ekowakacje za pomocną dłoń!

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Maud
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 01/03/04, 14:46




przez Maud » 13/04/04, 15:49

bonjour!
mieszkamy z 2 rodzinami w małej wiosce...
oferujemy „ekologiczne i pożyteczne wakacje” nad Loarą Atantique, w bardzo spokojnym miejscu pomiędzy lasami i rzekami: oferujemy zakwaterowanie i wyżywienie (lub dla rodzin zapewniamy wspólną kuchnię) w zamian za pomocną dłoń w samodzielnej budowie małego drewnianego domu, renowacja kamiennego domu z łupków przy użyciu naturalnych materiałów (owcza wełna, konopie, drewno, toalety kompostowe itp.) oraz zagospodarowanie drewna: oczyszczenie potoków i starej pralni, budowa pontonów, utworzenie naturalny plac zabaw dla dzieci...wszelkie kreatywne pomysły mile widziane!
na miejscu jest już 8 dzieci (francuskich i angielskich) i możliwych jest wiele zajęć: pływanie, jazda na rowerze, piesze wycieczki, pływanie łódką... mój kontakt: maudleth@aol.com tel : 02/40/07/68/73
daj nam znać wcześniej, DZIĘKUJEMY!!
Maud
0 x
Dearcham
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 105
Rejestracja: 29/10/03, 23:55




przez Dearcham » 17/04/04, 22:16

Arg, w sierpniu będę w Haute-Saône, wykonując prawie tego rodzaju pracę dla stowarzyszenia, które zajmuje się całą energią odnawialną.

Trenuję tego lata i rezerwuję na przyszły rok? :D
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 279