gorąco z przodu !!

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
charendome
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 16
Rejestracja: 19/12/05, 15:46
Lokalizacja: Quincy (drogie)

gorąco z przodu !!




przez charendome » 25/12/05, 23:10

Lokalny humor

Akcja rozgrywa się w Berry, po stronie flanki, na południu departamentu Cher.

Paryżanin przyjeżdża do naszego pięknego kraju na spacer z żoną i dzieckiem, aby przedstawić swoją rodzinę naszemu regionowi (trochę jak wizyta w zoo). Podróżuje po wydziałowej drodze, gdy nagle obłok go ogarnia dziwna rzecz w chmurze pyłu. Nie był przyzwyczajony do podwojenia (powiedziałem ci, że to paryżanin, bo jest ich więcej!), Naciska na grzyby swojego dużego 4x4, podwójny wtrysk z turbodoładowaniem, potrójny zupełnie nowe zużycie i dogonić „rzecz”, a tam, otępienie !! To jest „KURCZAK” !!
Ale nie ten, do którego przywykł w stolicy, z gwizdkiem w jednej kieszeni i zeszytem w drugiej, nie tym, to prawdziwy kurczak z piórami!
Kiedy ma zamiar go wyprzedzić po kilku kilometrach pościgu, kurczak nagle wchodzi na podwórze i idzie prosto lub ogólnie idzie z kurami w takim miejscu, na „kulę” obornika (stos obornik) na środku podwórza. Po opadnięciu kurzu nasz turysta wciąż nie wraca, widzi siedzącego na ławce, ogrzewanego na słońcu, starego dziadka, który poświęca czas na spokojne życie w dniach zasłużonej emerytury (85). lata tak myślą!).

Nasi koledzy podchodzą i pytają
„Widziałeś?”
„Przede wszystkim witamy się z moim chłopcem, gdy jesteśmy grzeczni, a przede wszystkim jesteśmy z ludźmi”, odpowiada staruszek, który nie był pod wrażeniem.
„Uch… cześć mój dobry człowieku, widziałeś to?”
„Widząc to ... co?”
„no to kurczak”
„Cóż, co to za kurczak?”
„Widziałeś, jak szybko wszedł na twoje podwórko? Wyprzedził mnie na drodze, a ja miałam tyle kłopotów na świecie, że go złapałem, żeby zobaczył, jak wchodzi tutaj. Czy on jest twój?”
„no tak, to kurczak, to wszystko”
Turysta zaintrygowany, przyjrzy się bliżej, a tam, znowu stupor, kurczak drapie się (jak wszystkie kurczaki), ale trzyma się mocno, z 6 nogami, mam na myśli 6 (po trzy z każdej strony wyobraź sobie to).
Nasz człowiek wraca zaintrygowany patriarchą i mówi do niego:
„Kurczak w porządku, ale to kurczak z 6 nogami!”
„ha tak” wykrzykuje starzec z rozczarowaniem
„jak to możliwe, z pewnością błąd natury” - mówi nasz człowiek
Mówiąc to, zdaje sobie sprawę, że wszystkie kurczaki mają 6 nóg !!
„Powiedz mi!” Zapytał starca.
„Wszystko to dlatego, że jest nas 6 w domu i zawsze była to walka o udka z kurczaka, więc ponieważ moja córeczka po kilku selekcjach przeprowadziła badania genetyczne, udało się zrobić sześcionogie kurczaki, to wszystko. ”
„Ha bon” powiedział paryżanin, już wyczuwając dobry interes ze sprzedażą tego rodzaju kurczaka w Paryżu, ale nagle miał wątpliwości.
„Ale„ zapytał starego mędrca ”, a jeśli chodzi o smak, czy nie ma różnicy, ambona jest nadal tak twarda i dobra?”

„Cóż, mój chłopcze, nie mogę ci powiedzieć, ponieważ już kilka razy próbowaliśmy złapać jednego do smaku, ale nigdy tam nie dotarliśmy!

javascript: emoticon (': lol:')
Śmiech

PS: opisany tutaj paryżanin nie ma nic wspólnego z tobą ani kimś, kogo znasz.
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 278