Bistrons VS econologie, jeszcze jeden troll ... dość!

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79330
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046

Bistrons VS econologie, jeszcze jeden troll ... dość!




przez Christophe » 05/05/15, 12:22

A oto powrót wielkiego trolla, który atakuje forums, Nazwałem Bistrons ... mam dość!

https://www.econologie.com/forums/edf-lac-ar ... 13865.html

bistrons napisał:Ach tak, ale ta energia elektryczna w Revin to dobra energia elektryczna wyprodukowana w EDF.

Bez dodatków darmowej energii elektrycznej, nieprawdopodobny silnik grawitacyjny (ruch ciągły), silnik z magnesami, które działają same, zimna fuzja, ropa naftowa Laigret itp. ... Wszystkie rzeczy, z których powstają tłuste kapusty. forum econology.


Oczywiście ukrywa się za chińskim IP, aby lepiej atakować, jak tchórze, którzy muszą go sponsorować ...

Internet naprawdę stał się zgniłym światem ... a jeśli tak forum jeden dzień już nie istnieje, szkoda dla całej inteligencji debat utraconych na zawsze i możemy podziękować tego rodzaju ludziom ...

Wróć więc do bistro raczej ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
antoinet111
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 874
Rejestracja: 19/02/06, 18:17
Lokalizacja: 29 - Landivisiau
x 1




przez antoinet111 » 05/05/15, 19:17

Cześć, ten facet z arevy czy coś w tym stylu, nie możesz zakazać mu pierwszego postu?
0 x
Zagłosuję na piśmie o betonowym słupkiem i praktyczność.
Dół talkers i wentylator pod sufitem!
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79330
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 05/05/15, 19:22

Oczywiście, że mogę ... ale i tak jestem zmęczony ...

A te trolle to tylko część trwających „ataków” na tę witrynę…

Wyniki: nie wiem, jak długo będę w stanie utrzymać witrynę online, sklep nie pozwala mi już żyć ...

To jest trochę wołanie o pomoc, które tam uruchamiam ... :| :| :|
0 x
Avatar de l'utilisateur
antoinet111
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 874
Rejestracja: 19/02/06, 18:17
Lokalizacja: 29 - Landivisiau
x 1




przez antoinet111 » 05/05/15, 19:29

Cienkie. utrzymanie jest bardzo drogie forum?


ps: wyczyść drugi guz, to jest bezużyteczne ...
0 x
Zagłosuję na piśmie o betonowym słupkiem i praktyczność.

Dół talkers i wentylator pod sufitem!
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79330
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 05/05/15, 19:49

Nie, nie jest to zbyt wiele ... ale szczególnie, że nie mam innych dochodów niż dochody z tej strony ... I wszystko jest na czerwono i nie wiem, gdzie działać, tym bardziej zoptymalizuj i postępuj zgodnie z radą Google, tym gorzej się robi ... Co powinno uszczęśliwić Bistronsa i jego popleczników ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
antoinet111
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 874
Rejestracja: 19/02/06, 18:17
Lokalizacja: 29 - Landivisiau
x 1




przez antoinet111 » 05/05/15, 20:16

Odwagi przyjacielu, masz wiele osób, które w zasadzie cię wspierają.

robicie wokół siebie dobre rzeczy, tylko tutaj, jak widzicie, jesteście dobrą osobą, nie skąpą rad, to dla mnie nie samolubne.

Nie wysyłam regularnie, ale opłaca się, że podążam za tobą, jeśli przejdziesz do Północnej Bretanii, byłbym dumny i szczęśliwy, mogąc cię przyjąć.

Amicalement.
0 x
Zagłosuję na piśmie o betonowym słupkiem i praktyczność.

