Cześć

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Bibiphoque
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 749
Rejestracja: 31/03/04, 07:37
Lokalizacja: Bruksela




przez Bibiphoque » 05/04/04, 15:23

Witam,
Niezły pomysł na prezentację... ;)
No cóż, w takim razie możemy zaczynać. Jean-Christophe to moje imię, mieszkam w Brukseli :P Wiem, niektórzy będą się z tego śmiać ;)
Mam 47 lat, moja obecna działalność związana jest z branżą dźwigową, odpowiadam za logistykę/magazyn/obsługę serwisową. (Co sklepikarz!) lol
Moje pasje są liczne, powiedziałbym, że nauki ścisłe (trochę leniwie wymieniam wszystkie, które mnie interesują) sztuka bonsai (od 1989 r.), a przede wszystkim coraz bardziej oburza mnie fakt, że „my „naśmiewają się z ludzi, nie wykorzystując alternatywnych rozwiązań tylko ze względów politycznych/gospodarczych, podczas gdy takie rozwiązania już istnieją!
Co więcej, to forum jest bardzo miła :P :P :P
(prawie) znajdują się tam odpowiedzi na wszystkie pytania B)
Coraz bardziej chcę zaangażować się w grupę, która sprawi, że coś się stanie, zarówno za pomocą informacji, jak i wszelkich środków pozbawionych przemocy.
Proszę bardzo, to wszystko mwa :ph34r:
0 x
To nie dlatego, że zawsze mówił, że to niemożliwe, że nie powinniśmy próbować :)
Rulian
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 686
Rejestracja: 02/02/04, 19:46
Lokalizacja: Caen




przez Rulian » 06/04/04, 17:39

Hello!

OK, to ja też się przedstawię.

Mam na imię Julien, jestem uczniem szkoły inżynierskiej (UTC) i zajmuję się projektowaniem mechanicznym. Pochodzę z Caen, studiuję w Compiègne. Mam 22 lata.

Jeśli chodzi o moją motywację do obserwowania tego forum, to dlatego, że jest to jedna z niewielu witryn przyjaznych środowisku, które pasują do mojego sposobu widzenia rzeczy. Osobiście interesują mnie techniki alternatywne (choć jestem wobec nich bardzo podejrzliwy...) i jako że niedługo kończę studia, chciałbym móc pogodzić swoje życie zawodowe ze swoimi poglądami. W tym celu szukam inspiracji do stworzenia konstrukcji, która pozwoli mi utrzymać gotowanie w garnku, jednocześnie pracując nad (szybkim, jeśli to możliwe) wzrostem czystej energii i transportu. Ale jestem całkiem sama i nie widzę siebie robiącego to samotnie ;)

Poza tym uważam, że najlepszym sposobem przekazania ludziom systemów gospodarczych jest ich sprzedanie (no cóż, jeśli trzeba to zrobić, nawet ich to nie obchodzi). Dlatego też uważam, że MDI jest absolutnie wzorowe (zakładając, że są uczciwi, wróćmy do poprzedniej dyskusji).


No i gotowe, prezentacja (plus kilka dygresji).

Rulian
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Bing [Bot] i goście 274