Powitania ogrodnikiem Handyman Quebec

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
Jardinierbricoleur
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 198
Rejestracja: 31/01/14, 19:15
x 11

Powitania ogrodnikiem Handyman Quebec




przez Jardinierbricoleur » 31/01/14, 19:43

Cześć przyjaciele,

Odkryłem Twoje forum przez przypadek.

Bardzo interesujące dla ogrodnika DIY, takiego jak ja. Tym bardziej, że uwielbiam dzielić się swoimi projektami.


Kupiłam dom wiejski w 2003 roku. Od tego czasu przekształciłem to miejsce w prawdziwy raj. Nazwałem swoje miejsce The Domaine Le Jardin des patriotes.

Aby zaoszczędzić pieniądze, robię wszystko sam.

Nie mogę się doczekać nauki z Tobą!

Buduję most ogrodowy:


Obraz
0 x
Avatar de l'utilisateur
loopyng84
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 114
Rejestracja: 12/01/13, 07:38
Lokalizacja: 84




przez loopyng84 » 01/02/14, 06:41

Witaj kuzynie z Quebecu 8)
0 x
„nie dziedziczymy ziemi po naszych przodkach, pożyczamy ją od naszych dzieci” St Exupéry
Avatar de l'utilisateur
Jardinierbricoleur
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 198
Rejestracja: 31/01/14, 19:15
x 11




przez Jardinierbricoleur » 02/05/14, 20:29

Dziękuję, to zaszczyt!
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 171