Spotkanie ekologiczne?

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Rulian
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 686
Rejestracja: 02/02/04, 19:46
Lokalizacja: Caen




przez Rulian » 02/04/04, 18:47

Zastanawiałem się, czy takich ludzi nie będzie forum (nowicjusze i starzy fachowcy) zmotywowani do spotkania jednodniowego lub weekendowego (w stronę Paryża najłatwiej).

W programie: piknik przy muzycznym pomidorze, przejażdżka ZX nowej generacji...

A mówiąc poważniej, myślę, że naprawdę moglibyśmy coś wyciągnąć z całej tej motywacji, ale w tym celu musielibyśmy się spotkać osobiście. TO forum nadal ma pewne ograniczenia.

Twoja opinia

Rulian
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 02/04/04, 19:35

Dobry pomysł...ale obawiam się, że biorąc pod uwagę małą liczbę obecnych gości na tym spotkaniu będzie nas 3... ;)
0 x
Rulian
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 686
Rejestracja: 02/02/04, 19:46
Lokalizacja: Caen




przez Rulian » 03/04/04, 18:02

Możemy ułożyć tarota :D

Należy to zaplanować na 1 lub 2 miesiące, aż ludzie będą mogli zareagować.

Rulian
0 x
Dearcham
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 105
Rejestracja: 29/10/03, 23:55




przez Dearcham » 17/04/04, 22:10

Archipour!

Jeśli moja obrona pójdzie dobrze, być może zabiorę ze sobą na tę okazję kilku nauczycieli Jussieu!
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 223