Udostępnianie produktów: Twoje odczucia?

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Emy95
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 16/05/14, 12:07

Udostępnianie produktów: Twoje odczucia?




przez Emy95 » 16/05/14, 12:10

Witam was wszystkich,

Jestem zainteresowany dzieleniem się produktami (np. torbą na drzewo, z której procent ceny jest przekazywany stowarzyszeniu) i chciałbym poznać Twoje odczucia na ten temat. Tak naprawdę przeprowadzam ankietę, aby dowiedzieć się, czy marka, rodzaj produktu, skojarzenie i broniona sprawa wpływają na ocenę konsumenta i jego postrzeganie udostępnianego produktu.

Zapraszam do wzięcia udziału w mojej ankiecie internetowej (informacja anonimowa):
https://docs.google.com/forms/d/1ItofIEcOiZ-Gfvsg912u9xim8mzRTHf0f__cD6P-xPI/viewform?usp=send_form

Z góry dziękuję za poświęcony temu czas i cenną pomoc, jaka z tego wyniknie.

Z poważaniem,

Emy
0 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12298
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2963




przez Ahmed » 17/05/14, 20:01

W kontekście względnej nadprodukcji marketing współczujący jest kolejną odmianą arsenału mającego na celu „zeskrobanie” w jak największym stopniu wszystkich nisz potencjalnych klientów i zapewnienie, że akt zakupu będzie kontynuowany nieco dalej w tworzeniu wartości, która się wyczerpała w przekroczeniu tego kluczowego etapu wymiany na rynku (od wartości początkowej odejmowany jest marketing i reklama).
0 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
Emy95
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 16/05/14, 12:07




przez Emy95 » 18/05/14, 15:20

Ahmed napisał:W kontekście względnej nadprodukcji marketing współczujący jest kolejną odmianą arsenału mającego na celu „zeskrobanie” w jak największym stopniu wszystkich nisz potencjalnych klientów i zapewnienie, że akt zakupu będzie kontynuowany nieco dalej w tworzeniu wartości, która się wyczerpała w przekroczeniu tego kluczowego etapu wymiany na rynku (od wartości początkowej odejmowany jest marketing i reklama).


Dziękujemy za Twoje przemyślenia, każda opinia jest mile widziana!
Jeśli masz kilka minut, nie wahaj się odpowiedzieć na pytania w mojej ankiecie.

Dziękuję, miłego weekendu!
Z poważaniem,
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 229