Park Południowy

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Brahimo
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 30/10/14, 21:37

Park Południowy




przez Brahimo » 30/10/14, 21:40

Obraz

Premiera : 1997
Pochodzenie : USA
Aktorzy : Trey Parker-Matt Kamień
Genre : Komedia - Animacja
Opis : Małe miasteczko South Park w Kolorado to scena przygód Cartmana, Stana, Kyle'a i Kenny'ego, czwórki dzieci, które mają trochę ... niecodzienny język!

Jak znalazłeś moją prezentację South Park i dziękuję za wszelkie uwagi.
0 x
Avatar de l'utilisateur
1360
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 447
Rejestracja: 26/07/13, 07:30
Lokalizacja: Szwajcaria
x 36

Odp.: Park Południowy




przez 1360 » 02/11/14, 18:19

Witam,

brahimo napisał:Jak znalazłeś moją prezentację South Park i dziękuję za wszelkie uwagi.


Szczerze mówiąc trochę źle, co nie przeszkadza mi być wielkim fanem South Parku.

Chodź, szybko popraw to wprowadzenie, umieszczając linki z najlepszych momentów (w rzeczywistości South Park to tylko seria lepszych chwil!)

Wrażliwe dusze i inni bigoci, idźcie swoją drogą, bo i tak jest trochę „gruba” ...

A+
0 x
lapouleda
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 15/12/14, 16:39




przez lapouleda » 15/12/14, 17:09

SP, w każdym razie wspaniałe chwile z mojego dzieciństwa. Dobre włosy też z przyjaciółmi. „O mój Boże! Zabili Kenny'ego. Wy skurwysyny”! lol
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 216