Dół talkers i wentylator pod sufitem!
Avatar de l'utilisateur
Sen-no-sen
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6856
Rejestracja: 11/06/09, 13:08
Lokalizacja: Wysoka Beaujolais.
x 749




przez Sen-no-sen » 05/05/15, 20:42

Dlaczego nie jeden econothon?
Prosta darowizna, niewielki wkład forum, każdy daje to, co chce / może dać?
0 x
„Inżynieria czasami polega na wiedzy, kiedy przestać” Charles De Gaulle.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79330
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 05/05/15, 22:15

antoinet111 napisał:Odwagi przyjacielu, masz wiele osób, które w zasadzie cię wspierają.

robicie wokół siebie dobre rzeczy, tylko tutaj, jak widzicie, jesteście dobrą osobą, nie skąpą rad, to dla mnie nie samolubne.

Nie wysyłam regularnie, ale opłaca się, że podążam za tobą, jeśli przejdziesz do Północnej Bretanii, byłbym dumny i szczęśliwy, mogąc cię przyjąć.

Amicalement.


Dziękuję za te komplementy, trochę mnie to rozwesela przynajmniej na dzisiejszy wieczór ... ale kiedy patrzę na otaczające mnie społeczeństwo (czy to w prawdziwym życiu, czy w sieci ... dziękuję za kryzys?) nie ma już wrażenia, że ​​dzielenie się i altruizm są „modnymi” wartościami ...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79330
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 05/05/15, 22:19

Sen-no-sen napisał:Dlaczego nie jeden econothon?
Prosta darowizna, niewielki wkład forum, każdy daje to, co chce / może dać?


Econothon zostanie zapisany na później ... aby wykonać duże zielone projekty ... jeśli przetrwamy do tego czasu ...

Co do wkładu, kiedy kilka miesięcy temu zaczęło się gorzej, umieściłem przycisk PayPal, aby przekazać darowiznę na forum... bez większego sukcesu, ponieważ tylko Flytox, któremu dziękuję mimochodem, wnosi wkład do 10 € / miesiąc ... (Flytox jest również zaskoczony, że jest to jedyny ...). W końcu postanowiłem go usunąć ...

Mógłbym to odłożyć za kilka minut ... a także dokonać systemu darowizn za pośrednictwem sklepu (ale tutaj wymaga utworzenia konta klienta, które trochę odłoży ...)

Myślałem też o crowfundingu ... ale tam potrzebny jest „projekt” ...

W każdym razie: mógłbym wystosować „wezwanie pomocy” w celu znalezienia pomysłów do wdrożenia ... w międzyczasie nie wahaj się:
a) uruchamiać przedmioty lub wznawiać stare przedmioty
b) odwiedź sklep i porozmawiaj o tym wokół ciebie ... :| : Idea:

Dziękuję przyjaciele ...

ps: wycieczka po Francji, która jest ekonomiczna, aby spotkać tych, którzy chcieliby się ze mną spotkać, byłby świetnym projektem, o którym myślałem od kilku lat ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Sen-no-sen
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6856
Rejestracja: 11/06/09, 13:08
Lokalizacja: Wysoka Beaujolais.
x 749




przez Sen-no-sen » 06/05/15, 08:11

Christophe napisał:
Co do wkładu, kiedy kilka miesięcy temu zaczęło się gorzej, umieściłem przycisk PayPal, aby przekazać darowiznę na forum... bez większego sukcesu, ponieważ tylko Flytox, któremu dziękuję mimochodem, wnosi wkład do 10 € / miesiąc ... (Flytox jest również zaskoczony, że jest to jedyny ...). W końcu postanowiłem go usunąć ...

Mógłbym to odłożyć za kilka minut ... a także dokonać systemu darowizn za pośrednictwem sklepu (ale tutaj wymaga utworzenia konta klienta, które trochę odłoży ...)


Nie sądzę, żebyś wystarczająco dużo tego zrobił, ponieważ przyznaję, że tego nie zauważyłem.
Czy możesz to odłożyć?
0 x
„Inżynieria czasami polega na wiedzy, kiedy przestać” Charles De Gaulle.

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Bing [Bot] i goście 283