie to służyć jako przypomnienie podczas migracji.
dziękuję
0 x
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: Angouleme
x 264




przez chatelot16 » 11/01/16, 15:02

to nie był problem z przeglądarką... moja przeglądarka (google chrome) działała dobrze po kliknięciu na twój link... ale jeśli skopiowaliśmy tekst linku i wkleiliśmy go w pasku adresu, to była zła przyczyna tej dużej litery
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79120
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973




przez Christophe » 12/01/16, 15:39

Dobrze zrozumiałem Chatelota...

Tyle że pod (moją wersją) FF, kiedy wkleiłem link z literą S, zadziałało... dlatego bez obaw zamieściłem to.

ps: testowane z najnowszymi wersjami Chrome i IE i to samo, działa z S...
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 223